Як позбутися міліумів швидкоЯк позбутися міліумів швидкоМіліум або просянка – це епідермальне утворення, яке схоже на невелику білу крупицю, зернинку. Виникає поверхнева кіста або, інакше, білий вугор на повіках, щоках, крилах носа. Часто можна помітити міліуми під очима і на лобі, що викликають помітний естетичний дискомфорт. Тому важливо звернутися до фахівця, щоб видалити міліуми: Кривий Ріг, дерматологічний центр на Поштовому!

 

Міліум являє собою рогову кісту на поверхні шкіри, утворену за рахунок закупорки сальної залози кератином і шкірним салом, а також поверхневими забрудненнями – залишки косметики, пил, частинки епітелію, інше. Просянка вважається косметичною проблемою, і видаляється за бажанням пацієнта, коли подібне утворення на обличчі йому дійсно заважає, тим більше, якщо кількість міліумів збільшується.

 

Вугри, прищі, комедони, жировики та інші дефекти виявляються самостійно, або діагностуються в медичному закладі, коли дерматолог або косметолог помічає проблему, навіть якщо пацієнт звернувся з іншого питання. Чи потрібно видаляти міліуми, і яким способом видалити просянку в разі прийняття даного рішення, підкажуть наші фахівці!

 

Чому з'являються міліуми, звідки білі вугри

 

Механізм утворення міліумів пояснюється гіперфункцією сальних залоз, а також обумовленої зміною складу шкірного сала, коли створюється сприятливе середовище для розвитку акне. Проблема присутня у пацієнтів з діагностованою жирною себореєю та іншими схожими захворюваннями, на обличчі яких можна виявити закриті і відкриті комедони, відповідно, міліуми і чорні вугри. У разі ускладнення патології шкіри можливе утворення атероми.

 

Основні причини виникнення білих вугрів пов'язані з наступними захворюваннями і факторами:
• Патології травної системи, неправильне харчування, коли організм реагує на підвищений вміст консервантів і жирів, інших шкідливих компонентів звичайної дієти людини;
• Неправильний догляд за шкірою, якщо людина використовує неякісну косметику, тривалий період ігнорує первинні стадії дерматологічних захворювань і проблем зі шкірою;
• Механічні травми шкіри, наприклад, після неправильно проведених пілінгів і дермабразії, або в разі алергічних реакцій на пил і піт в літній час, коли обличчя сильно потіє, і ви часто до нього торкаєтеся, чешете;
• Гормональні збої, тривале неконтрольоване лікування із застосуванням препаратів, здатних впливати на обмін речовин і безпосередньо здоров'я шкіри!

 

Лікування міліумів: Кривий Ріг, Клініка Медітон

 

Чи можна давити міліуми, проколювати вугри голкою, припікати комедони і прищі, або іншими способами впливати на подібні утворення? Ні, не варто лікувати міліуми своїми руками в домашніх умовах:
• По-перше, ви не зможете створити необхідні умови стерильності, що загрожує подальшими запаленнями, нагноєннями, розвитком більш серйозних шкірних захворювань;
• По-друге, не можна видавлювати міліуми і прищі руками або домашнім пінцетом, так як можливо не тільки зараження, але і додаткове механічне пошкодження шкіри. А це вже ризик придбання реальних естетичних проблем;
• По-третє, ніколи не розпочинайте самостійне лікування утворень шкіри на обличчі. Не маючи належної освіти, ви не можете правильно діагностувати захворювання або точкову проблему, а значить, і визначити механізми боротьби з ними. Тому, якщо ви помітили на обличчі прищі або міліуми видалення самостійно неприйнятне!

 

Видалення міліумів у Кривому Розі: відео Клініки Медітон

 

 

Ми пропонуємо кваліфікований підхід до вирішення естетичних проблем. У нашому медичному центрі проводиться видалення родимок і папілом, видалення атероми і базаліоми, інших косметичних дефектів і більш серйозних шкірних новоутворень. Також ми допоможемо швидко прибрати білі вугри на обличчі, для чого запропонуємо декілька безпечних і дієвих методик!

 

• Видалення міліумів голкою, коли утворення акуратно розкривається, а вміст виходить назовні;
• Видалення вугрів за допомогою пінцета з попереднім розкриттям або без, якщо розмір просянки збільшений і утворена щільна сальна закупорка;
• Додаткова обробка радіохвилею для дезінфекції, коагуляції, припікання!

 

Проводиться очищення шкіри, подальша обробка антисептиком після видалення вугрів, лікар рекомендує методи догляду за шкірою в разі необхідності!

 

Міліуми, білі вугри або маленькі жировики на обличчі, можна назвати складною естетичною проблемою, тому що їх розсип, часом, може значно змінити вигляд людини. Але це не привід панікувати, тому що можна швидко вилікувати міліуми. Видалення – один із способів вирішити питання, але також важливо проконсультуватися з дерматологом по темі профілактичних заходів, щоб дрібні білі прищики більше не з'являлися, або їх кількість була серйозно мінімізована!

 

Лікування білих вугрів: швидко та безпечноЛікування білих вугрів: швидко та безпечноЗапис на прийом дерматолога в Кривому Розі: огляд, цифрова дерматоскопія, ідентифікація проблеми і визначення захворювання шкіри, консервативне лікування, а також видалення просянок і жировиків, родимок, фіброми і кератоми. Всі питання по телефону (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Лікування вугрової хвороби

Видалення родимок та бородавок

Плазмотерапія: лікування постакне

Поділитися