Лікування везикуліту в Кривому РозіЛікування везикуліту в Кривому РозіСперматоцистит або везикуліт – запалення сім'яних пухирців, яке відбивається на якості сперми і репродуктивній здатності. Одним з дійсно небезпечних ускладнень є чоловіче безпліддя, що говорить про необхідність підвищеної уваги до проблеми. Рекомендуємо своєчасне та ефективне лікування везикуліту в Кривому Розі: урологія Клініки Медітон!

 

Везикули або сім'яні пухирці розташовані позаду передміхурової залози. Вони беруть безпосередню участь в процесі сперматогенезу і сім'явиверження, відповідаючи за секрецію фруктози, яка необхідна для харчування сперматозоїдів, забезпечення їх рухливості і життєздатності. Запалення сім'яних пухирців частіше є наслідком інфекційних уражень, і може розвиватися на тлі орхіту, уретриту, простатиту та інших захворювань. Ігнорування проблеми призводить до значного погіршення якості сперми і інтенсивності статевого життя, гнійних запальних процесів, зокрема, запалення придатків яєчок. Хронічна форма везикуліту без адекватного лікування призводить до втрати функцій везикул і безпліддя!

 

Симптоми везикуліту: клінічна картина

 

Ознаки розвитку патології перетинаються з деякими симптомами простатиту та інших захворювань сечостатевої системи чоловіки. Залежно від форми, прояви і клінічна картина будуть наступними:
• Гострий везикуліт виражений різким виникненням тупого болю в області паху, який віддає в промежину. Похід в туалет стає досить болючим, позиви – часті. У рідкісних випадках можливе виявлення крові в спермі. Загальний стан на тлі хворобливості і нічного недосипання призводить до слабкості організму, нервозності. Стан погіршується підвищенням температури тіла;
• Хронічний везикуліт проявляється слабкіше, симптоми не так виражені. З іншого боку, зберігаються складності і болі в момент сечовипускання, больові відчуття при актах дефекації. Відзначаються випадки передчасної хворобливої ерекції, поступово порушується якість сперми!

 

Якщо говорити про загальну симптоматику, яка вимагає прийняття рішення невідкладно зайнятися власним здоров'ям, відзначаються періодичні тазові болі – хворобливі відчуття в паху і промежині, хворобливе сечовипускання, хвороблива еякуляція, спостерігається кров в спермі. Запальний процес викликає підвищення температури, за чим слідує озноб, недосипання, слабкість, погіршення не тільки сексуального, але й просто звичайного життя людини, якість якого падає.

 

Симптоматика розмита, а при хронічному перебігу, може бути зовсім відсутньою. При цьому хвороба розвивається і накладає свій відбиток. Тому важливим є не тільки своєчасне звернення до фахівця в разі спостереження подібного стану, але також профілактичні огляди 1-2 рази на рік!

 

Причини везикуліту, фактори ризику


Запалення сім'яних пухирців: причиниЗапалення сім'яних пухирців: причини

Більшість патологій чоловічої статевої системи є захворюваннями інфекційної етіології. Одні з них пов'язані з поширенням лімфогенним шляхом, Інші – гематогенним, через кров. Деякі хвороби охарактеризовані міграцією інфекції висхідним шляхом по сечостатевій системі.

 

В процесі лабораторних досліджень нерідко виявляються стафілококи, гонококи, кишкова паличка.

 

Фактори ризику розвитку везикуліту:
• Ослаблений імунітет, часті інфекційні захворювання;
• Малорухливий спосіб життя, сидяча робота, велика вага;
• Переохолодження, розлади кишечника, з якими пов'язані постійні запори;
• Сексуальне утримання протягом тривалого періоду;
• Наявність хронічних захворювань сечостатевої системи, якщо у пацієнта діагностовано простатит, а також ЗПСШ;
• Травми органів малого тазу!

 

У групі ризику чоловіки старшого покоління, причини розвитку патології для яких можуть перетинатися і накопичуватися. Але також і представники інших вікових груп, які намагаються перенести захворювань на ногах, ігнорують похід до лікаря і звертаються за допомогою лише в той момент, коли симптоматика стає нестерпною, вкрай болючою, призводить до значного дискомфорту і втрати якості життя!

 

Діагностика запалення сім'яних пухирців та проток

 

• Бесіда з пацієнтом, збір скарг, вивчення історії хвороби;
• Ректальне дослідження, трансректальна ультразвукова діагностика;
• Лабораторні аналізи сечі і крові, аналіз сперми, аналіз секрету;
• Додатково призначається везикулографія – введення контрасту і подальша рентгенографія!

 

Лікування везикуліту в Кривому Розі

 

Уролог медичного центру підтверджує діагноз і встановлює причини захворювання, стадію розвитку, вивчає можливі виявлені патології сечостатевої системи. Як правило, призначається консервативне лікування, яке включає прямий вплив на причини. Прописується антибактеріальна терапія, ангіопротектори, анальгетики та протизапальні засоби, імуномодулятори.

 

Для підвищення ефекту лікування везикуліту і скорочення термінів одужання рекомендується пневмовібромасаж, фотоелектростимуляція, електролазеромагнітотерапія, трансректальний вакуум, ректальний електрофорез з медикаментами. Фізіотерапія проводиться в нашому медичному центрі на Філатова, 10!


Прийом уролога: діагностика та лікування везикулітуПрийом уролога: діагностика та лікування везикуліту

Запис на прийом лікаря у відділенні урології, а також до інших профільних фахівців ведеться за телефоном (098) 530-60-40. Записатися на консультацію, аналізи, інструментальні дослідження і процедури можна онлайн, через сайт клініки!

 

Рекомендуємо матеріали:

Лікування передчасної еякуляції

Лікування водянки яєчка

Причини розвитку баланопоститу

Поділитися