Експертна оцінка стану новоутвореньЕкспертна оцінка стану новоутвореньКлініка Медітон бере участь у глобальному соціальному проекті під назвою Skin Checker. Щорічно ми запрошуємо жителів міста на безкоштовний огляд родимок і проводимо дерматоскопію. З 14 по 25 червня чекаємо вас на Філатова, 10 і Поштовому, 52, попередній запис!

 

Мета проекту

 

1. Акцентування уваги жителів нашого міста на необхідності своєчасної діагностики родимок, а також важливості самостійного огляду власної шкіри, виявлення новоутворених плям, вузликів, родимок, ущільнень, інших змін!

 

Саме це допоможе попередити розвиток серйозних патологій або почати своєчасне лікування дерматологічних захворювань!

 

2. Інформування населення про шкоду сонячного випромінювання, а також необхідність вчасно оглядати родимки!

 

Ультрафіолетові промені канцерогенні і дійсно небезпечні для нашого організму. На жаль, навіть розуміння даного факту не зупиняє людей, готових щодня, по 6-8 годин засмагати на пляжі або відкритій галявині під час пікніка, аж до шоколадного кольору шкіри!

 

Меланома: ознаки раку шкіри

 

Існує кілька методів визначення раку шкіри, один з них – алгоритм ABCDE!

 

Кожну родимку потрібно уважно вивчити за наступними критеріями:
Asymmetry – асиметричність. Якщо візуально поділити новоутворення на дві половини, одна з них не буде відповідати інший. Меланома не є симетричною!
Border – краї родимки нечіткі, рвані, межі витягнуті, і це видно без спеціальних приладів. Родимка в нормальному стані частіше має рівні краї!
Color – колір, а саме неоднорідне забарвлення поверхні, від білого до чорного із різними комбінаціями, в залежності від шару шкіри, в якому накопичується меланін. Можливо запалення, свербіж і лущення!
Diameter – діаметр новоутворення більше 6 мм по довгій осі. Найчастіше меланома являє собою новоутворення з діаметром більше 10 мм!
Enlargement – зміна звичного кольору родимки, її форми і розмірів протягом короткого періоду!

 

Якщо ви, оглядаючи родимку, виявили хоча б одну з наведених раніше змін, негайно зверніться до лікаря. Дерматологи і дерматоонкологи клініки проведуть діагностику і встановлять рівень небезпеки новоутворення!

 

Меланома лікується в 90% випадків, якщо вона виявлена вчасно. Більшість дерматологічних захворювань виліковні повністю, якщо ви відповідально ставитеся до власного здоров'я і готові записатися на прийом дерматолога, як тільки відзначили зміни на шкірі, нові плями та новоутворення!

 

Проводьте щомісячний самостійний огляд, це займає не більше 10 хвилин. Виключіть ризики, бережіть себе і своїх близьких!

 

Регулярно оглядайте родимки, приділяйте увагу новоутворенням, яких раніше не було, гуляйте тільки в тіні, бажано вранці і ввечері, коли в літню пору немає небезпечної спеки. Постійно використовуйте спеціальні сонцезахисні креми з SPF (фактор захисту від сонця) не менше 50+!

 

Дерматокосметичні засоби гами Антеліос (бренду Ля Рош-Позе) і гами Капіталь Солей (бренду Віши) підходять для самої чутливої шкіри, мають легку і приємну текстуру, стійкі до води, поту та піску, мають рекомендований ультрависокий ступінь захисту (СПФ 50+), розроблені і протестовані під дерматологічним контролем.

 

Соціальний проект від нашого медичного центру: з 14 по 25 червня у двох філіях Клініки Медітон:
• пр. Поштовий, 52, 2-й поверх
• вул. Філатова, 10, 3-й поверх


Небезпечні родимки: безкоштовна дерматоскопія!Небезпечні родимки: безкоштовна дерматоскопія!Телефонуйте і записуйтеся. В рамках проекту безкоштовна дерматоскопія!

 

(098) 530-60-40

 

Перевір родимку – попередь меланому!

 

Важлива інформація:

Цифрова дерматоскопія

Небезпека родимок: консультація

Прийом дерматолога: Кривий Ріг

Поділитися