Ультразвуковий фонофорез в Клініці МедітонУльтразвуковий фонофорез в Клініці МедітонУльтразвуковий фонофорез – стандартна косметологічна процедура, яка передбачає спільний вплив ультразвукових хвиль і лікарських речовин, які доставляються в тканини за допомогою високочастотних коливань. Рекомендуємо фонофорез в Кривому Розі: ціни і тривалість курсу можна уточнити у фахівців медцентру!

 

Процедура поєднує мікромасаж на клітинному рівні зі збільшенням проникності клітинних мембран, що сприяє глибокій доставці лікувальних і поживних засобів, вітамінних коктейлів. Сонофорез підсилює кровообіг і синтез колагену в точках впливу, а також покращує кисневий обмін. Завдяки подібній фізіотерапії, досягається ефект місцевого омолодження, зняття набряклості і запалення. Для проникнення препарату в тканини потрібно до 40-60 хвилин, діє він всередині тканин до 48-72 годин, перші результати курсу фонофорезу відзначаються вже після 3-4 процедур!

 

Ультразвуковий фонофорез: принцип дії

 

Завдяки ультразвуковому впливу на шкіру і більш глибокі тканини, спеціальні препарати, підібрані лікарем індивідуально, мають можливість більш глибокого і швидкого проникнення. Присутній принцип термінової доставки ліків в потрібні області для створення сприятливого лікарського середовища. Додатково, ультразвук корисний з наступних причин:
• Легкий поверхневий масаж, а також масаж на клітинному рівні;
• Підвищення проникності тканин для можливості глибокої доставки препаратів без ін'єкцій;
• Розігрів тканин, що сприяє активації відновних процесів і розвитку місцевого імунітету;
• Поліпшення циркуляційних процесів, стимуляція вироблення гіалурону, еластину і колагену;
• Значна пролонгація термінів дії застосовуваних лікарських препаратів!

 

Процедура має протизапальну і заспокійливу дію, що сприяє лікуванню дерматологічних захворювань, зокрема, акне і подразнень шкіри!

 

Ультрафонофорез: переваги


Фонофорез: принцип дії та перевагиФонофорез: принцип дії та переваги

• Процедура має мінімум протипоказань, які можна обговорити відразу на прийомі косметолога;
• Ціна ультразвукового фонофорезу в Кривому Розі стабільна і не має тенденції до різких змін. Тому можна підготуватися до весни або пройти відновлювальний курс в будь-який зручний час;
• Сонофорез надає омолоджуючий ефект, підвищує тонус і тургор шкіри;
• Відбувається насичення тканин киснем, поліпшується кровообіг і циркуляція, завдяки чому посилюється метаболізм і лімфодренаж;
• Процедура має протизапальний і регулюючий ефект, завдяки якому нормалізується функція сальних залоз і вирішується проблема з жирністю шкіри;
• Ультрафонофорез пролонгує вплив використовуваних засобів і препаратів до декількох днів;
• Процедура без болю і дискомфорту, приємна і корисна, доступна для всіх бажаючих!

 

Фонофорез, Кривий Ріг: коли потрібно пройти курс

 

Важливо розуміти, що тільки кваліфікований косметолог зможе вказати на необхідність застосування тієї чи іншої процедури з певною тривалістю курсу. Для вирішення дерматологічних і косметологічних проблем ми можемо запропонувати не тільки сонофорез. На озброєнні медичного центру сучасні технології, серед яких кріотерапія, мікрострумова терапія, ін'єкційні методики, зокрема, плазмоліфтинг і мезотерапія.

 

Якщо мова безпосередньо про ультразвуковий вплив, курс частіше призначається при наявності дрібних зморшок і вікових змін шкіри, за присутності купероза і вугрової висипки, для лікування набряклості і целюліту. Також, для підвищення тонусу шкіри, корисного впливу на суху і чутливу шкіру для нормалізації її стану!


Прийом косметолога Клініки МедітонПрийом косметолога Клініки Медітон

Запис на прийом за телефоном (098) 530-60-40. Консультація, призначення, фізіопроцедури на місці: косметологічний кабінет на пл. Визволення. Кривий Ріг, пр. Поштовий, 52!

 

Корисна інформація:

Проблемна шкіра: лікування прищів та вугрів

Омолодження вуглекислим газом

Кріомасаж обличчя та зони декольте

Поділитися