Лікування жіночих захворювань: PRP-терапіяЛікування жіночих захворювань: PRP-терапіяСучасна гінекологія передбачає щадне і ефективне лікування жіночих захворювань із застосуванням передових методик. Однією з таких є плазмотерапія. Пропонуємо записатися на прийом гінеколога Клініки Медітон, щоб отримати експертну діагностику та призначення. PRP-терапія, Кривий Ріг: плазмотерапія в лікуванні гінекологічних захворювань на Філатова, 10!

 

На різних етапах розвитку нашого медичного закладу, і, зокрема, відділення гінекології на Філатова, 10, ми впроваджували інноваційні методики і технології з найбільш сильною доказовою базою. Постійне орієнтування на досвід провідних клінік і окремих фахівців дозволило нам значно поліпшити рівень обслуговування, завдяки чому була підвищена і ефективність лікування жіночих хвороб. Сьогодні ми, вже кілька років практикуючи плазмоліфтинг в дерматології, травматології та інших напрямках, починаємо використовувати PRP-терапію в гінекології. Плазмотерапія допоможе впоратися з цілим списком серйозних патологій!

 

Що являє собою плазмоліфтинг в гінекології

 

Технологія, як і сама процедура, вже описана нашими фахівцями у відповідному матеріалі. Якщо коротко нагадати основні тези, то плазмотерапія являє собою безопераційний метод відновлення тканин і місцевого омолодження шляхом введення власної збагаченої плазми. Ін'єкційна PRP-терапія – безболісна, безпечна і високоефективна методика боротьби з молочницею, аднекситом, краурозом, безпліддям. Показники впливу регулюються кількістю тромбоцитів в плазмі після центрифугування крові, і посилюються завдяки вмісту вітамінів, антитіл і гормонів!

 

Властивості PRP-терапії в гінекології

 

• Процедура благотворно впливає на уповільнення запальних процесів і має ефект зняття больового синдрому;
• Завдяки введенню збагаченої плазми можна підвищити швидкість загоєння, в тому числі і післяопераційних рубців;
• Плазмоліфтінг в гінекології сприяє регуляції метаболізму і мікроциркуляції, а також стимулює відновлення тканин на клітинному рівні;
• Відзначити слід також протимікробний ефект, посилення вироблення колагену, регуляцію і стабілізацію вологості шкіри і слизових!

 

Переваги плазмотерапії в лікуванні гінекологічних захворювань


Плазмоліфтинг в гінекології: консультація лікаряПлазмоліфтинг в гінекології: консультація лікаря

• Відсутність алергічної відповіді організму, так як пацієнту вводиться власна плазма крові;
• Для початку курсу не потрібно спеціальної підготовки, необхідна тільки консультація гінеколога для діагностики, призначення, виключення протипоказань;
• Інтимна плазмотерапія сумісна з іншими численними методиками і дозволяє посилити ефект лікування, пролонгувати його;
• Правильно підібраний і проведений курс PRP-терапії сприяє лікуванню жіночих захворювань і зниженню ризику рецидивів!

 

Якщо говорити про переваги процедури більш детально, варто відзначити наступні позитивні фактори. Серед них уповільнення розвитку запалень, поліпшення кровотоку і метаболізму, усунення сухості слизових і їх відновлення, посилення м'язового тонусу тазового дна, усунення дискомфорту і болю під час статевого контакту, зниження тазових болів. Також, усунення естетичних змін під впливом віку, допомога у вирішенні проблеми нетримання сечі, позитивний ефект в лікуванні запалень шийки матки!

 

Переваги та недоліки плазмотерапії в гінекології завжди можна обговорити з фахівцями нашого медичного центру, для чого ми рекомендуємо записатися на прийом, пройти обстеження і отримати необхідні консультації!

 

Плазмоліфтинг в гінекології: відео Клініки Медітон

 

 

Показання для проведення плазмотерапіі

 

Тромбоцитарна аутоплазма застосовується в якості біологічного стимулятора власних процесів регенерації, відновлення і омолодження за рахунок вмісту в плазмі факторів росту, гормонів, вітамінів, інших корисних речовин і, власне, тромбоцитів. Процедура має ряд показань:
Запалення органів малого тазу, відповідні жіночі захворювання, серед яких сальпінгоофорит і ендоцервіцит;
• Ерозії шийки матки, розвиток спайкових процесів;
• Крауроз вульви, лейкоплакія шийки матки;
• Дискомфорт, незручності в сексуальному житті, а також сухість, натягнутість, печіння і болі в період перебігу жіночих захворювань, після пологів і операцій;
• Період менопаузи з можливими відповідними станами або розвиненими патологіями: аноргазмія, сухість слизових і відчуття свербіння, нетримання сечі;
• Порушення менструації, хворобливі місячні, ПМС, клімакс;
• Урогенітальна атрофія, зниження м'язового тонусу піхви, можливі деформації і фізичні зміни м'яких тканин промежини!


PRP-терапія в гінекології: показання та протипоказанняPRP-терапія в гінекології: показання та протипоказання

Аутоплазма в гінекології застосовується в антивікових програмах для ефективного відновлення, після пологів і оперативного втручання, використовується для підвищення активності і якості сексуального життя, для стимуляції овуляції, лікування безпліддя. Тромбоцитарна аутоплазма зарекомендувала себе в комплексній терапії жіночих патологій, так як може бути поєднана з ін'єкційними методиками препаратами гіалуронової кислоти, антибактеріальною та імуномодулюючою терапією, застосуванням протизапальних і гормональних засобів!

 

Протипоказання PRP-терапії

 

У списку основних протипоказань гострі запальні процеси і загострення хронічних патологій, вагітність і період годування, онкологія, системні захворювання крові, певні алергічні реакції.

 

Плазмотерапія, Кривий Ріг: ін'єкції аутоплазми в гінекології

 

Для докладної консультації, обговорення курсу лікування PRP і призначень інших методик, для профілактичного огляду, гінекологічного УЗД, інших методів інструментальних обстежень або процедур лікування жіночих захворювань, рекомендуємо звертатися до наших гінекологів.

 

Пропонуємо експертну діагностику в медичному центрі на Філатова, комплексний аналіз стану здоров'я та динаміки лікування. До ваших послуг класична, апаратна та ін'єкційна гінекологія!

 

• Процедура плазмоліфтингу займає до 30-40 хвилин, курс призначається індивідуально, в середньому, до 5-7 процедур з інтервалами, перший ефект помітний вже після 1-2 процедур;
• Проводиться забір крові у відповідну пробірку, яка поміщається в центрифугу для підготовки. Збагачена плазма вводиться пацієнту, проводиться мікроін'єкція із застосуванням тонкої голки. Зони ін'єкцій – слизові ураженої тканини шийки матки або піхви, шкіра зовнішніх статевих органів!


Тромбоцитарна аутоплазма, Кривий РігТромбоцитарна аутоплазма, Кривий Ріг

Запис на прийом ведеться за телефоном (098) 530-60-40 (call-центр клініки, вайбер), через реєстратуру. Ви можете записатися онлайн через спеціальну форму на сайті. Зверніть увагу, в нашому медичному центрі також практикується застосування плазмотерапії в урології!

 

Важлива інформація:

Лікування ерозій шийки матки

Цервіцит: ознаки, діагностика та лікування

Лікування вагініту і вагінозу

Поділитися