Ефективне лікування вульвіту: прийом гінекологаЕфективне лікування вульвіту: прийом гінекологаВульвіт носить запальний характер і розвивається на тлі вторинних інфекцій, провокованих стрептококами, стафілококами, хламідіями, нерідко, через роздратування зовнішніх статевих органів виділеннями з піхви. Захворювання вкрай неприємне, і тому ми рекомендуємо невідкладне лікування вульвіту в Кривому Розі!

 

Вульвіт у дівчат має високу сполучуваність із запаленням слизової піхви – вагінітом, і рідко протікає самостійно. Тому часто діагностується вульвовагініт. Але якщо під час огляду лікар виявив саме запалення статевих губ, лікування буде дещо простішим, і розпочати його варто невідкладно!

 

Механізм розвитку

 

Розглядаючи вульвовагініт, варто говорити про наступні типи розвитку:
• Якщо первинно виникає вагініт! Провокуючі запалення мікроорганізми активно виділяють токсини і різні продукти розпаду, які, в свою чергу, сприяють подразненню вульви за рахунок контакту з даними виділеннями;
• Якщо первинно виникає вульвіт! Розвиток хвороби висхідний, коли інфекція при недостатній терапії вражає слизову вагіни!

 

В процесі діагностики фахівцем можуть бути виявлені і загальні запальні процеси, що зачіпають слизові статевих шляхів. Однією з причин може бути не тільки стороння інфекція, але також патогенні мікроорганізми, які присутні в помірних кількостях в складі флори з урахуванням її нормального стану. При дисбалансі та інших провокуючих факторах, нерідко виявляється захворювання, яке має одразу кілька назв. Це молочниця, вульвовагінальний кандидоз, мікотичний вульвовагініт або кандидозний вульвовагініт. Розвивається запалення оболонок піхви, яке викликане грибами роду Candida!

 

Симптоми вульвіту: гостра форма


Ознаки гострого і хронічного вуль вітуОзнаки гострого і хронічного вуль віту

• Спостерігається запалення статевих губ і клітора, поява роздратування і дрібних виразок, утворюються ерозії, можуть бути уражені внутрішні поверхні стегна і пахові складки;
• Відчувається виражений дискомфорт при сечовипусканні, біль при сечовиділенні, наростаючий свербіж і печіння;
• З'являються сукровичні або гнійні, серозно-гнійні виділення, присутній поганий запах;
• Відзначається біль під час статевого акту, присутнє постійне відчуття дискомфорту;
• Спостерігається запалення лімфовузлів в паху, зростає температура тіла, відзначається місцева гіперемія. Нерідко, симптоми погіршують сон, що сумісно з подальшим ослабленням організму і нервозністю!

 

Неправильно підібрана терапія, ігнорування лікування, самостійні рішення, прийняті по схемі прийому медикаментів і застосування зовнішніх засобів, можуть спровокувати хронічний перебіг вульвіту, а також ряд специфічних ускладнень!

 

Ознаки хронічного вульвіту

 

Форма захворювання виражена слабо. Помітне незначне печіння і свербіння, кількість виділень знижується. Багато дівчат і жінок вважають подібний перебіг одужанням, але підтвердити його може тільки фахівець. Тому важливо прийти на повторний прийом, пройти огляд, а при необхідності, здати додаткові аналізи!

 

Причини вульвіту: чому розвивається запалення зовнішніх статевих органів


Чому розвивається запалення статевих органівЧому розвивається запалення статевих органів

