Плазмоліфтинг: лікування простатиту і еректильної дисфункціїПлазмоліфтинг: лікування простатиту і еректильної дисфункції

Плазмоліфтинг – унікальна процедура, яка є високоефективною в косметології, гінекології, трихології, дерматології та ортопедії. Дана стаття допоможе позначити переваги застосування плазмоліфтингу в урології!

 

Клініка Медітон активно практикує сучасні технології, які сприяють підвищенню ефективності лікування різноманітних захворювань. Завдяки позитивним характеристикам і доказовій базі плазмотерапії, метод введення власної плазми, збагаченої тромбоцитами, використовується в різних напрямках. Більш детально про саму процедуру, технології приготування матеріалу, переваги і показання, ви можете дізнатися із зазначеного матеріалу. Сьогодні ж ми розповімо, що являє собою плазмоліфтінг в урології!

 

Останнім часом провідні світові клініки застосовують плазмоліфтинг в лікуванні урогенітальних захворювань і боротьбі з проблемою еректильної дисфункції. Плазма пацієнта, збагачена корисними речовинами, із застосуванням спеціального медичного інструментарію вводиться в проблемні місця для швидкого усунення запального процесу, запуску активної регенерації клітин, відновлення пошкоджених тканин. В урологічній практиці плазмоліфтинг призначається при діагностуванні циститів, уретритів, інших захворювань сечостатевої системи. Хороші результати методика показала і в лікуванні хронічного простатиту, а також дійсно серйозної чоловічої проблеми – еректильної дисфункції!

 

У нашому медичному центрі технологія використовується в ортопедії, дерматології, трихології та косметології. І, завдяки кваліфікації лікарів, а також набутому досвіду, сьогодні ми презентуємо застосування плазмоліфтинга в урології!

 

Плазмотерапія в лікуванні урологічних захворювань: ефект процедури

 

• Зняття запалення і больового синдрому;
• Вплив на основні симптоми урологічних патологій: позбавлення від різей, печіння і болю під час сечовипускання, а також частих позивів;
• Прискорення регенерації, відновлення слизових оболонок;
• Швидке загоєння виразок і тріщин, виключення гематурії!

 

Серед переваг застосування методики: безпека і безболісність, атравматичність, відсутність алергічних реакцій, висока ефективність плазмоліфтинга, підвищення якості життя за рахунок позбавлення від дискомфорту і впливу на виявлене захворювання, можливість застосування в якості профілактики урологічних патологій!

 

Варто відзначити, що процедура поєднується з іншими методиками і без проблем вводиться в схему лікування поряд зі стандартною медикаментозною терапією, фізіотерапевтичними призначеннями, масажем і лікувальною фізкультурою, імунокорегуючою терапією!

 

Плазмоліфтинг: лікування чоловічих захворювань

 

Сьогодні ми переконалися в ефективності лікування і практикуємо застосування плазмотерапії в наступних напрямках:
• Лікування передчасного сім'явиверження – плазма вводиться в м'язи статевого члена;
• Лікування хвороби Пейроні – збагачена плазма вводиться безпосередньо в утворені фіброзні бляшки, що викликають викривлення статевого члена і хворобливу ерекцію. Процедура проводиться під контролем УЗД, призначається в комплексі з ЛОД і УХТ;
Лікування синдрому хронічного тазового болю – пацієнту вводиться плазма PPP в тригерні точки, поєднання з УХТ;
• Лікування еректильної дисфункції – інтракавернозне введення препарату, безпосередньо в кавернозне тіло статевого члена. Процедура посилюється подальшим застосуванням ЛОД-терапії в комплексі, відразу після введення плазми!

 

Частота – 1 процедура на місяць, курс – 3-4 процедури, перерва – 6 місяців. Маніпуляція виконується спеціальною косметичною голкою 30G, 13 мм, без болю і дискомфорту!

 

Переваги лікування

 

• Делікатне ставлення, високий рівень професіоналізму, абсолютна конфіденційність;
• Комплексна діагностика: бесіда, огляд, УЗД, ТРУЗД, цистоскопія, інші інструментальні методи досліджень, в залежності від попереднього діагнозу, весь спектр необхідних аналізів;
• Професійні призначення уролога: медикаментозна терапія, симптоматичне лікування, безпосередньо плазмотерапія + фізіотерапевтичні процедури на місці!


Плазмотерапія, Кривий Ріг: лікування урологічних захворюваньПлазмотерапія, Кривий Ріг: лікування урологічних захворювань

Плазмоліфтинг в урології, Кривий Ріг. Клініка Медітон на Філатова і Поштовому. Запис на прийом уролога за телефоном (098) 530-60-40!

 

Рекомендуємо ознайомитися:

Прийом уролога

Лікування сексуальних розладів

Лікування аденоми простати

Поділитися