Рання еякуляція? Вирішимо проблему!Рання еякуляція? Вирішимо проблему!Передчасна еякуляція є порушенням, поширеною формою статевої дисфункції, з якою стикався кожен чоловік в певних умовах. Але існує і стійкий стан неможливості контролю сексуального збудження, що вже є проблемою. Тому якщо розлад стає систематичним, слід вчасно звернутися за допомогою. Пропонуємо ефективне лікування передчасного сім'явиверження в Кривому Розі, Клініка Медітон!

 

Стандартна тривалість статевого акту сексуально здорового чоловіка становить близько 7,0-7,5 хвилин. Про проблему варто говорити, якщо настає рання еякуляція до статевого акту або в самому його початку.

 

Фахівці класифікують абсолютне і відносне передчасне сім'явиверження, коли статевий акт триває менше 2 хвилин, або коли контакт триває більше 2 хвилин, але його тривалості недостатньо для сексуального задоволення партнерів!

 

Проблема дійсно поширена, і частіше зустрічається у молодих людей. Вона може залежати від певних обставин і бути разовою або тимчасовою, але близько 30-40% чоловіків страждають від передчасної еякуляції на постійній основі.

 

Якщо ви звернули увагу на дане порушення, і розлад статевої функції переслідує вас систематично, слід звернутися за допомогою. Для вирішення питання необхідна професійна діагностика, встановлення причин, призначення медикаментозної терапії та фізіопроцедур!

 

Причини передчасного сім'явиверження

 

Нерви, тривале утримання і перезбудження можуть стати причиною разових розладів, з якими зустрічався або зустрінеться в майбутньому кожен чоловік. В принципі, в подібних випадках немає нічого страшного. Але якщо проблема присутня протягом тривалого періоду, необхідна допомога. Не потрібно боятися, соромитися, відтягувати похід до лікаря, нервувати з даного приводу. Слід вчасно прийняти рішення, пройти лікування і повернутися до здорового сексуального життя, в якому ви і ваш сексуальний партнер будете задоволені!

 

Основні причини раннього сім'явиверження:
Чому трапляється передчасне сім'явиверженняЧому трапляється передчасне сім'явиверження

• Тривале утримання і перезбудження, брак досвіду;
• Психологічний фактор – сором і страхи, нерви, стрес. На тлі думок про подібні випадки в минулому, а також при постійному побоюванні, що це трапиться знову, можливе повторення передчасної еяколяції, виникнення проблем з ерекцією;
• Гормональні порушення, втома, емоційний дискомфорт, шкідливі звички;
• Запальні процеси, інфекційні захворювання;
• Недолік мікро- або макроелементів в організмі;
• Прийом певних медикаментозних засобів, алергічні реакції;
• Підвищена чутливість головки статевого члена, травми, наявність новоутворень;
• Відповідні захворювання, наприклад, простатит, везикуліт!

 

Сексуальні розлади, а саме проблема швидкого сім'явиверження або втрата ерекції, можуть бути пов'язані з різними факторами. Є приклади реакції на неправильний розмір презерватива, змазку. Причиною стають стресові ситуації, що передують сексуальному контакту, алкогольне сп'яніння. Деякі люди соромляться свого тіла, інші намагаються з надлишком демонструвати власну сексуальність, треті стикаються з проблемою при зустрічі з людиною, яка давно подобається. Але є обставини, а є причини і їх розуміння. Тому важливо вислухати думку фахівця!

 

Передчасне сім'явиверження: діагностика

 

Необхідністю є консультація уролога, при бесіді з яким будуть встановлені першопричини, можливі фактори порушення статевої функції;
• Важливий збір скарг та анамнезу, вивчення карти пацієнти, безпосередньо історії хвороби, якщо раніше вже були відзначені проблеми з чоловічим здоров'ям;
• Для уточнення діагнозу і рекомендації ефективного лікування можуть призначатися лабораторні аналізи, ТРУЗД, додаткові інструментальні дослідження, а також консультації психолога, сексолога, інших профільних фахівців!

 

Лікування передчасної еякуляції: Кривий Ріг

 

Для лікування сексуальних розладів ми застосовуємо сучасні методики з кращою доказовою базою, а також відповідні медичні протоколи, з урахуванням яких розробляється індивідуальна схема. Залежно від встановленого діагнозу, призначаються анестетики, антидепресанти, імуномодулюючі препарати, тренувально-лікувальні програми, фізіотерапія, гормональна терапія. У певних ситуаціях, видається напрямок для проведення денервації, циркумцизії – оперативного втручання!


Лікування передчасної еякуляції: консультація урологаЛікування передчасної еякуляції: консультація уролога

Запис на прийом лікаря за телефоном (098) 530-60-40 (контакт-центр клініки, вайбер). Можна записатися на консультацію і процедури самостійно, через онлайн форму на сайті!

 

Рекомендуємо прочитати:

Лікування хронічного простатиту

Еректильна дисфункція: обстеження і лікування

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози

 

Поділитися