Видалення ангіоми швидко і без болюВидалення ангіоми швидко і без болюАнгіома – пухлина з кровоносних або лімфатичних судин. Подібне новоутворення на поверхні шкіри є доброякісним, але часто вимагає уваги з боку фахівців з естетичних причин. Пропонуємо експертне обстеження і видалення ангіоми в Кривому Розі у разі відповідних рекомендацій.

 

Найчастіше зустрічається ангіома у дітей, хоча подібні утворення у вигляді червоних родимок можуть виникати і у дорослих. Основними місцями локалізації є руки і ноги, шия і груди, спина. Також виявляються ангіоми на обличчі.

 

Ангіома на шкірі: причини

 

Основною причиною ангіом на поверхні шкіри вважається дисфункція кровоносної або лімфатичної системи. Але важливо звернути увагу на слідуючі фактори виникнення:
• Гормональні порушення, авітаміноз і спадковість;
• Тривале перебування на сонці або часте відвідування солярію;
Загострення хронічних захворювань, зокрема, патологій печінки;
• Судинна мальформація, проростання капілярів в тканини!

 

Чи потрібно видаляти ангіоми


Видалення судинної пухлиниВидалення судинної пухлини

Дані утворення шкіри є доброякісними і спочатку не завдають шкоди здоров'ю. Якщо вони в стабільному стані і розмірах, не еволюціонують і не турбують, обов'язкових рекомендацій до видалення немає. Але варто розглядати й інші ситуації. Нерідко, ангіома зростає, може бути травмована, може самостійно кровоточити. І якщо у дітей ангіома здатна зникнути самостійно, то у дорослих – ні. Існує ризик травмування, кровотечі і подальшого інфікування. Деякі види ангіом перетворюються в злоякісні пухлини.

 

Видалення ангіоми в домашніх умовах є неможливим. Не варто слідувати рекомендаціям з довідників народної медицини або слухати поради знайомих, які періодично припікають папіломи, прищі і родимки різними засобами. Будь-які подібні маніпуляції потенційно небезпечні для вашого здоров'я!

 

Діагностика ангіоми: Клініка Медітон

 

Діагностичний процес максимально спрощений. Вже на першому прийомі, після вивчення ангіоми під лупою і за допомогою дерматоскопа, шляхом методу натискання і подальшої візуальної оцінки, діагноз підтверджується або скасовується.

 

Дерматологи і дерматоонкологи нашого медичного центру мають серйозний досвід в проведенні діагностики, а також володіють необхідними навиками і сучасними апаратними комплексами для видалення шкірних новоутворень на місці, в спеціально обладнаних кабінетах клініки!

 

Видалення ангіоми радіохвилею: відео Клініки Медітон

 

 

Видалення ангіоми: Кривий Ріг

 

Сьогодні існує кілька технологій, що дозволяють провести операцію швидко і без ускладнень. Це кріодеструкція, метод склерозування, емболізація судини, лазерне видалення.

 

Наші фахівці приймають рішення щодо вибору методу після огляду та експертної діагностики, з обов'язковим упором на безпеку і ефективність. Найчастіше практикується видалення ангіоми радіохвилею!


Видалення новоутворень шкіри: Клініка МедітонВидалення новоутворень шкіри: Клініка Медітон

Запис на прийом дерматолога, дерматоонколога, дерматовенеролога або трихолога за телефоном (098) 530-60-40. Ви можете звернутися до нас через соцмережі, а також записатися через Особистий кабінет онлайн!

 

Рекомендована інформація:

Видалення судин лазером

Кріодеструкція бородавок та мозолів

Радіохвильове видалення родимок

Поділитися