Інстиляції: введення ліків в уретру і сечовий міхурІнстиляції: введення ліків в уретру і сечовий міхурІнстиляція – процедура з мінімальним втручанням, протягом якої виконується введення ліків в уретру або більш глибоко, в сечовий міхур. Метод пов'язаний з прямою доставкою препарату до вогнищ запалення, що значно підвищує ефективність лікування. Інстиляція уретри і сечового міхура в Кривому Розі: урологічне відділення на Філатова, Клініка Медітон!

 

Перевагою інстиляцій сечівника і внутрішньоміхурових інстиляцій є точковий вплив ліків, які прописані фахівцем. Застійні процеси негативно впливають на кровопостачання органів малого таза, що відбивається на ефективності лікування урологічних захворювань. Стандартна терапія може бути недостатньою через погане проникнення препаратів в осередки запалення і інфекційного ураження. У тому числі і курси антибіотиків, які, маючи зрозумілий негативний вплив на організм, залишаються недієвими по відношенню до основної патології!

 

Інстиляція уретри і сечового міхура застосовується в терапії численних патологій в урології, так як забезпечує високу концентрацію речовини безпосередньо в необхідної локалізації, маючи показовий ефект навіть в лікуванні хронічних хвороб. Вливання дозволяє доставити в сечовипускальний канал, а також в сечовий міхур розчин борної кислоти, гепарин, риванол, азотнокисле срібло, коларгол, спеціальні масла, антибактеріальні засоби, антибіотики, коагулюючі і обволікаючі розчини, інші численні препарати. Діюча речовина, препарат і дозування, зона введення і кількість маніпуляцій визначаються лікарем після огляду, збору анамнезу, діагностичних процедур, тестів і аналізів!

 

Коли лікар призначає інстиляції

 

• Запалення слизової оболонки уретри, характерні зміни будови, хронічні форми уретриту, цистит, інтерстиціальний цистит, хронічний простатит, порушення сечовипускання;
• Пухлинні процеси в сечовому міхурі, інфекції сечостатевої системи, ЗПСШ!

 

Інстиляція уретри і сечового міхура – процедури, які мають ряд протипоказань. Лікар обов'язково враховує їх при призначенні!

 

Переваги процедури інстиляції


Інстиляції без болю: урологія Клініки МедітонІнстиляції без болю: урологія Клініки Медітон

• Застосування препаратів з необхідною концентрацією для підвищення ефективності лікування, з виключенням негативного токсичного впливу на організм;
• Пряма доставка лікарських засобів до вогнищ запалення та інфікування;
• Показовий лікувальний ефект в терапії хронічних урологічних патологій;
• Серйозний спектр захворювань, до яких застосовується інстиляція сечового міхура і уретри;
• Розширений список допустимих препаратів для можливості вибору;
• Безпека малоінвазивної процедури, мінімальний дискомфорт під час проведення;
• Покращена результативність лікування із застосуванням комплексної терапії!

 

Зверніть увагу! Ми пропонуємо професійну допомогу і протокольне лікування урологічних захворювань. Прийнятна ціна на інстиляції сечового міхура та уретри – додаткова перевага. Рекомендуємо переглянути послуги клініки та їх вартість в прайс-листі: катетеризація, тампонада, бужування, перев'язка, глибоке промивання уретри, апаратні процедури в урології та безпосередньо інстиляція сечового міхура – ціни.

 

Інстиляції в Кривому Розі: урологія Клініки Медітон

 

Звертаємо увагу на ряд переваг лікування у нашому медичному центрі:
• Високий професіоналізм лікарів і персоналу;
• Повна конфіденційність звернень, незалежно від діагнозу;
• Спеціально обладнані кабінети для маніпуляцій і проведення фізіотерапії;
• Відділення урології та відділення гінекології на Філатова;
• Власна лабораторія, УЗД та трансректальне УЗД на місці, що сприяє точній діагностиці;
• Призначення відповідно до протоколу лікування урологічних захворювань!

 

У медичному центрі ви маєте можливість проходження додаткової терапії при необхідності застосування апаратної урології. Процедури призначаються індивідуально, в прямій залежності від поставленого діагнозу і розробленої схеми лікування!


Консультація уролога, призначення лікування та процедурКонсультація уролога, призначення лікування та процедур

Запис на прийом уролога за телефоном (098) 530-60-40! Консультація, тести та аналізи, інструментальна діагностика. Процедури: пневмовібромасаж, ЕЛМТ, бужування, катетеризація, промивання уретри, інстиляції в уретру і сечовий міхур, промивання і тампонада, електрофонофорез і термотерапія!

 

Зверніть увагу:

Катетеризація в Клініці Медітон

Цифрова уретроцистоскопія

Плазмотерапія в урології

Поділитися