Купероз на обличчі: причини і лікуванняКупероз на обличчі: причини і лікуванняВ сучасному світі ставлення до куперозу двояке. Одні фахівці вважають його косметологічним дефектом, інші ж – захворюванням. Звичайно, занепокоєння викликають саме естетичні зміни, але варто розуміти, що в їх основі певна патологія. Тому ми пропонуємо лікування куперозу в Кривому Розі, усунення почервоніння і судинних зірочок!

 

Патогенез куперозу говорить про порушення мікроциркуляції, що характеризується розширенням і ламкістю судин шкіри. Недолік коректного кровопостачання, повноцінного харчування шкіри і обмінних процесів відбивається на її зовнішніх показниках. І на крилах носа, щоках і підборідді все більш помітними стають плями з червоним відтінком, павутинки капілярів.

 

Чому виникає купероз на обличчі: причини

 

Авітаміноз, недостатня кількість вітамінів А і С в організмі;
• Витончення епідермісу, порушення циркуляційних процесів;
• Гормональний дисбаланс в період виношування дитини або при менопаузі, а також коли людина приймає гормональні препарати;
• Вплив низьких або високих температур, надмірна інсоляція або часте відвідування лазні;
• Незбалансоване харчування, збої в режимах, прийом неякісної їжі;
• Високий артеріальний тиск, а також вплив шкідливих звичок – куріння і споживання алкогольних напоїв;
• Захворювання внутрішніх органів!

 

Купероз: лікування в Кривому Розі

 

У дерматологічному центрі Клініка Медітон вам буде запропонований сучасний підхід і найбільш ефективна схема терапії куперозу та інших захворювань шкіри.

 

Лікар проведе огляд, і на підставі висновку зробить необхідні призначення. В першу чергу, важливо виключити захворювання внутрішніх органів, які можуть сприяти подібному ефекту, або призначити їх своєчасне лікування!

 

Сьогодні для вирішення проблеми наші фахівці застосовують відразу кілька методик і напрямків, щоб надати комплексний позитивний вплив на шкіру:
• Для зміцнення стінок судин виписуються спеціальні вітамінні комплекси з вмістом вітамінів К, Р і С, а також жирних кислот Омега 3 і 6. Призначаються місцеві препарати для зовнішнього застосування – гелі та креми, засоби для чутливої і ніжної шкіри;
• Для симптоматичного лікування і поліпшення якості епідермісу лікарі рекомендують спеціальну косметику;
• Для радикальної боротьби з проблемою пропонуються методики, які зарекомендували себе і показують відмінний результат в лікуванні куперозу, судинних зірочок, телеангіоектазій. Це видалення судин лазером, мезотерапія і біоревіталізація!

 

Додатково, наші фахівці допоможуть розробити програму профілактики куперозу та інших дерматологічних захворювань!


Ефективне лікування куперозуЕфективне лікування куперозу

Запис на прийом ведеться за телефоном (098) 530-60-40: консультація дерматолога, косметолога, судинного хірурга!

 

Важлива інформація:

Консультація дерматолога

Запис до косметолога

Видалення судин лазером

Поділитися