Скін Чекер, Кривий Ріг: перевір родимки безкоштовноСкін Чекер, Кривий Ріг: перевір родимки безкоштовноКлініка Медітон щорічно здійснює безкоштовний огляд родимок в період проведення заходів до Всесвітнього дня меланоми. Цього року ми приєдналися до міжнародного соціального проекту Skin Checker, і за його результатами прийняли рішення про необхідність повторної акції!

 

Підсумки першого Skin Checker, який проходив з 14 по 25 червня 2021 року, були вражаючими, а кількість людей, які побажали записатися на діагностику родимок, перевищила всі очікування. За два тижні, у встановлені години проведення заходу з безкоштовної діагностики новоутворень у Кривому Розі, ми прийняли близько 500 осіб. В кожному окремому випадку була проведена консультація, видані результати обстеження та рекомендації. Деяким пацієнтам призначено і проведено видалення новоутворень, іншим – повторне відвідування фахівця для огляду родимок після теплого сонячного періоду, восени. На жаль, зіткнулися ми і з неприємними результатами при огляді, коли була діагностована меланома!

 

По завершенню акції, фахівці медичного центру Клініка Медітон, підвели підсумки соціального проекту, поспілкувалися з колегами з інших міст і країн, що брали участь у заході, і звірили статистику. В результаті було прийнято рішення про необхідність проведення додаткового Скін Чекера в поточному році. І сьогодні у нас є затверджена дата, коли кожен бажаючий житель нашого міста зможе прийти на огляд дерматолога і дерматоонколога: безкоштовна дерматоскопія в Кривому Розі, пл. Визволення, пр. Поштовий, 52!

 

Skin Checker з 18 по 22 жовтня 2021 року, з 9:00 до 18:00. Прийом ведуть фахівці Клініки Медітон: лікар дерматовенеролог, дерматовенеролог-трихолог і дерматолог-дерматоонколог. Запис відкрита. Приходь і перевір родимку – виключи меланому!

 

В черговий раз хочемо відзначити, що меланома виліковна в 90% випадків, коли захворювання виявлено своєчасно, на первинних етапах розвитку. Тому якщо ви відчуваєте занепокоєння, спостерігаєте зростання кількості родимок на тілі і кінцівках, деякі утворення змінюють форму, кровоточать, збільшуються в розмірі або стали асиметричними, терміново зверніться за допомогою. Якщо є можливість, обов'язково приходьте на Скін Чекер і перевірте родимки у дерматологічному центрі на пр. Поштовому, 52, в зазначений період проведення соціального заходу. Якщо такої можливості немає, запишіться на найближчу зручну дату і час до фахівців Клініки Медітон на Поштовому і Філатова!

 

Проводьте самостійний огляд щомісяця, приділяйте час родимкам та іншим новоутворенням, адже для цього потрібно всього 10-15 хвилин. В обов'язковому порядку спостерігайте власних дітей, близьких і родичів, звертайте їх увагу на родимки, які помітили на їх тілі, а також інформуйте про необхідність самодіагностики та звернення за допомогою, важливості проходження цифрової дерматоскопії!


Для чого потрібна дерматоскопія: дослідження родимокДля чого потрібна дерматоскопія: дослідження родимок

Пропонуємо вам ознайомитися з матеріалами, які підготували наші співробітники. У них міститься необхідний обсяг інформації для більш глибокого розкриття теми:
Скін Чекер у червні 2021 року, раніше проведений соціальний проект;
Що таке дерматоскопія – метод діагностики новоутворень шкіри;
Нове обладнання для обстеження шкіри, цифрова дерматоскопія FotoFinder;
Небезпека родимок: коли варто звернути увагу на новоутворення шкіри;
Рання діагностика родимок, меланоми і немеланомних раків шкіри!

 

Клініка Медітон пропонує досконалий діагностичний комплекс для ідентифікації захворювань шкіри і коректного призначення лікувальних заходів. Для цього ми постійно оновлюємо обладнання дерматологічного центру і вводимо додаткові методики для якісного обстеження. Буквально цього літа ми придбали сертифіковане обладнання німецького виробника FotoFinder, яке використовується провідними медичними клініками світу. Це FotoFinder medicam 1000s – перший цифровий дерматоскоп подібного класу в місті та Дніпропетровській області. Дане технічне оснащення, а також спеціалізоване програмне забезпечення, дозволять фахівцям нашого центру ще більш точно діагностувати новоутворення і патології шкіри, стадії їх розвитку, можливості впливу на проблему!

 

Вплив сонця на шкіру, запрошення на Скін Чекер: відео

 

 

Крім розширення лікувально-діагностичного комплексу, Клініка Медітон на постійній основі інформує жителів міста про проблему меланоми, необхідність захисту шкіри від сонця, ультрафіолетових променів, а також про важливість своєчасного звернення за допомогою. Для цього, тільки за останній місяць, медичний директор клініки Буток Ігор Євгенійович провів міні-лекцію для школярів, в процесі якої розповів про шкоду ультрафіолетового опромінення і вплив сонця на шкіру. У навчальному закладі дітям була проведена дерматоскопія, огляд шкіри та підозрілих новоутворень.

 

Трохи пізніше, Ігор Євгенійович виступив на телебаченні, в якості запрошеного гостя на телеефірі програми Теледоктор від Першого Міського телеканалу, де розповів про шкоду ультрафіолетового випромінювання, важливість захисту шкіри від сонця, необхідність підвищеної уваги до родимок на тілі, а також запросив всіх бажаючих відвідати Skin Checker!

 

Сьогодні ведеться активна підготовка до проведення нового етапу соціального проекту. Обов'язково приходьте з 18 по 22 жовтня 2021 року, з 9:00 до 18:00!


Skin Checker: безкоштовний огляд новоутворень шкіриSkin Checker: безкоштовний огляд новоутворень шкіри

Запис на проведення безкоштовного огляду утворень шкіри за телефоном (098) 530-60-40. Консультація дерматолога, огляд у дерматоонколога, цифрова дерматоскопія, аналізи, біопсія та гістологія при необхідності, видалення новоутворень шкіри!

 

Важливо знати:

Лікування базаліоми в Кривому Розі

Фіброма шкіри: видалення в Клініці Медітон

Видалення плоских бородавок на обличчі

Поділитися