Дерматоскопія: нове обладнання FotoFinder Дерматоскопія: нове обладнання FotoFinder Цифрова візуалізація FotoFinder – це сучасний метод діагностики захворювань шкіри, що дає можливість оцінювати зміни новоутворень шкіри в динаміці. Цифрова дерматоскопія FotoFinder – максимально безпечний метод діагностики звичайних родимок (невусів), кератом, гемангіом, атером, ліпом, старечого кератозу, пігментних плям, папілом, бородавок та інших утворень шкіри!

 

При цифровій діагностиці виключена ймовірність пропустити онкозахворювання шкіри, навіть на самій ранній стадії, так як дерматоскоп FotoFinder дає збільшення новоутворень шкіри від 20 до 140 разів.

 

Під час цифрової діагностики всі новоутворення пацієнта фіксуються і вводяться в базу фотоінформації, що дає змогу спостерігати за ними в динаміці: розмір, колір, кордони, судинна сітка новоутворення.

 

В Клініці Медітон процедура цифрового сканування шкіри виконується в комфортних умовах у Центрі Діагностики та Видалення Новоутворень Шкіри на пр. Поштовий, 52 (площа Визволення), м. Кривий Ріг!


 Цифрова дерматоскопія FotoFinder, м. Кривий Ріг
 Ціна, грн
 Цифрова дерматоскопія FotoFinder (1-3 елементів)  500,00
 Цифрова дерматоскопія FotoFinder (4-8 елементів)  750,00
 Цифрова дерматоскопія FotoFinder (множинна кількість елементів)  1200,00
 Консультація дерматоонколога  280,00

 

• Після діагностики – фото картування, пацієнт отримує результат на паперовому носії та отримує від дерматоонколога подальші рекомендації: від спостереження в динаміці до найкращого часу для видалення новоутворення. Також лікар попередньо інформує про методику видалення конкретного новоутворення;
• Вся фотоінформація, стосовно Ваших утворень на шкірі та їх змін зберігається у Клініці Медітон на постійній основі – від першого візиту на цифрову діагностику FotoFinder!

 

Візуалізація з дерматоскопом FotoFinderВізуалізація з дерматоскопом FotoFinderДовірте здоров’я Вашої шкіри найкращому професійному обладнанню FotoFinder та професіоналам своєї справи – дерматологам та дерматоонкологам Клініки Медітон!

 

Дерматологічний центр на пл. Визволення, пр. Поштовий, 52!

 

Запис через Особистий кабінет, реєстратуру клініки, а також по телефону (098) 530-60-40: контакт-центр, вайбер!

 

Поділитися