Як позбутися міліумів швидкоЯк позбутися міліумів швидкоМіліум або просянка – це епідермальне утворення, яке схоже на невелику білу крупицю, зернинку. Виникає поверхнева кіста або, інакше, білий вугор на повіках, щоках, крилах носа. Часто можна помітити міліуми під очима і на лобі, що викликають помітний естетичний дискомфорт. Тому важливо звернутися до фахівця, щоб видалити міліуми: Кривий Ріг, дерматологічний центр на Поштовому!

 

Міліум являє собою рогову кісту на поверхні шкіри, утворену за рахунок закупорки сальної залози кератином і шкірним салом, а також поверхневими забрудненнями – залишки косметики, пил, частинки епітелію, інше. Просянка вважається косметичною проблемою, і видаляється за бажанням пацієнта, коли подібне утворення на обличчі йому дійсно заважає, тим більше, якщо кількість міліумів збільшується.

 

Вугри, прищі, комедони, жировики та інші дефекти виявляються самостійно, або діагностуються в медичному закладі, коли дерматолог або косметолог помічає проблему, навіть якщо пацієнт звернувся з іншого питання. Чи потрібно видаляти міліуми, і яким способом видалити просянку в разі прийняття даного рішення, підкажуть наші фахівці!

 

Чому з'являються міліуми, звідки білі вугри

 

Механізм утворення міліумів пояснюється гіперфункцією сальних залоз, а також обумовленої зміною складу шкірного сала, коли створюється сприятливе середовище для розвитку акне. Проблема присутня у пацієнтів з діагностованою жирною себореєю та іншими схожими захворюваннями, на обличчі яких можна виявити закриті і відкриті комедони, відповідно, міліуми і чорні вугри. У разі ускладнення патології шкіри можливе утворення атероми.

 

Основні причини виникнення білих вугрів пов'язані з наступними захворюваннями і факторами:
• Патології травної системи, неправильне харчування, коли організм реагує на підвищений вміст консервантів і жирів, інших шкідливих компонентів звичайної дієти людини;
• Неправильний догляд за шкірою, якщо людина використовує неякісну косметику, тривалий період ігнорує первинні стадії дерматологічних захворювань і проблем зі шкірою;
• Механічні травми шкіри, наприклад, після неправильно проведених пілінгів і дермабразії, або в разі алергічних реакцій на пил і піт в літній час, коли обличчя сильно потіє, і ви часто до нього торкаєтеся, чешете;
• Гормональні збої, тривале неконтрольоване лікування із застосуванням препаратів, здатних впливати на обмін речовин і безпосередньо здоров'я шкіри!

 

Лікування міліумів: Кривий Ріг, Клініка Медітон

 

Чи можна давити міліуми, проколювати вугри голкою, припікати комедони і прищі, або іншими способами впливати на подібні утворення? Ні, не варто лікувати міліуми своїми руками в домашніх умовах:
• По-перше, ви не зможете створити необхідні умови стерильності, що загрожує подальшими запаленнями, нагноєннями, розвитком більш серйозних шкірних захворювань;
• По-друге, не можна видавлювати міліуми і прищі руками або домашнім пінцетом, так як можливо не тільки зараження, але і додаткове механічне пошкодження шкіри. А це вже ризик придбання реальних естетичних проблем;
• По-третє, ніколи не розпочинайте самостійне лікування утворень шкіри на обличчі. Не маючи належної освіти, ви не можете правильно діагностувати захворювання або точкову проблему, а значить, і визначити механізми боротьби з ними. Тому, якщо ви помітили на обличчі прищі або міліуми видалення самостійно неприйнятне!

 

Видалення міліумів у Кривому Розі: відео Клініки Медітон

 

 

Ми пропонуємо кваліфікований підхід до вирішення естетичних проблем. У нашому медичному центрі проводиться видалення родимок і папілом, видалення атероми і базаліоми, інших косметичних дефектів і більш серйозних шкірних новоутворень. Також ми допоможемо швидко прибрати білі вугри на обличчі, для чого запропонуємо декілька безпечних і дієвих методик!

 

• Видалення міліумів голкою, коли утворення акуратно розкривається, а вміст виходить назовні;
• Видалення вугрів за допомогою пінцета з попереднім розкриттям або без, якщо розмір просянки збільшений і утворена щільна сальна закупорка;
• Додаткова обробка радіохвилею для дезінфекції, коагуляції, припікання!

 

Проводиться очищення шкіри, подальша обробка антисептиком після видалення вугрів, лікар рекомендує методи догляду за шкірою в разі необхідності!

 

Лікування білих вугрів: швидко та безпечноЛікування білих вугрів: швидко та безпечноЗапис на прийом дерматолога в Кривому Розі: огляд, цифрова дерматоскопія, ідентифікація проблеми і визначення захворювання шкіри, консервативне лікування, а також видалення просянок і жировиків, родимок, фіброми і кератоми. Всі питання по телефону (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Лікування вугрової хвороби

Видалення родимок та бородавок

Плазмотерапія: лікування постакне

Поділитися