• Наявність в організмі жінки умовних патогенів, дисбаланс яких, надмірне зростання кількості і активізація життєдіяльності, можуть привести до запалення і провокації вторинних інфекційних процесів;
• Додатковим фактором негативного впливу є наявність численних агентів поширення інфекції, серед яких стрептококи, ентерококи, грибки, стафілококи, трихомонади і хламідії, гонококи і кишкова паличка;
• Вульвіт у жінок розвивається за рахунок неконтрольованого прийому антибіотиків і препаратів гормональної терапії, при недотриманні норм інтимної гігієни;
• Серед причин запалення статевих губ і слизових вже наявні захворювання сечостатевої системи: ендоцервіцит, вагініт, цистит і уретрит, а також нетримання сечі;
• Приділити увагу необхідно факторам зовнішнього і механічного впливу. В даному випадку, причиною може стати їзда верхи на коні, велосипеді або мотоциклі, заняття спортом і прийняття термічних процедур;
• Приводом розвитку вважається мастурбація, а також оральний секс;
• Причиною початку і прогресування вульвіту може бути онкологія і новоутворення, лейкоз, цукровий діабет, а також алергічні реакції на побутову хімію, засоби інтимної гігієни. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, печіння та почервоніння, запалення статевих губ, лікування потрібно почати негайно!

 

Запальні захворювання виникають на тлі зміни гормонального фону, за рахунок розвитку інфекцій або дисбалансу мікрофлори. Але важливо розуміти і інші причини вульвіту, по відношенню до яких потрібно дотримуватися обережності, намагатися уникати їх, аж до зміни способу життя, харчування, загальної поведінки. Недбале ставлення до власного здоров'я запросто може спричинити розвиток вульвовагініту з відповідними ускладненнями, а також розвиток інших, не менш небезпечних і неприємних захворювань сечостатевої системи!

 

Діагностика вульвіту: гінекологія Клініки Медітон


Прийом гінеколога: діагностика вульвітуПрийом гінеколога: діагностика вульвіту

• Опис скарг, збір інформації про симптоми і перебіг захворювання, гінекологічний огляд, в який входять бімануальне обстеження і відеокольпоскопія;
• Вивчення історії хвороби та збір відомостей про інші перенесені або хронічні патології;
• Мікроскопія мазків, бакпосів виділень, загальноклінічні аналізи та обстеження на ЗПСШ!

 

Також може рекомендуватись гінекологічне УЗД, інші методи інструментальних обстежень, антибіотикограма, аналіз калу на гельмінтів. Необхідність призначень встановлюється на тлі отриманої первинної інформації при гінекологічному огляді!

 

Запалення статевих губ: лікування вульвіту в Кривому Розі

 

Ми пропонуємо записатися до фахівця Клініки Медітон для профілактичного огляду, безпосередньо до гінеколога для обстеження і лікування жіночих захворювань, або до уролога для діагностики та призначення терапії патологій сечостатевої системи.

 

Якщо у вас ознаки вульвіту або симптоми вульвовагініту, ви відчуваєте дискомфорт при сечовипусканні або статевому акті, відчуваєте свербіж і печіння, необхідна допомога лікаря!

 

Діагноз вульвіт говорить про необхідність початку протимікробної та антибактеріальної терапії, в залежності від виявленої причини розвитку, особливостей організму, імунної та гормональної системи, віку, наявності хронічних захворювань. Схема лікування запалення зовнішніх статевих органів індивідуальна, і може додатково включати ванночки, спринцювання, зовнішню обробку статевих органів спеціальними розчинами і антисептиками, прийом медикаментозних засобів, застосування вагінальних свічок. При виявленні ЗПСШ призначається додаткова терапія, відповідно до виявлених інфекцій. У разі вульвіту, викликаного алергією – антигістамінні засоби, якщо запалення викликане механічним пошкодженням – препарати для прискорення регенерації і зняття запалень. На додаток фахівці прописують імуномодулюючі препарати, вітаміни, загальнозміцнюючі засоби, препарати для нормалізації гормонального фону!


Вульвіт: гінекологічне обстеження та лікуванняВульвіт: гінекологічне обстеження та лікування

Вульвіт, лікування у Кривому Розі на Філатова. Консультація гінеколога, огляд, інструментальна діагностика, призначення лікування запалення зовнішніх жіночих статевих органів. Запис за телефоном (098) 530-60-40 – контакт-центр, вайбер. У медичному центрі приймають гінеколог, інфекціоніст, гінеколог-ендокринолог, дерматовенеролог!

 

Важливо знати:

УЗД в гінекології

Властивості PRP-терапії в гінекології

Лазерне вагінальне омолодження

Поділитися