Гнучкий цистоскоп: обстеження в Кривому Розі, Клініка МедітонГнучкий цистоскоп: обстеження в Кривому Розі, Клініка МедітонМи оновили обладнання і готові запропонувати новий рівень проведення ендоскопічних процедур в урології. Представляємо гнучковолоконний уретроцистоскоп HugeMed: діагностика сечостатевої системи, обстеження уретри і сечового міхура, жіноча і чоловіча уретроскопія і цистоскопія: Кривий Ріг, Клініка Медітон на Філатова!

 

• Новий гнучкий цистоскоп HugeMed обладнаний LCD монітором, що забезпечує огляд досліджуваного органу або області. Залежно від самої процедури і додаткових вимог, можливе підключення зовнішнього монітора для вивчення патології;
• HD камера з посиленим освітленням досліджуваної зони дозволяє уважно розглянути осередки запалення і патологічні області, виключаючи діагностичні помилки і похибки. Антифог функція сприяє підвищенню якості зображення. Дані якості сприяють точній ідентифікації урологічних захворювань;
• Легка рукоять дозволяє більш зручно управляти положенням обладнання, камерою і освітленням. Підвищення зручності роботи фахівця позитивно відбивається на результаті діагностики;
• Обладнання встановлено на мобільну пересувну стійку з необхідними регуляторами по основних осях, завдяки чому пацієнт може прийняти більш зручне положення при огляді, а фахівець має можливість огляду не тільки в одному статичному положенні!

 

Технічні особливості та переважні характеристики виводять процедуру на дійсно новий рівень. Завдяки сучасному обладнанню діагностика сечової системи стає більш простою та інформативною, а призначення лікування – більш точним і ефективним. Додатковий плюс – атравматичність діагностичної процедури цифрової цистоскопії. Гнучкість робочої частини уретроцистоскопа дозволяє "побачити" зони обстеження, недоступні для стандартного жорсткого цистоскопа, забезпечити необхідне освітлення слизової і її складок, сечівника і порожнини сечового міхура для формального обстеження, виявлення патологічних областей, можливих новоутворень. Дослідження є максимально точним, з прямим візуальним доступом, що неможливо при використанні УЗД або КТ!

 

Уретроцистоскопія: коли пройти обстеження


Уретроцистоскопія для жінок та чоловіківУретроцистоскопія для жінок та чоловіків

Звернутися за допомогою необхідно в наступних випадках:
• Профілактичний огляд у уролога;
• Присутність скарг на наявність порушень сечовипускання;
• Виявлення домішок гною або крові в сечі;
• Утруднене сечовипускання, болі і печіння під час походу в туалет;
Сексуальні розлади, почуття незадоволеності або дискомфорту під час статевого акту;
• Підозри лікарів на аномалії розвитку сечостатевої системи, при необхідності додаткової діагностики для ідентифікації та підтвердження патологій сечівника і сечового міхура!

 

Записатися на обстеження можуть жінки і чоловіки. Проводиться як жіноча цистоскопія, так і чоловіча цистоскопія. Наші фахівці забезпечують дбайливий і чемний підхід, професіоналізм і атравматичність обстеження, конфіденційність при зверненні, повний спектр діагностичних і лікувальних послуг. По завершенню дослідження, визначається діагноз, лікар дає рекомендації та складає схему лікування. Пацієнт отримує висновок в друкованому вигляді з фотопідтвердженням, при необхідності, можлива передача пацієнту відео цифрової уретроцистоскопії із записом на USB-носій, флешку!

 

Уретроцистоскопія в Кривому Розі: відео

 

 

Гнучка цифрова цистоскопія в Клініці Медітон

 

Завдяки можливостям нового обладнання для оцінки сечостатевої системи, фахівці медичного центру діагностують ряд захворювань, які складно підтвердити стандартними методиками і тестами:
• Це уретрити і рецидивні цистити;
• Ерозії, виразки і новоутворення;
• Аномалії розвитку сечостатевої системи;
• Сечокам'яна хвороба, камені і ущільнення в сечовому міхурі;
• Помилкові ходи уретри і звуження сечівника!

 

Показаннями для проведення діагностики також є енурез, проблеми з сечовипусканням, інтерстиціальний цистит, запальні і пухлинні процеси, виявлення атипових клітинних стриктур, гіперплазія простати, підозри на поліпи сечового міхура, інші скарги, захворювання і патології. Більш детальна інформація доступна на прийомі лікаря, після індивідуальної бесіди, збору анамнезу, первинного обстеження!


Цистоскопія сечового міхура: Кривий РігЦистоскопія сечового міхура: Кривий Ріг

Запис на прийом уролога, гінеколога, дерматовенеролога та інших фахівців медичного центру Клініка Медитон за телефоном: (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Лікування циститу та уретриту

Профілактика урологічних захворювань

Профілактика венеричних захворювань

Поділитися