Пяткова шпора: лікування в Кривому РозіПяткова шпора: лікування в Кривому РозіП'яткова шпора є досить неприємною проблемою. Це кісткове шиповидне розростання, яке утворене на місці прикріплення зв'язок до стопи. Як правило, виникає п'яткова шпора за рахунок порушення обміну речовин. Крім цього, шпора може утворитися через плоскостопість, коли стопа піддається серйозній напрузі. Сильний біль та неможливість наступити на ногу – причини звернутися до лікаря: лікування п'яткової шпори у Кривому Розі на Філатова, відділення ортопедії та травматології!

 

Зовні шпору можна і не розпізнати, але вона добре відчувається під час ходьби, коли у людини виникає не тільки значимий дискомфорт, але й біль. Найчастіше неприємні відчуття з'являються вранці і ввечері. Протягом дня біль трохи притупляється. З розвитком, біль посилюється і стає монотонним, постійним. Тому при подібній симптоматиці, пацієнту потрібно обов'язково зробити рентген стопи і розпочати необхідні процедури. Ми пропонуємо ефективне лікування пяткової шпори, фасциїту стопи в Кривому Розі, у відділенні ортопедії та травматології Клініки Медітон!

 

Симптоми п'яткової шпори

 

Основний симптом – різкі больові відчуття при навантаженні на п'яту. Наприклад, вранці, коли ви встаєте з ліжка. Біль досить гострий, і порівнюється з сильним уколом голкою. Якщо вчасно не лікувати п'яткову шпору, біль стає постійним супутником. Іноді він практично не відчувається, так як людина звикає до всього. Але нерідко больові відчуття проявляються досить гостро.

 

Ознака розвитку плантарного фасциїту, п'яткового шипа або шпори, це гострий колючий біль у п'яті. Поступово грубіє шкіра, утворюються нарости, помітні почервоніння, відчувається оніміння в п'яті та стопі, вранці набрякає нога. Внаслідок виникає кульгавість, нога болить і людина боїться наступити на неї, поступово перенести навантаження.

 

Причини п'яткової шпори: чому виникає захворювання

 

У більшості випадків, а саме в 90%, головною причиною п'яткової шпори стає плоскостопість. Змінене навантаження на сухожилля і кістки викликає подібне утворення – фасциїт стопи, шип на п'яті, яке заважає нормально пересуватися. Нерідко, підошовний фасциїт змушує людей ставати на милиці!

 

Можливі й серйозні ускладнення, а саме запалення сухожиль, які часто переходять в нову, ще більш складну проблему – запалення поверхні кісткової тканини!

 

Найбільша схильність до п'яткової шпори помічена у людей, які активно займаються спортом з великими навантаженнями. Статистику доповнюють і люди з зайвою вагою. Нерідко п'яткова шпора утворюється і у пацієнтів, що страждають захворюваннями опорно-рухового апарату.

 

П'яткова шпора: ударно-хвильова терапія (відео)

 

 

Профілактика п'яткової шпори: це ефективно?

 

Для профілактики п'яткової шпори рекомендується вчасно зайнятися власним здоров'ям, спробувати понизити вагу, при цьому постійно дотримуючись активного способу життя, але тільки без перенапруг, які можуть нашкодити!

 

Необхідно також займатися лікуванням проблем з суглобами і хребтом на ранніх стадіях!

 

При плоскостопості необхідно дотримуватися рекомендацій фахівця. У тому випадку, якщо ви не можете вчасно потрапити до лікаря з різних причин, використовуйте ортопедичні устілки для взуття, намагайтеся купувати зручні туфлі і черевики!

 

Лікування п'яткової шпори: Кривий Ріг, Клініка Медітон

 

Профілактика п'яткової шпори може дати відмінний результат, особливо під наглядом лікаря. Але якщо проблема вже має місце, потрібно буде пройти курс спеціальних процедур. Це ударно-хвильова терапія, лазеротерапія, фізіолікування, а також спеціальні лікувальні блокади!

 

Якщо у вас шпори на п'ятах, самостійне лікування – не найкращий вибір. Якщо патологія погіршиться, то біль у нозі не зникне. Почне розвиватися кульгавість, запальні процеси, що стають хронічними. А це означає, що прийом ортопеда стане систематичним, важливим та необхідним!

 

П'яткова шпора: прийом ортопеда-травматологаП'яткова шпора: прийом ортопеда-травматологаПлантарний фасциїт, лікування п'яткової шпори: Кривий Ріг, ортопедія та травматологія Клініки Медітон. Спеціалізована фізіотерапія, ін'єкційні методики – блокади проти болю, комплексна діагностика та лікування підошовного фасциїту ударно-хвильовою терапією. Запис до лікаря за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важливо знати:

Ударно-хвильова терапія: переваги методики

Лікувальні блокади від болю в колінах

Лікування, видалення врослого нігтя

 

Поділитися