Забір аналізів: пр. Поштовий, 52Забір аналізів: пр. Поштовий, 52Здати аналізи на пл. Визволення, на перший погляд, просто. Тут розміщені кілька кабінетів для забору аналізів, до яких жителі міста вже звикли. Але ми підвищили рівень сервісу і пропонуємо відвідати Клініку Медітон на Поштовому, де здати аналізи буде зручніше і простіше. Розповімо про послугу докладніше!

 

Переваг відразу декілька, і саме вони є нашою відмінною рисою!

 

• По-перше, рівень завантаженості. Зараз він менше, ніж в інших лабораторіях. А це і відсутність черги, і більш зручний запис на аналізи, і мінімальний контакт з іншими людьми, що в сучасних умовах вкрай доречно;
• По-друге, вдале розташування нашої філії, яка знаходиться на пр. Поштовому, 52. Крокова доступність від будь-якої зупинки на пл. Визволення – всього 2-3 хвилини, і ви на місці. Нова яскрава вивіска допоможе зорієнтуватися. Дістатися до нас, в разі відвідування клініки іногородніми пацієнтами, допоможуть і консультанти контакт-центру, адміністратори, які завжди на зв'язку;
• По-третє, прийнятний для більшості графік. Кабінет забору аналізів працює 6 днів на тиждень, Пн-Сб, з 8:00 до 15:00!

 

Не менш важлива перевага відвідування нашої філії на Поштовому – це можливість поєднати прийом та необхідну діагностику. У нас можна здати аналізи, виконати УЗД експертного класу на новому обладнанні, а також отримати консультацію лікаря. Можна записатися на прийом дерматолога, дерматовенеролога, дерматоонколога, трихолога, косметолога, хірурга.

 

Якщо вам необхідно привести до лікаря дитину, вас прийме педіатр. Тут же, на місці – дитяче УЗД, а в кабінеті забору аналізів – дитяча медсестра, яка порозуміється з малюком, незалежно від його настрою і можливих страхів!

 

Які аналізи можна здати на пл. Визволення

 

Клініка Медітон – медичний центр з власним спеціалізованим обладнанням для проведення необхідних досліджень. Крім цього, ми щільно співпрацюємо з іншими провідними лабораторіями, завдяки чому забезпечується висока швидкість роботи і достовірність досліджень.

 

• Гематологічні аналізи: загальний аналіз крові, експрес-тести, визначення групи крові, автоматизовані аналізи;
• Загальноклінічні дослідження: загальний аналіз сечі, тристаканна проба, зішкріби;
• Біохімічні дослідження: печінковий комплекс, нирковий комплекс, сечовина, креатинін, холестерин;
А також гормональні дослідження, онкологічна панель, інфекційна панель, мікробіологічні та інші дослідження!


Аналізи, Кривий Ріг: Клініка МедітонАналізи, Кривий Ріг: Клініка Медітон

Для запису на аналізи на пл. Визволення в Кривому Розі, а також уточнення інформації, вартості аналізів і можливої необхідної підготовки, звертайтеся за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Консультація педіатра

Біохімічні та імунологічні дослідження

Лабораторна діагностика ІПСШ

Поділитися