Перевірка родимок: обстеження у дерматологаПеревірка родимок: обстеження у дерматологаНе так давно ми завершили черговий соціальний проект, в рамках якого запросили всіх бажаючих на безкоштовний огляд родимок. Вже другий в цьому році Skin Checker проходив з 18 по 22 жовтня, і сьогодні ми готові поділитися результатами!

 

У проекті брали участь лікарі Клініки Медітон:
• Медичний директор клініки, дерматоонколог Ігор Буток;
• Дерматоонколог Ганна Ротарь;
• Дерматовенеролог Андрій Бесараб!

 

Завдяки провідним фахівцям медичного центру, а також інформаційній підтримці в соціальних мережах і на ТБ, ми проінформували людей і оглянули 120 пацієнтів з різними новоутвореннями:
• 6 випадків попередньо діагностованої меланоми (двох пацієнтів направили в онкодиспансер, чотирьом призначена ексцизійна біопсія);
• 6 випадків базальноклітинного раку шкіри, базальноклітинної карциноми;
• 18 пацієнтів з попереднім діагнозом атипової родимки – диспластичний невус. Пацієнтам рекомендовано короткострокове спостереження, повторна дерматоскопія через 3 місяці.

 

Хочемо відзначити досить негативну статистику і акцентувати увагу на цифрах. У 10% відвідувачів виявлені злоякісні новоутворення шкіри. Крім того, виявлено численні диспластичні невуси, що означає підвищений ризик і можливість розвитку меланоми в майбутньому. І це всього 120 осіб, які прийшли на огляд!

 

Запрошуючи людей на СкінЧекер, ми бачили багато посмішок і чули від молоді, що це їм не потрібно. Мовляв, занадто рано переживати про подібні захворювання, занадто багато інших, більш значущих проблем, на вирішення яких потрібно витратити власний час. На жаль, ми бачимо результат, у зв'язку з чим хочемо нагадати наступне! Меланома лікується в більш ніж 90% випадків, якщо захворювання виявлено вчасно. Більшість хвороб в дерматології виліковні повністю, якщо ви відповідально ставитеся до свого здоров'я. Зверніть увагу на плями та почервоніння, лущення шкіри, гіперпігментацію, підвищений свербіж певних ділянок шкіри. Обов'язково запишіться на прийом дерматолога, якщо помітили зростання родимки, її кровоточивість, зміну контуру або кольору, побачили, що кількість родимок зростає, їх постійно стає більше.

 

Слідкуйте за новинами клініки і обов'язково записуйтеся на наступний СкінЧекер. Він обов'язково буде анонсований заздалегідь. Якщо ви вже сьогодні виявили підозрілі родимки на обличчі, шиї, тулубі, руках і ногах, запишіться на дерматоскопію, пройдіть обстеження і отримайте попередній діагноз. Пам'ятайте, все потрібно робити вчасно. З власним здоров'ям не варто жартувати!


Дерматоскопія: запис на огляд в Кривому РозіДерматоскопія: запис на огляд в Кривому РозіВідділення дерматології медичного центру Клініка Медітон. Прийом дерматолога і дерматоонколога на Поштовому та Філатова, цифрова дерматоскопія, аналізи і тести, біопсія і гістологія, видалення новоутворень шкіри. Телефон для запису: (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Дерматоонкологія: ціни, прайс

Дерматологічний центр на пл. Визволення

Нове обладнання: дерматоскопія FotoFinder

Поділитися