Оновлення обладнання клініки: FotoFinder medicam 1000ѕОновлення обладнання клініки: FotoFinder medicam 1000ѕДерматоскопія на FotoFinder medicam 1000s – сучасна діагностична методика візуальної оцінки новоутворень і патологічних ділянок, яка є новітньою світовою розробкою в області досліджень шкіри. Вже сьогодні ви можете записатися на дерматоскопію FotoFinder: Кривий Ріг, Дерматологічний центр Клініка Медітон!

 

Придбання даного обладнання та додаткового технічного оснащення, як і відповідного програмного забезпечення, є важливим кроком розвитку нашого медичного центру. Однією з основних спеціалізацій клініки була і залишається дерматологія та дерматоонкологія, тому ми стежимо за світовими трендами в медицині і намагаємося максимально відповідати. Черговою новинкою, якою ми із задоволенням ділимося, є прогресивна технологія FotoFinder medicam 1000s. Це перший дерматоскоп подібного класу в Кривому Розі та Дніпропетровській області, а також найбільш відомий відеодерматоскоп в світі на сьогоднішній день!

 

FotoFinder medicam 1000s: призначення і застосування

 

Цифрова дерматоскопія – найбільш використовувана технологія вивчення утворень і патологічних процесів, що дозволяє візуально оцінити зміни, відстежити динаміку, встановити небезпеку або безпеку утворення на поверхні шкіри. Стандартні дерматоскопи зі збільшенням до 10-40 разів, якими користується більшість фахівців, дають можливість вчасно помітити переродження родимок, диференціювати тип пухлини, обстежити різні дерматологічні патології і провести якісну діагностику для призначення лікування. Але FotoFinder відрізняється відразу на кілька рівнів! Діагностичне обладнання дозволяє виконати інтерактивне дослідження шкіри, отримати цифрові знімки зі збільшеною роздільною здатністю і провести ретельний аналіз внутрішньошкірних структур. Основне призначення комплексу – дослідження новоутворень на онкобезпеку з можливістю раннього визначення злоякісних процесів!

 

Дослідження з дерматоскопом medicam 1000s – це сучасна діагностика, яка надає незамінну допомогу в роботі дерматолога і дерматоонколога. Експертне обстеження дає можливість виявити і діагностувати пухлинні процеси на ранніх стадіях для початку проведення більш ретельного тестування, отримання результатів біопсії і призначення своєчасного ефективного лікування!

 

Дерматоскопія: показання


Показання для проведення дерматоскопіїПоказання для проведення дерматоскопії

• Підозрілі утворення, які відрізняються від більшості, родимки нетипового розміру і форми, що мають певні відмінності за кольором, з неоднорідним відтінком;
• Великі вроджені невуси, пігментні плями, що постійно збільшуються в розмірах і займають все більшу площу;
• Присутність темних плям великих розмірів на тілі, а також кінцівках;
• Швидке зростання кількості родимок на певній ділянці або на тілі взагалі, їх нетиповість, збільшення розмірів;
• Травмування новоутворень шкіри будь-якого типу, пошкодження родимок, їх кровоточивість і неможливість до швидкого загоєнню!

 

Звернутися до дерматолога для проведення дерматоскопії важливо в наступних випадках і ситуаціях:
• Первинна діагностика, диференціальна діагностика родимок та інших утворень доброякісного характеру, зокрема, гемангіом і невусів;
• Повторні прийоми лікаря для проведення діагностики утворень і відстеження динаміки видозмін;
• Діагностика та ідентифікація злоякісних утворень, серед яких базальноклітинна карцинома, меланома, плоскоклітинна карцинома;
• Дослідження дерматологічних хвороб, а також різних непухлинних патологічних процесів: червоний вовчак, дерматомікози, вірусні захворювання;
• Систематичні обстеження в разі знаходження в групі ризику по меланомі, що сприяє ранньому виявленню раку шкіри – якщо захворювання є в сімейному анамнезі, ви часто буваєте на сонці, проходили променеву терапію, є блондином з веснянками, інше!

