Швидке видалення атероми, ліпоми, жировиків Швидке видалення атероми, ліпоми, жировиківРаніше вважалося, що стандартний метод видалення атероми – хірургічне висічення. Але сьогодні ми готові запропонувати сучасні технології, завдяки яким з'явилася можливість швидко і безпечно позбутися атероми: видалення в Кривому Розі радіохвилею, електрокоагуляцією!

 

Атерома – це шкірне новоутворення, яке може виникнути на практично будь-якій ділянці тіла при закупорці сальної залози. Порушення відтоку секрету призводить до його накопичення, чому сприяє і ороговіла шкіра. Атерома росте під шкірою, і в певний момент стає негативним естетичним фактором, що і є найбільш частим приводом зверненням для діагностики новоутворення шкіри і подальшого видалення атероми!

 

Утворення щільне і пружне, шаровидне з чіткими межами, рухливе, світлого кольору, розміром від 1-2 мм до декількох сантиметрів. Кіста сальної залози безболісна і не представляє небезпеки, але в разі появи атероми на обличчі, біля очей, або в інших місцях, де вона призводить до дискомфорту, людина відразу звертає на неї увагу!

 

Чому виникають атероми: причини

 

• Неправильна гігієна, застосування косметичних засобів, які сприяють звуженню сальних залоз;
• Зовнішні фактори – екологія, сухий клімат, робота на шкідливому виробництві;
• Проблеми з обміном речовин, порушення гормонального фону;
• Особливості будови сальних залоз;
Вугрова хвороба, наявність пошкоджень шкіри!

 

Доброякісна кіста шкіри частіше не є небезпечною, але в ряді випадків здатна ускладнити життя. Слід зазначити, що дерматологи нерідко вказують на можливість запалення і нагноєння, що веде до хворобливості, підвищення температури, кровоточивості і навіть рецидивів після видалення кісти. Але також важливо розуміти, що кожен організм індивідуальний, і для точної діагностики, встановлення причини виникнення утворення, ідентифікації його характеру і визначення можливостей видалення, необхідна консультація фахівця!

 

Лікування атероми: видалення

 

Важливо! Видалення атероми в домашніх умовах голкою, методом видавлювання або розрізу, з іншими видами механічного впливу на шкіру, строго протипоказано. Не варто експериментувати з власним здоров'ям, коли ми готові запропонувати відразу кілька сучасних і безпечних методів боротьби з жировиками, кістою, ліпомою та іншими утвореннями шкіри!

 

У Клініці Медітон, після візуального огляду та апаратної діагностики, лікар-дерматолог або дерматохірург запропонує електрокоагуляцію атероми, видалення радіохвилею. У деяких випадках, показано хірургічне висічення кісти скальпелем, коли після розрізу шкіри атерома вилущується спеціальним інструментом. Але при своєчасному зверненні, лікарі застосовують радіохвильової метод!

 

Шкіра розсікається без пошкодження капсули кісти, і вміст акуратно виймається щипцями або пінцетом, шляхом легкого тиску на краї рани. Після очищення рани, проводиться коагуляція судин, що виключає можливість занесення інфекції і одночасно служить зупинкою кровотечі. Операція може зайняти всього декілька хвилин – без болю і крові, без руйнування тканин і рубців!

 

Позбутися кісти сальної залози можна, але це робота фахівців з відповідною кваліфікацією, знаннями і вміннями, а також наявністю сучасного обладнання, яке забезпечує точність дій і безпеку для пацієнта. Якщо ви помітили новоутворення шкіри – жировик, кульку під шкірою, рухливу хворобливу грудочку, виявили атерому біля ока або під волоссям на голові, зателефонуйте нам і запишіться на прийом. Не чекайте, поки новоутворення почне рости або ви ненавмисно його пошкодите. Те ж стосується папілом, родимок і бородавок, натоптишів і мозолів на ногах, інших наростів і утворень, а також пігментних плям і висипань на шкірі. Відділення дерматології на Філатова та Центр видалення новоутворень шкіри на Поштовому – філії Клініки Медітон, де вам нададуть кваліфіковану допомогу!

 

Позбутися атероми можна!Позбутися атероми можна!Видалення атероми: Кривий Ріг! Огляд, діагностика шкіри – дерматоскопія, зіскрібки для аналізів, біопсія та гістологічні дослідження, професійне лікування шкірних захворювань. Прийом дерматолога і дерматохірурга, консультація дерматоонколога. Контакт-центр клініки: (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Видалення новоутворень шкіри: ціна

Радіохвильове видалення родимок: Surgitron

Видалення бородавок та папілом

Поділитися