Як вилікувати сухі рукиЯк вилікувати сухі рукиОсінь та зима є періодами випробування для шкіри рук. Сухість, тріщини, лущення шкіри – неприємності, з якими стикається до половини населення. Тому важливо звернутися за допомогою, як тільки помітили подібні симптоми. Сухість рук: лікування в Кривому Розі, діагностика шкірних захворювань і призначення дерматолога!

 

Постійні перепади температури і вологості, часте миття і дезінфекція рук антисептиком через пандемію, неправильно підібрана косметика для корекції вологості шкіри, а також опалення в квартирі або будинку з ефектом конвекції, мінімальне потовиділення взимку... можна назвати ще цілий список факторів, чому виникає ксероз, сильно сохнуть і тріскаються руки, доставляючи масу неприємних відчуттів. Але важливо підійти до питання професійно. Не просто купувати черговий крем в аптеці, але вже через 5-7 днів з початку занепокоєнь, звернутися до лікаря. Якщо шкіра суха більше одного тижня, це проблема!

 

Чому шкіра рук суха, чому сохнуть долоні

 

Існують десятки причин, які відповідають за сухість і лущення рук, але ми назвемо тільки основні їх блоки, щоб ви розуміли, наскільки серйозною може бути реальна проблема:
• Стандартні причини і фактори: часте миття рук, носіння одноразових рукавичок на роботі, систематичне застосування агресивної побутової хімії. Також, робота в будівництві або на шкідливому виробництві, тривалий контакт з фарбами і розчинниками, поганий клімат і екологія;
• Сухість рук: додаткові фактори сприяння! Сухі долоні і шкіра на пальцях, аж до тріщин – результат нервових зривів і гормональних змін в організмі. Причиною може бути і дисбаланс вітамінів, мікроелементів. Лікарі відзначають спадковість, можливий вплив на стан шкіри внутрішніх захворювань – від хвороб шлунково-кишкового тракту до серцево-судинних;
• Якщо сохне шкіра на руках, можливо дерматологічне захворювання! Звичайно, у будь-якої шкірної патології відповідні причини, але слід знати про ймовірний розвиток складних хвороб шкіри, лікувати які дуже довго і помітно дорого. У списку псоріаз, дисгідротична екзема, алергічний контактний дерматит, грибкове ураження шкіри, відповідь організму на накопичення ультрафіолету!


Суха шкіра рук з тріщинами: причиниСуха шкіра рук з тріщинами: причиниНестача вітамінів або їх надлишок, цукровий діабет, звичайна холодова алергія, реакція на прийом лікарських засобів, незбалансоване харчування і зловживання алкоголем... і можна доповнити ще. Але, мова не про кількість причин, факторів і безпосередніх захворювань, а про складність лікування, особливо, якщо дерматологічне захворювання є наслідком хронічної патології. Тому важлива експертна діагностика, відсікання невідповідних діагнозів, точна ідентифікація хвороби, а також точковий вплив на виявлену патологію і лікування основного захворювання!

 

Суха тонка шкіра, тріщини і ранки, що кровоточать, відчуття свербіння і печіння, біль від розвитку запалень в місцях з мікротравмами шкіри. Все це досить неприємно, щоб терпіти. Рекомендуємо не посилювати негативний вплив, а вчасно звернутися за консультацією фахівця!

 

Сухість шкіри: лікування в Кривому Розі, центр дерматології

 

Сьогодні Клініка Медітон є провідним спеціалізованим дерматологічним комплексом в місті. Якщо у вас сохнуть руки взимку, з'являються тріщини, суха шкіра лопається і болить, постійно присутнє лущення, ми готові запропонувати наступні послуги:
Консультація дерматолога, якщо є проблема з сухістю шкіри у дорослого, а також прийом дитячого дерматолога, якщо у дитини сохнуть долоньки, візуально визначається дерматит і висип. Дерматологи, дерматовенерологи, дерматохірурги, дерматоонкологи, фахівці для прийому дорослих і дитячі дерматологи на Поштовому і Філатова готові надати допомогу у будь-який зручний час;
• Посилений діагностичний комплекс. Власна лабораторія на Філатова і Поштовому, забір аналізів після консультації дерматолога в разі призначення, можливість відвідування інших профільних лікарів – уролога, гінеколога, ендокринолога, терапевта, алерголога, а також проведення ультразвукової діагностики. У кабінетах дерматологів виконується дерматоскопія, апаратне дослідження шкіри, якщо рекомендовано звернути увагу на шкірні новоутворення;
• Призначення лікування дуже сухої шкіри для балансу її живлення і регенерації, курсу процедур і терапії сухості шкіри, тріщин на долонях і пальцях. Рекомендації по догляду за шкірою в разі місцевої контактної реакції, системне лікування псоріазу та інших серйозних захворювань в комплексі, після складання індивідуальної схеми!

 

Сухість шкіри рук з тріщинами на пальцях і між ними, кровотечею біля нігтів, лущенням і посиленим свербінням – неприємний стан, який проходить самостійно тільки в рідкісних випадках. Не варто чекати і сподіватися, коли можна діяти!

 

Пересушена шкіра рук: діагностика та лікування у Кривому РозіПересушена шкіра рук: діагностика та лікування у Кривому РозіЗапис на прийом дерматолога, аналізи та діагностику, за телефоном (098) 530-60-40 – контакт центр, реєстратура на Філатова та Поштовому. Можна записатися через соцмережі клініки або через Особистий кабінет онлайн!

 

Важливо знати:

Діагностика та лікування захворювань шкіри

Прийом дерматовенеролога: ціни

Консультація дерматоонколога: ціна

Поділитися