Дарсонваль: косметологія, лікування шкіриДарсонваль: косметологія, лікування шкіриДарсонвалізація – класична процедура в косметології, яка застосовується для відновлення шкіри, в якості допоміжної фізіотерапії для лікування дерматологічних дефектів. Пропонуємо звернутися до наших фахівців і пройти курс процедур Дарсонваль в разі акне, появи зморшок, в'ялості шкіри. Дарсонвалізація в Кривому Розі: ціни, застосування, переваги!

 

Дарсонваль являє собою невеликий прилад з набором насадок для точкового впливу, в залежності від показань і призначень лікаря. Апарат передає через насадки-електроди високочастотні імпульсні струми, які впливають на поверхню шкіри і більш глибокі тканини:
• Дарсонвалізація підвищує тонус судинних стінок, покращує відток крові і мінімізує венозний застій;
• Процедура сприяє активації мікроциркуляції, нормалізує клітинне харчування і постачання тканин киснем;
• Курс фізіотерапії дозволяє усунути судинні спазми, забезпечити лімфодренаж і впливати на осередки запалення;
• Відбувається стимуляція імунної функції, присутній знезаражувальний і дезінфікуючий ефект, поліпшується обмін речовин;
• Процедура підсилює вплив лікарських препаратів та поживних масок!

 

Застосовують Дарсонваль в косметології та дерматології, але також інших напрямках медицини. Фахівці можуть практикувати дарсонвалізацію в лікуванні циститу і вагініту, артриту і міозиту, стоматиту і гінгівіту!

 

Дарсонваль в косметології та дерматології: показання

 

Дарсонвалізація обличчя і тіла, голови та інших ділянок поширена сьогодні, як і інші численні процедури для відновлення шкіри і поліпшення її стану, лікування волосся і шкіри голови, впливу на механічні пошкодження – рубці і шрами, келоїди. Вивчивши переваги пристрою, багато хто має бажання купити Дарсонваль для використання в домашніх умовах. Але важливо розуміти, як працює апарат, його основне призначення і можливі протипоказання. Тому в разі дарсонвалізації необхідна думка лікаря, який попередньо проводить огляд, призначає аналізи і обстеження, діагностує проблему, і тільки після цього дає рекомендації по комплексному лікуванню шкіри!

 

Серед основних показань Дарсонваль наступні проблеми, стани і захворювання:
Вугрова хвороба, рубці після акне, розширені пори шкіри;
• Підвищена жирність шкіри і наслідки, пов'язані зі збоями регуляції роботи потових і сальних залоз;
• Вікові зморшки, мімічні зморшки, в'яла шкіра, що втратила тонус;
• Тьмяна і бліда шкіра, комплексна проблема негативної зміни стану шкіри обличчя;
• Розтяжки і рубці, різні наслідки пошкоджень, келоїдні шрами, целюліт;
Ламкість і випадання волосся, жирна шкіра голови, себорея голови, дерматити на волосистій частині, лупа;
• Діагностована екзема, лишай, псоріаз, запальні гнійні процеси, фурункули, гематоми і обмороження!

 

Ми можемо назвати набагато більше дерматологічних захворювань, при яких призначається курс Дарсонваль. Але важливо відзначити і факт наявності протипоказань, які скасовують призначення процедур в певних випадках. Більш детально про це розкажуть наші лікарі!


Дарсонвалізація в Клініці Медітон: електротерапіяДарсонвалізація в Клініці Медітон: електротерапіяПрийом косметолога, Дарсонваль в Кривому Розі: Клініка Медітон! Зволожуючі процедури, кріомасаж обличчя, ультрафонофорез, пілінги, догляд за чутливою шкірою. Запис по телефону (098) 530-60-40!

 

Рекомендуємо матеріали:

Ультразвукова чистка обличчя

Біоревіталізація: гіалуронова кислота

Плазмоліфтинг: лікування постакне

Поділитися