Онкологія молочної залози: діагностикаОнкологія молочної залози: діагностикаРак молочної залози – найбільш поширене ракове захворювання серед жінок. Статистика говорить про мільйон реєстрацій даного діагнозу в світі щорічно, і про десятки тисяч в Україні. На жаль, до 25% випадків виявляється тільки на ІІІ-IV стадії. Саме тому нами рекомендована своєчасна діагностика раку молочної залози в Кривому Розі!

 

Виявлення захворювання на ранніх стадіях, до прояву клінічних симптомів, вкрай важливо. Від цього залежить ефективність терапії і шанси виліковування, які з часом стрімко знижуються. Варто згадати, що рак грудей I стадії виліковний в 95% випадків, II стадії – до 80% випадків, III стадії – до 50%. Своєчасна діагностика онкології грудей – можливість раннього виявлення раку для надання невідкладної допомоги з високими шансами на одужання!

 

Не хотілося б зайвий раз згадувати про негативну статистику, але з кожним роком захворюваність на рак грудей в нашій країні зростає на 1,5-2%. Кількість жінок з онкологією збільшується, чому сприяє ряд факторів: екологія, робота на шкідливому виробництві, травматизація, гормональні захворювання і зміни, спадковість, погане харчування. В цей же час, дівчата відкладають перші пологи аж до 30 років і далі, що також негативно позначається на організмі. Додатково створює негативну статистику скептичне ставлення до власного здоров'я, коли похід до лікаря – крайній захід, застосований лише після проб на собі різних ліків з прямим доступом в аптеці, а також ряду сумнівних процедур, що надаються без кваліфікації!

 

УЗД грудей, консультація лікаря: відео Клініки Медітон

 

 

УЗД молочних залоз: діагностика раку грудей

 

Ультразвукова діагностика – безпечний і інформативний метод обстеження молочних залоз, який не має протипоказань і не вимагає спеціальної тривалої або дорогої підготовки. Ультрасонографія грудей вважається важливим методом дослідження, корисним при діагностиці пальпованих утворень, які можуть бути прихованими при вивченні на мамографі, при обстеженні уражень молочної залози до 30 років, а також у разі додаткової діагностики відхилень, які були встановлені на мамографі.

 

УЗД скринінг грудей надає необхідні дані про характер і розміри твердих утворень грудей, як і інших уражень молочної залози. Володіючи сучасним обладнанням і належною кваліфікацією, фахівці Клініки Медітон мають все необхідне для максимально коректної і швидкої постановки діагнозу для подальшого ефективного лікування раку молочної залози. По завершенню дослідження, пацієнт отримує необхідну інформацію і висновок!

 

Ультразвукове дослідження молочних залоз: показання


Ультразвукова діагностика раку грудей в Кривому РозіУльтразвукова діагностика раку грудей в Кривому Розі

• Виявлення припухлості, ущільнення або твердого вузла, що визначається при самодіагностиці, легкій пальпації;
• Набряклість грудей, зміна кольору шкіри і гіперемія, локальне підвищення температури;
• Виникнення уражень шкіри на грудях, поява висипань, виразок, червоних плям;
• Хворобливі відчуття, які локалізуються і системно виявляються в певній зоні, коли груди болять в одній області;
• Зміна форми і контурів молочних залоз, їх розмірів, западання сосків або утворення вм'ятин тканини, зморщування шкіри;
• Нагрубання і болючість сосків, виділення з сосків;
• Загальне відчуття дискомфорту, яке може бути пов'язане відразу з декількома симптомами;
• Діагностика стану грудей у годуючих мам, у вагітних, а також дівчат і жінок, що народжували!

 

Також проведення УЗД грудей необхідно при стандартному профілактичному огляді, під час діагностики пухлин і кіст, для оцінки стану після перенесених травм, під час запальних захворювань – маститів, і по завершенню радіаційного лікування.

 

Переваги УЗД молочної залози

 

• Висока інформативність, практично моментальний результат з повною розшифровкою, абсолютна безпека діагностичного методу;
• Можливість багаторазового проходження УЗД обстеження грудей в короткостроковий період, порівняно з дослідженням на мамографі;
• Інформативне УЗД надключичних і підключичних, пахвових лімфатичних вузлів для визначення метастаз;
• Оцінка силіконових протезів після проведення операції з корекції, збільшення грудей;
• Контроль ефективності лікування дисгормональних захворювань і стану молочної залози;
• Профілактика розвитку онкології грудної залози!

 

Проводимо УЗД діагностику раку грудей у чоловіків. Звернутися для проведення дослідження варто в разі виявлення асиметрії грудних залоз, при наявності хворобливих ущільнень грудей!


Рак молочної залози: обстеження, УЗДРак молочної залози: обстеження, УЗД

Рання діагностика раку молочної залози в Кривому Розі. Запис та консультація за телефоном (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Ультразвукова діагностика в Клініці Медітон

Відділення гінекології: огляд, обстеження

Вплив гормонів на жіночій організм

Поділитися