 

Цифрова відеодерматоскопія є обов'язковим етапом при призначенні видалення родимок, бородавок, папілом та інших новоутворень. Методика дає можливість якісного визначення структури і характеристик утворень шкіри, дозволяє встановити динаміку змін, нерівність країв, асиметрію, колір і відтінок, розміри та інші перетворення!

 

FotoFinder medicam: переваги


Переваги дерматоскопа FotoFinder medicam 1000ѕПереваги дерматоскопа FotoFinder medicam 1000ѕ

Технології німецького виробника відомі у світовій практиці більше 20 років, а дерматоскоп FotoFinder 1000s є кращою розробкою на сьогоднішній день:
• Покращена якість візуалізації на базі технології CrystalView, FullHD;
• Новітня оптика D-Scope IV з TwinLight з можливістю перемикання між поляризованим і неполяризованим світлом;
• Зручне і зрозуміле управління програмним забезпеченням для полегшення роботи лікаря;
• Спеціальна оптика для проведення дерматоскопії, збільшення зображення новоутворення в 20-140 разів (можливість надточного вивчення характеристик і структури новоутворення, аж до судин);
• Миттєвий високоточний фокус, безперервна трансляція отриманого зображення на монітор;
• Якісна і точна передача кольору знімка, бездоганна деталізація, чистота і контраст;
• Універсальність пристрою – оцінка і вивчення родимок, кератом, псоріазу, себорейного дерматиту та інших дерматологічних патологій, класифікація з визначенням рівня ризику, можливість раннього виявлення меланоми, плоскоклітинної і базально-клітинної карциноми;
• Спостереження динаміки зі збереженням звітності, складанням карти родимок та інших новоутворень, збереженням їх характеристик і знімків для відстеження та вивчення подальших перетворень і змін!

 

На даний момент, ми отримали, встановили і налаштували обладнання, наші фахівці пройшли курс навчання від представників виробника – німецької компанії FotoFinder. Готові приймати пацієнтів і надавати професійну допомогу!

 

Важливо знати! Зверніть увагу

 

FotoFinder – єдиний на сьогоднішній день дерматоскоп, здатний зберігати дані всіх досліджень і проводити якісне їх порівняння. На жаль, фахівці не володіють даною опцією, і не можуть пам'ятати кожну людину, новоутворення, їх стан і характеристики з урахуванням сотень і тисяч пацієнтів. FotoFinder робить це за лікарів, і допомагає їм відстежувати навіть малопомітні, на перший погляд, зміни. Це важливо для раннього виявлення небезпечних патологій і збереження здоров'я!

 

Система створює фото відмінної якості і безперервно зберігає інформацію, що гарантує професійний контроль динаміки!

 

Цифрова дерматоскопія – це сучасний, абсолютно безпечний метод дослідження шкіри, у якого немає протипоказань!

 

Дерматоскопія FotoFinder: вивчення родимок (відео)

 

 

Як проходить дерматоскопія

 

• Лікар оглядає шкіру, вивчає її стан і особливості, виявляє новоутворення;
• Для їх оцінки використовується дерматоскоп. Виконуються знімки високої роздільної здатності і деталізації для коректної оцінки основних контрольних параметрів;
• Фото залишаються в системі, де зберігаються на постійній основі, і в будь-який зручний момент можуть бути відкриті для вивчення, порівняння, оцінки стану утворення або розуміння динаміки протягом певної періодичності обстежень;
• За підсумком діагностики, лікар видає розшифровку і висновок, призначає лікування, рекомендує методи видалення при необхідності!


Цифрова дерматоскопія FotoFinder: прийом дерматологаЦифрова дерматоскопія FotoFinder: прийом дерматолога

Цифровий відеодерматоскоп FotoFinder в Кривому Розі, Клініка Медітон. Запрошуємо пройти профілактичне обстеження. Запис по телефону (098) 530-60-40!

 

Корисна інформація:

Радіохвильове видалення родимок

Діагностика та лікування кератоми

Видалення базаліоми: відео

Поділитися