Оновлення обладнання для УЗДОновлення обладнання для УЗДКлініка Медітон регулярно працює над підвищенням якості обслуговування пацієнтів для можливості надання належної допомоги. 23 березня ми оновили УЗД кабінет на площі Визволення, встановивши нове обладнання для ультразвукової діагностики!

 

Спеціально для жителів Центрально-Міського району, яким зручніше відвідування нашої філії на пр. Поштовому, 52, а також пацієнтів, що проживають неподалік, ми значно поліпшили сервіс. І це стосується відразу декількох позицій. Перед Новим роком доступним стало дитяче УЗД, діагностику проводить фахівець ультразвукової діагностики Євдокимова Лілія Леонідівна. І буквально днями придбали, доставили на місце, встановили і налаштували новий УЗД апарат експертного класу, діагностика з яким стане ще більш точною і інформативною!

 

Ультразвуковий метод дослідження – зареєстрована МОЗ технологія, практичність і безпека якої є затвердженою також і міжнародними інституціями охорони здоров'я. Це далеко не нова методика, і сьогодні вона відома практично кожній людині. Але навіть подібний вид діагностики може вдосконалюватися, що доведено виходом на ринок нових апаратів з поліпшеними показниками!

 

Вже сьогодні ви можете зробити УЗД на пл. Визволення в м. Кривий Ріг, і отримати результати обстеження для підтвердження або скасування попереднього діагнозу, відстеження динаміки лікування, провести ультразвукову діагностику в процесі стандартного профілактичного огляду!

 

Відео інтерв'ю: лікар УЗД

 

 

Новий УЗД апарат E-CUBE 8 має цілу низку специфічних переваг, завдяки яким ми віддали перевагу саме даній одиниці сучасної діагностичної техніки:
• УЗД апарат експертного класу, зібраний на флагманській платформі, виробництво – Південна Корея;
• Гарантія поліпшених показників роздільної здатності і контрастності одержуваного 2D і 3D зображення для візуалізації тканин, окремих органів, патологічних процесів і їх динаміки;
• Здатність вивчення кінематичних характеристик швидкопротікаючих процесів в людському організмі – скорочення серця, кровотік в судинах, інше;
• Багатофункціональність пристрою, що дозволяє застосування нового УЗД апарату в різних сферах медицини;
• Розширена область досліджень: акушерство та гінекологія, абдомінальні дослідження, кардіологія та неврологія, ендокринологія та урологія, травматологія та ортопедія, педіатрія;
• Практичність комплексу, можливість взаємодії з різними датчиками для зняття показань обстеження: конвексний або абдомінальний датчик з глибиною дослідження до 25 см, лінійний УЗД датчик з глибиною сканування до 11 см, інші;
• Сучасне програмне забезпечення і постійні оновлення, які роблять роботу фахівця ефективною, а читання результату інтуїтивно зрозумілим і достовірним, що зводить кількість можливих похибок до нуля!

 

УЗД, пр. Поштовий, 52. Оновлений кабінет, сучасне обладнання, ультразвукова діагностика для дітей і дорослих.

 

УЗД, Клініка Медітон, Кривий РігУЗД, Клініка Медітон, Кривий Ріг

Записуйтеся на прийом в реєстратурі відразу після призначення обстеження провідним фахівцем, а також за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Відділення УЗД діагностики

Гінекологічне УЗД обстеження

УЗД в терапії

Поділитися