Де пройти УЗД серцяДе пройти УЗД серцяКоли призначається УЗД серця? При частих скаргах на збій серцевого ритму або болях у грудях, для виявлення набутих захворювань серця або відстеження динаміки лікування патологічних процесів, під час профілактичного огляду. УЗД серця в Кривому Розі, ехокардіографія на Філатова!

 

Ультразвукова діагностика серця виконується нашими фахівцями на Філатова, 10, біля площі Олександра Поля, у філії Клініки Медітон. Діагностика призначається лікарями медичного центру. Відправити на УЗД серця може терапевт або сімейний лікар, кардіолог, невролог і навіть інфекціоніст та інші лікарі, які помітили можливі відхилення і припускають суміжні захворювання за описаними скаргами пацієнта. Ви можете звернутися за допомогою самостійно, якщо відчули дискомфорт або відповідні симптоми, записатися на ехокардіоскопію з доплерографією, а також інші дослідження в якості профілактики, для раннього виявлення можливих патологій. Після 35-40 років дуже важливо відвідувати ряд фахівців і відстежувати функціональність власного організму для збереження здоров'я. У нашому медичному центрі проводиться комплексне обстеження організму, лабораторні аналізи та апаратна діагностика, прийом проводять терапевт, уролог, гінеколог, ендокринолог, невролог, ортопед-травматолог та інші фахівці. Якщо вам необхідно пройти профілактичний огляд, здати аналізи або зробити УЗД серця – Кривий Ріг, Філатова та Поштовий!

 

УЗД серця: показання, коли записатися

 

Ехокардіографія серця дозволяє досліджувати функціональні особливості і можливі морфологічні зміни клапанного апарату і безпосередньо серця, будову і стан міокарда, розмірні параметри шлуночків і порожнин серця, а також цілісність і товщину стінок, стан аорти і легеневої артерії. Під час дослідження оцінюється стан зовнішньої оболонки серця, перикарда, і додатково скорочуваність серця, тиск в передсердях, артерії і аорті, а також кровотік: швидкість руху крові, напрямок. Всі зазначені параметри важливі для порівняння з нормою. Розшифровка УЗД серця дозволяє встановити відхилення, вивчити динаміку лікування можливих захворювань серцево-судинної системи, перевірити вплив на роботу серцевого м'яза прописаних ліків для продовження курсу терапії або його скасування!

 

Основні показання для проведення діагностики:
• Прискорений або уповільнений пульс, нерівний пульс, порушення нормального ритму;
• Відчуття дискомфорту в грудній клітці, тяжкість, різі і печіння, виразний стан, коли болить серце;
• Задишка при навантаженнях в спортивному залі, під час пробіжки або навіть в спокійному стані;
• Головний біль у поєднанні з запамороченнями, стани, близькі до втрати свідомості;
Набряклість обличчя, набряклість рук і ніг з незрозумілих причин, навіть якщо не вживаєте багато рідини або солоного;
• Загрудинні болі, коли болить під лопаткою, віддає в шию або в ліву частину тулуба;
• ЕХО КС призначається терапевтом або сімейним лікарем при виявленні шумів при роботі серця, збоїв ритму;
• ЕХО КГ необхідно проходити під час лікування діагностованих захворювань: аритмія, тахікардія, інші патології;
• Ехокардіографія може бути призначена перед операцією, або після оперативного втручання для коректної оцінки і контролю результатів;
• УЗД серця або ехокардіоскопія з доплерографією є обов'язковим етапом оцінки здоров'я спортсменів, а також людей певних професій!

 

УЗД серця дитині призначається в разі скарг на болі в грудях, оніміння кінцівок і холод в пальцях, якщо спостерігається посиніння губ і області носогубного трикутника, якщо дитина швидко втомлюється, сильно потіє, присутні випадки втрати свідомості!

 

Необхідно розуміти, що ультразвукова діагностика серця – важливе і обов'язкове дослідження. Просто так його не призначить жоден фахівець. Якщо вам рекомендовано пройти обстеження, значить, на те є вагомі причини, і дуже важливо в найкоротші терміни записатися на діагностику і показати розшифровку УЗД серця лікарю для визначення патології і призначення лікування!

 

УЗД серця в Кривому Розі: ціна, запис

 

Медичний центр Клініка Медітон – сучасний лікувально-діагностичний комплекс з десятками лікарів і спеціалізованими відділеннями для можливості обстеження, точної ідентифікації відхилень у здоров'ї. Діагностика проводиться на апаратах експерт класу, спеціально для вас працює власна лабораторія, де можна здати аналізи!

 

Скільки коштує УЗД серця? Ціна вказана у прайс-листі, уточнити вартість ехокардіографії, електрокардіограми, а також інших досліджень та методів діагностики можна за телефоном. Ми завжди раді надати розширені консультації та якісне обслуговування!


Діагностика серця в Кривому Розі: ЕХО КС, ЕКГДіагностика серця в Кривому Розі: ЕХО КС, ЕКГЕхокардіографія на Філатова, УЗД серця: норма, розшифровка даних дослідження і порівняння, облік динаміки, точне розпізнавання патологічних відхилень у функціонуванні серцево-судинної системи. Запис по телефону (098) 530-60-40!

 

Рекомендуємо матеріали:

Відділення УЗД діагностики

УЗД серця на Філатова: ціна

Де зробити УЗД дитині

Поділитися