Лікування баланопоститу в Кривому РозіЛікування баланопоститу в Кривому РозіБаланопостит – суто чоловіче захворювання, для якого характерне запалення головки члена, а також крайньої плоті. Крім неприємного перебігу, можливі ускладнення у вигляді фімозу, парафімозу і уретриту. Тому важливо вчасно звернутися до лікаря. Рекомендуємо ефективне лікування баланопоститу в Кривому Розі, у відділенні урології Клініки Медітон!

 

Баланопостит – захворювання, яке проявляється у чоловічої частини населення. Статистика говорить про приблизно 10-12% людей, що можуть зіткнутися з проблемою. Захворювання об'єднує собою баланіт – запалення головки члена, а також постит – запалення крайньої плоті. У разі інфекційної природи захворювання, обидві області втягнуті в запальний процес з причини прямого контакту!

 

Класифікація баланопоститу: симптоми запалення

 

У медичній практиці прийнято класифікувати баланопостит по клінічній картині. Тому фахівцями виділяється відразу кілька форм захворювання, яким притаманні відповідні ознаки і симптоми:
• Катаральна форма виражена набряком і гіперемією, відзначаються болі в голівці статевого члена, постійний свербіж і печіння, спостерігаються гнійні виділення;
• Ерозивна форма характеризується появою на голівці члена виразок великого розміру, червоного кольору. Унаслідок запалення виражена набряклість і почервоніння. Спостерігаються смердючі виділення, печіння і свербіж в зоні запалення. На тлі перебігу хвороби виникають болі пахових лімфатичних вузлів, нерідко піднімається температура;
• Гангренозна форма відрізняється серйозним підвищенням температури тіла, трапляється кровотеча поверхневих судин. Присутні і стандартні симптоми, а саме набряклість і почервоніння, печіння. При відсутності адекватного лікування, можливий перехід виразок в некроз!

 

Хронічний баланопостит рідко турбує, і симптоми патології можуть просто бути відсутні протягом тривалого періоду. Можлива сухість шкіри, легкий свербіж і почервоніння!

 

Причини розвитку баланопоститу


Причини баланопоститу, симптоми і ознакиПричини баланопоститу, симптоми і ознаки

Існує безліч причин розвитку захворювання, на які варто звернути увагу, щоб захистити себе від запального процесу і можливих його наслідків:
• Алергічні реакції, присутність токсичного фактору;
• Розвиток на тлі вірусної або бактеріальної інфекції, наслідки відсутності своєчасного лікування баланиту, герпесу, трихомоніазу або гонореї;
• Недотримання правил і норм особистої гігієни або надмірна гігієнічна обробка статевих органів з порушенням мікрофлори, наявність шкірних захворювань – дерматити, червоний плоский лишай, інші;
• Ендокринні порушення і присутність вогнищ інших інфекцій в організмі;
• Виникнення і розвиток фімозу;
• Наявність шкідливих звичок, поганий імунітет, неправильне харчування;
• Носіння незручної, вузької та неякісної нижньої білизни!

 

Діагностика баланопоститу: урологія Клініки Медітон

 

У разі виникнення зазначеної симптоматики, слід вчасно звернутися до уролога, відвідати медичний центр і пройти обстеження для підтвердження діагнозу, його спростування або визначення інших можливих захворювань в гострій або хронічній формі. Діагностика стандартна, але призначається фахівцем після особистої бесіди і зовнішнього огляду:
• Загальноклінічний аналіз крові;
Мазок на бактеріологічне дослідження;
• ПЛР-тести, обстеження на ЗПСШ;
• Серологічний аналіз, цитологія і гістологія в складних випадках;
• Визначення поточних захворювань і можливих пов'язаних інфекційних процесів!

 

Лікування баланопоститу: Кривий Ріг

 

Існує пряма залежність розробки схеми лікування баланопоститу від форми захворювання, ступеня розвитку, індивідуальної картини, можливих ускладнень або сполучень з іншими патологіями. Тому призначення не можуть бути ідентичними для кожного пацієнта!

 

• Проводиться протигрибкова, противірусна та антибактеріальна терапія;
• Призначається поверхнева антисептична обробка, рекомендується коректна гігієна;
• Важливою частиною лікування є загальне зміцнення організму, посилення імунітету, прийом відповідних вітамінних комплексів, дотримання дієти в період загострення!

 

У складних випадках може знадобитися оперативне втручання!


Діагностика та лікування баланопоституДіагностика та лікування баланопоститу

Зверніть увагу на власне здоров'я, і регулярно відвідуйте уролога з метою профілактики, для своєчасного виявлення і лікування можливих урогенітальних захворювань. Запис на прийом ведеться за телефоном (098) 530-60-40!

 

Додаткові матеріали:

ЛОД терапія з фотостимуляцією

Пневмовібромасаж: лікування хронічного простатиту

Плазмоліфтинг: лікування урологічних захворювань

Поділитися