Ефективне лікування постакне: плазмотерапіяЕфективне лікування постакне: плазмотерапіяПлазмотерапія – провідна методика, що застосовується нами в ортопедії та травматології, гінекології, урології. Протягом останніх років ми активно практикуємо плазмоліфтинг в лікуванні дерматологічних захворювань, і готові запропонувати вам вирішення однієї дійсно наболілої проблеми. Плазмотерапія в лікуванні постакне: Кривий Ріг, Клініка Медітон!

 

Застосування власної плазми – відмінний варіант ефективного і безпечного впливу на патологічні процеси. Раніше ми розповідали про те, що являє собою плазмоліфтинг, які переваги і недоліки, показання та протипоказання має дана технологія. Говорили про застосування плазмотерапії в гінекології, і як за допомогою курсу процедур введення тромбоцитарної аутоплазми лікувати аднексит, вагінальний кандидоз, крауроз, ерозії шийки матки. Також пропонували ознайомитися з матеріалом про застосування плазмоліфтингу в урології для вирішення проблем з передчасним сім'явиверженням, еректильною дисфункцією, хворобою Пейроні, іншими чоловічими захворюваннями. Сьогодні ж наші фахівці рекомендують вивчити можливість використання власної збагаченої плазми, щоб позбутися постакне, плям і рубців на обличчі, які є серйозною естетичною зміною. Зверніть увагу на суть процедури і переваги, позитивний вплив на шкіру, а також процес плазмотерапії при лікуванні постакне. Відео дозволить зробити самостійну візуальну оцінку (дивіться нижче)!

 

PRP-терапія в лікуванні шкіри

 

Плазмоліфтинг застосовується для лікування прищів і комедонів, зморшок, вугрової висипки, а також стандартних відхилень стану епідермісу, серед яких лущення, сухість або підвищена жирність шкіри, в'янення, старіння, втрата тонусу. Основною перевагою є повна біосумісність, так як пацієнт отримує ін'єкції плазми власної крові, що означає відсутність алергічних реакцій на сторонні компоненти.

 

Плазмотерапія: вирішення проблем в дерматологіїПлазмотерапія: вирішення проблем в дерматології

Плазмоліфтинг об'єднує одразу кілька значущих ефектів, що важливі в лікуванні дерматологічних захворювань. Це стимуляція внутрішніх обмінних процесів, активація вироблення колагену і еластину, покращене живлення і зволоження, результатом чого є вирівнювання і омолодження шкіри, придбання нею здорового кольору, швидке позбавлення постакне і рубців, усунення ущільнень після вугрової висипки!

 

Природне відновлення тканин, власне, регенерація, це саме той важливий результат, якого більш важко досягти із застосуванням звичних косметологічних процедур. Тому ми рекомендуємо отримати консультацію фахівця на предмет проведення плазмотерапії, а також можливого поєднання декількох косметологічних курсів для посилення ефекту!

 

Як проходить процедура

 

Перші кілька етапів стандартні, коригується тільки зона обробки і частота введення, обсяг ін'єкцій, тривалість курсу і періодичність відвідувань!

 

• Проводиться забір крові пацієнта, для чого використовуються відповідні пробірки;
• Виконується підготовка аутоплазми для введення в проблемні зони;
• Шкіра очищується, на поверхню наноситься анестетик;
• Плазма вводиться тонкою голкою на глибину до 4 мм, поверхня шкіри обробляється загоюючими препаратами!

 

Лікування постакне, процедура плазмотерапії: відео Клініки Медітон

 

 

Результативність суто індивідуальна, але статистика говорить про зникнення слідів від ін'єкцій вже через 2-3 дні, отримання першого результату після 2-3 процедур, і найбільш стійкий ефект плазмотерапії в лікуванні постакне після 5-6 процедур. Інтервал відвідувань фахівця – 7-14 днів, збереження позитивних змін – від 1,5 років!

 

PRP-терапія в лікуванні постакне – одна з найбільш дієвих процедур проти наслідків вугрового висипу, що підтверджують тисячі медичних установ у світі, які взяли на озброєння технологію відновлення тканин за допомогою тромбоцитарної аутоплазми. Курс плазмоліфтингу дозволяє швидко прибрати плями і рубці, відновити гладкість і свіжість шкіри, поліпшити її колір і пружність, захистити від висипань та інших дерматологічних проблем!

 

Серед важливих переваг процедури регенерація клітин, поліпшення обмінних процесів і живлення клітин, нормалізація функції сальних залоз, а також стійкий протизапальний вплив!


PRP-терапія: відновлення здоров'я шкіриPRP-терапія: відновлення здоров'я шкіри

Лікування постакне, плазмотерапія: Кривий Ріг, Клініка Медітон. Запис на прийом онлайн та за телефоном (098) 530-60-40!

 

Додаткові матеріали:

Омолодження вуглекислим газом

Ультразвуковий фонофорез

Видалення бородавок, родимок та папілом

Поділитися