Установка і видалення катетерів в Кривому РозіУстановка і видалення катетерів в Кривому РозіКатетеризація сечового міхура є стандартною процедурою. Це введення в сечовий міхур тонкої трубки для відведення сечі або вливання всередину лікарських засобів. Подібні маніпуляції виконуються безпосередньо фахівцями з належною кваліфікацією, допомогу яких ми і пропонуємо. Катетеризація сечового міхура: Кривий Ріг, відділення урології Клініки Медітон на Філатова!

 

Введення катетера в уретру і сечовий міхур описані неодноразово. Існують спеціальні інструкції для установки катетера, заміни, видалення уретрального катетера, щоб людина могла самостійно впоратися з певними завданнями. Незважаючи на точність посібників і навіть досвід пацієнтів, які можуть бути повністю впевненими в собі, ми рекомендуємо звернутися до фахівців, щоб уникнути травматизації і наступних негативних реакцій організму!

 

Катетеризація сечового міхура проводиться для виведення сечі, промивання, введення ліків. Маніпуляції вимагають не тільки участі фахівців, а й відповідних умов!

 

Катетеризація сечового міхура: показання

 

• Установка катетера після операційного втручання, коли пацієнт не має можливості мочитися самостійно;
• Отримання зразка біологічних матеріалів для проведення лабораторних досліджень;
• Діагностичні проби при вимірюванні кількості залишкової сечі;
• Промивання порожнини і стінок сечового міхура;
• Пряма доставка в сечовий міхур лікарських препаратів або допоміжних засобів проведення діагностики;
• Неможливість спорожнення і затримка сечі, пов'язана з розвитком новоутворень, аденомою простати або звуженням сечовидільного каналу;
• Безпосереднє лікування запальних процесів, інших патологій сечостатевої системи!

 

Катетеризація призначається лікарем відповідно до анамнезу та інших діагностичних процедур. Під час консультації фахівець повідомляє пацієнту про протипоказання, а маючи точні відомості про відповідні стани або захворювання, скасовує маніпуляції!

 

Катетеризація: Кривий Ріг, Клініка Медітон


Катетеризація: відділення урології на ФілатоваКатетеризація: відділення урології на Філатова

Прийом уролога в Кривому Розі: консультація, огляд, діагностика, фізіопроцедури в урології на Філатова. Кваліфікований персонал, розуміння процесів, стерильність, конфіденційність надання послуг в кабінеті маніпуляцій і фізіотерапії, точний запис і прийом за часом. Телефон для запису: (098) 530-60-40!

 

Додаткова інформація:

Відділення урології: прайс

Інстиляції в сечовий міхур і уретру

Лікування циститу, уретриту, аденоми

Поділитися