Видалення бородавок: Кривий РігВидалення бородавок: Кривий РігПлоскі бородавки – це невеликого розміру доброякісні новоутворення, викликані ВПЛ. Частіше зустрічаються у дітей і підлітків, але також можуть виявлятися у людей старшого віку. Пропонуємо ефективне лікування та видалення плоских бородавок в Кривому Розі: дерматологічний центр Клініка Медітон!

 

Плоскі бородавки непомітні, розмір їх рідко перевищує 3 мм, але вони можуть з'являтися великими групами – до 20-200 штук в одній області. А це вже серйозна естетична проблема, косметичний дефект, з яким потрібно боротися.

 

Одну або кілька бородавок ви можете і не помітити, незалежно від їх розташування. Зустрічаються вони на обличчі, на лобі і шиї, можуть бути на руках і ногах. В окремих випадках, новоутворення ростуть в кількості або поширюються по тілу. Саме тоді потрібно звернутися до лікаря і пройти огляд!

 

Звідки плоскі бородавки: причини і механізм зараження

 

Поява новоутворень обумовлена інфікуванням вірусом папіломи людини, який здатний передаватися контактно-побутовим шляхом від людини до людини, а також в рамках одного організму. Вірус впливає на клітини шкіри, які з часом і під впливом певних факторів мутують, розростаються і формують бородавки.

 

Вірус папіломи людини передається через прямий і непрямий контакт – під час рукостискання або поцілунку, при обіймах, а також під час торкання поручнів в автобусі або трамваї, при використанні загальних рушників. Вірус мігрує по організму після пошкодження новоутворень і подальшого дотику до інших ділянок шкіри, може поширюватися по шкірі під час гоління, нанесення татуювань, і навіть використання одного рушника для обличчя і тіла.


Лікування бородавок: місцева анестезіяЛікування бородавок: місцева анестезія

Вірус потрапляє в організм через слизові оболонки або пошкоджені ділянки шкіри – проколи, порізи, подряпини. З моменту інфікування і до безпосереднього формування новоутворень проходить від декількох місяців до декількох років. Тому відстежити шляхи зараження практично неможливо. Ускладнюється дане завдання і тим, що спочатку ВПЛ є сплячим вірусом, і активується тільки в результаті ряду певних факторів. Плоскі бородавки на обличчі, як і інші прояви, можуть виникати зі слідуючих причин:
• Поганий імунітет, гормональні збої;
• Стресові ситуації, навантаження на нервову систему;
• Тривала емоційна або фізична перевтома;
• Отримання механічних травм – опіків, порізів, подряпин;
• Занесення інфекції під час медичних маніпуляцій і операцій;
• Ігнорування правил особистої гігієни!

 

Плоскі бородавки: симптоми і прояви

 

Спочатку новоутворення виявляються на обличчі, слизових рота, на тильних сторонах стоп і кистей, але можуть поширитися і на інші ділянки.

 

Форма бородавок різна – від округлої до овальної, але межі чіткі, а поверхня гладка. Розмір – до 3-5 мм, поява невеликими групами без злиття, поверхня бородавок без тріщин і лущення. Колір плоскої бородавки – природний, трохи рідше може бути бежевим або злегка рожевим, шкірний малюнок відсутній. Виключені помітні прояви новоутворення – локальна температура, почервоніння ураженої ділянки шкіри, свербіж або печіння!

 

У більшості випадків, проблема суто естетична. Але при виявленні бородавок на тілі необхідно звернутися до дерматолога або дерматоонколога за консультацією. Важливо вчасно почати лікування плоских бородавок, видалення їх сучасними методами для стримування розвитку і поширення по тілу. Новоутворення практично не доставляють дискомфорту, але можуть бути травмовані, що спричинить додаткове розповсюдження і підвищить ризик приєднання вторинної інфекції!

 

Видалення плоских бородавок на обличчі радіохвилею: відео Клініки Медітон

 

 

Видалення плоских бородавок: радіохвильовий метод

 

Однією з найбільш ефективних технологій є видалення бородавок радіохвилею, із застосуванням апаратного комплексу Сургітрон. Ми багато років практикуємо видалення новоутворень з використанням даного обладнання, і прекрасно розуміємо переваги подібних малоінвазивних операцій. В першу чергу, це безпека і мінімальний дискомфорт, але також висока швидкість видалення бородавок і папілом, точні налаштування обладнання в залежності від типу новоутворень, наявність спеціального інвентарю під окремі види і розміри утворень, можливість коагуляції судин для виключення кровотеч і інфікування!


Видалення новоутворень: Кривий Ріг, пр. ПоштовийВидалення новоутворень: Кривий Ріг, пр. Поштовий

Запис на прийом лікаря здійснюється за телефоном (098) 530-60-40, через Особистий кабінет онлайн і соціальні мережі!

 

Рекомендуємо матеріали:

Дерматологічний центр на пл. Визволення

Рання діагностика родимок та меланоми

Цифрова дерматоскопія

Поділитися