Аналіз на алергію: прик-тестАналіз на алергію: прик-тестАлергодіагностика є важливим етапом в загальному завданні лікування алергічної реакції. Необхідно безпомилково визначити алерген, щоб мати можливість точкового впливу. Сьогодні Клініка Медітон пропонує провести алергопроби в Кривому Розі: прик-тести для діагностики алергічних захворювань!

 

Деякі фахівці називають прік-тести золотим стандартом діагностики. І для цього дійсно є підстави. Прик-тест – недороге дослідження з високою точністю, простий, швидкий і безпечний метод тестування алергічної відповіді організму. Skin Prick Test – шкірна проба, яка рекомендована Всесвітньою алергологічною організацією, а також Європейською академією алергології та клінічної імунології!

 

Тестування проводиться із застосуванням розчинів алергенів, серед яких побутові, пилкові, епідермальні, лікарські та інші!

 

Показання для алергопроб

 

Алерголог може призначити проведення дослідження в наступних випадках:
• Шкірні симптоми – червоні плями на поверхні шкіри, свербіж і лущення, виражені реакції, коли з'являється екзема;
• Респіраторні симптоми – кашель і утруднене дихання, задишка, нежить і сльозоточивість, почервоніння очних яблук, першіння в горлі і носоглотці;
• Внутрішні симптоми – розлад шлунку і травлення, діарея і непрохідні болі в животі, нудота і блювота!

 

Прік-тест важливий для діагностики в разі більш важких проявів алергії, при укусах комах, а також під час профілактичних оглядів, якщо фахівцеві необхідно підтвердити можливі реакції організму на певні алергени!

 

Прик-тести: як проходить діагностика

 

• На внутрішню поверхню передпліччя наноситься розмітка з позначенням алергенів для подальшого вивчення реакції організму;
• На шкіру наносяться краплі розчину з алергенами, і через них спеціальної тонкою голкою виконується прокол шкіри;
• Лікар спостерігає реакцію, оглядає пацієнта через 20 хвилин!

 

На місці нанесення алергену може виникати припухлість шкіри, легке почервоніння. Отримані реакції інтерпретуються в залежності від індивідуальних показників, лікар діагностує алергію або спростовує наявність такої!

 

Прик-тестування в Кривому Розі – це швидка, надійна і безпечна діагностика алергії. Ми готові запропонувати prick тест на полин і амброзію, кілька видів цвілі, епітелій собак і котів, вільху, березу та інші алергени. Зверніться до наших фахівців, щоб отримати консультації!

 

Прик-тестування: шкірні проби у Кривому РозіПрик-тестування: шкірні проби у Кривому РозіПрийом алерголога: Кривий Ріг, Клініка Медітон: шкірні проби, патч-тестування, необхідний спектр додаткових аналізів, розгорнута консультація і призначення. Запис по телефону (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Лікування холодової алергії

Відділення алергології: ціни

Прайс на аналізи: лабораторія

Поділитися