Апаратна урологія: Клініка МедітонАпаратна урологія: Клініка МедітонАпаратні методики сьогодні займають чільне місце в лікуванні запальних процесів, сексуальних розладів, нормалізації функціонування передміхурової залози. Пропонуємо розширений комплекс апаратних методів лікування урологічних захворювань у чоловіків: Кривий Ріг, Клініка Медітон!

 

Комплексний підхід, який об'єднує апаратні методики впливу і відновлення, а також вітамінотерапію та плазмоліфтинг в урології, прийом антибактеріальних препаратів і простатопротекторів, дає дійсно вагомий результат. Ми акцентуємо увагу на ефективності та безпеці застосовуваних технологій. Курс лікування і схема фізіотерапії розробляється для кожного пацієнта індивідуально!

 

Сьогодні для лікування урологічних захворювань у чоловіків фахівцями Клініки Медітон використовується ЕЛМТ – електролазеромагнітотерапія, трансректальний пневмовібромасаж, технологія спрямованого лазерного впливу, ЛОД-терапія – вплив локального негативного тиску з фотостимуляцією. Додатково, застосовується апаратний комплекс для ректального і зовнішнього електрофорезу з медикаментами, трансуретральної вакуум аспірації, а також трансуретральної вакуумної аспірації з електростимуляцією. Відповідно, це апарати Андро-Гін, Санос, Андролог, Ліка-терапевт М та інші спеціалізовані комплекси сучасної фізіотерапії!

 

Електролазеромагнітотерапія в урології

 

Апаратний комплекс "Андро-Гін" об'єднує відразу кілька напрямків, і працює на базі комбінованого впливу лазерних і світлових хвиль, електричного струму і магнітного поля. Можливе застосування наступних технологій для лікування урологічних захворювань: магнітотерапія, електростимуляція, нейростимуляція, лазеротерапія і кольороритмотерапія.

 

ЕЛМТ використовується для лікування хронічного запалення простати і насіннєвих бульбашок, больових і дизуричних синдромів, запалення уретри, нетримання сечі, циститів, еректильної дисфункції, доброякісної гіперплазії передміхурової залози і втрати репродуктивної функції. Також застосовується ЕЛМТ "Андро-Гін" для лікування гінекологічних захворювань!

 

Серед переваг технології активація циркуляційних і лімфодренажних процесів, протизапальний і аналгетичний, судинорозширювальний і регенеративний ефекти, а також самостійне відновлення органу на клітинному рівні.

 

Трансректальний пневмовібромасаж в урології


Магнітотерапія, електростимуляція, пневмовібромасажМагнітотерапія, електростимуляція, пневмовібромасаж

Апаратний комплекс Санос забезпечує пневмовібромасаж і трансректальну термотерапію. Здійснюється тепловий та вібраційний точковий вплив, строго спрямоване лікування.

 

Пневмовібромасаж застосовується для лікування хронічного простатиту в стадії ремісії і латентного запалення, бере участь в комплексній терапії еректильної дисфункції і безпліддя!

 

Основами методики є стимуляція м'язів тазового дна, усунення застою і відновлення нормального тонусу, поліпшення евакуації секрету, стимуляція циркуляційних процесів і місцевого імунітету, можливість дренування мікроабсцесів простати без операцій та інших видів уретральних втручань!

 

ЛОД терапія: лікування урологічних відхилень

 

Застосування локального негативного тиску з фотостимуляцією, локальна декомпресія або метод вакуумної помпи – технології лікування раннього сім'явиверження та еректильної дисфункції, безпосередньо терапії імпотенції шляхом впливу на стабілізацію кровотоку в каверозній та артеріальній системі статевого члена.

 

Лікування із застосуванням ЛОД терапії дозволяє відновити природні процеси ерекції і еякуляції, створити коректний вплив, незалежно від форми еректильної дисфункції.

 

Лазерна фізіотерапія в урології


Лазерна фізіотерапія та електрофорез в урологіїЛазерна фізіотерапія та електрофорез в урології

В арсеналі клініки також апаратний комплекс "Ліка-терапевт М" з фіксованою довжиною хвилі. Лікування урологічних хвороб з технологією спрямованого лазерного впливу є високоефективним і абсолютно безпечним, не викликає дискомфорту і хворобливих відчуттів.

 

Використовується урологами клініки для лікування хвороб сечостатевої системи, а саме запальних захворювань, простатиту і уретриту шляхом лазерного впливу!

 

Електрофорез в лікуванні урологічних захворювань

 

Фахівці медичного центру активно використовують і апарат для електрофорезу "МІТ-ЕФ 2". Зовнішній і ректальний електрофорез забезпечує посилення кровопостачання тканин, синтез біоактивних речовин, провідність нервових стовбурів, а також підвищений рівень впливу застосовуваних медикаментозних препаратів.

 

Серед переваг електрофорезу в урології протизапальна і антимікробна дію, аналгетичний і метаболічний ефект.

 

Методика застосовна для лікування хвороби Пейроні, еректильної дисфункції, хронічного простатиту, хвороб запального характеру!

 

Апаратне лікування в урології: відео Клініки Медітон

 

 

Апаратні методики дозволяють домогтися успіху в лікуванні навіть запущених захворювань. Трансуретральна вакуумна аспірація, світлодіодне і лазерне випромінювання, вплив магнітним полем, ультразвукове лікування, електростимуляція та інші можливості сучасних апаратних комплексів розкривають нові можливості в лікуванні уретритів, простатитів, розладів статевих функцій, патологій сперматогенезу і безпліддя, ряду запальних захворювань, хронічних патологій. Завдяки об'єднанню консервативного лікування і сучасних АПК, ми можемо значно поліпшити сексуальне життя пацієнтів, повернути впевненість в собі, виключити больові відчуття і різні стадії дискомфорту!

 

Забезпечуємо безпеку і комфорт процедур, конфіденційність для пацієнта, а також доступні ціни на лікування еректильної дисфункції, простатиту і запальних процесів, незалежно від схем об'єднання медикаментозної терапії і застосування апаратних методик в урології!


Апаратна урологія в Кривому РозіАпаратна урологія в Кривому Розі

Запис на прийом уролога, огляд і аналізи, діагностику та фізіотерапевтичні процедури, проводиться за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Уретрит і уретроскопія в Кривому Розі

Лікування везикуліту в Клініці Медітон

Урологічні захворювання: профілактика

Поділитися