Пяткова шпора: лікування в Кривому РозіПяткова шпора: лікування в Кривому РозіП'яткова шпора є досить неприємною проблемою. Це кісткове шиповидне розростання, яке утворене на місці прикріплення зв'язок до стопи. Як правило, виникає п'яткова шпора за рахунок порушення обміну речовин. Крім цього, шпора може утворитися через плоскостопість, коли стопа піддається серйозній напрузі!

 

Зовні шпору можна і не визначити, але вона добре відчувається під час ходьби, коли у людини виникає не тільки значимий дискомфорт, але й біль. Найчастіше неприємні відчуття з'являються вранці і ввечері. Протягом дня біль трохи притупляється. З розвитком, біль посилюється і стає монотонним, постійним. Тому при подібній симптоматиці, пацієнту потрібно обов'язково зробити рентген стопи і розпочати необхідні процедури. Ми пропонуємо ефективне лікування п'яткової шпори в Кривому Розі, у відділенні ортопедії та травматології Клініки Медітон!


Симптоми п'яткової шпори

 

Основний симптом – різкі больові відчуття при навантаженні на п'яту. Наприклад, вранці, коли ви встаєте з ліжка. Біль досить гострий, і порівнюється з сильним уколом голкою. Якщо вчасно не лікувати п'яткову шпору, біль стає постійним супутником. Іноді він практично не відчувається, так як людина звикає до всього. Але нерідко больові відчуття проявляються досить гостро!

 

Причини п'яткової шпори: чому виникає захворювання

 

У більшості випадків, а саме в 90%, головною причиною п'яткової шпори стає плоскостопість! Змінене навантаження на сухожилля і кістки викликає подібне утворення, яке заважає нормально пересуватися. Нерідко, підошовний фасциїт змушує людей ставати на милиці!

 

Можливі й серйозні ускладнення, а саме запалення сухожиль, які часто переходять в нову, ще більш складну проблему – запалення поверхні кісткової тканини!

 

Найбільша схильність до п'яткової шпори помічена у людей, які активно займаються спортом з великими навантаженнями. Статистику доповнюють і люди з зайвою вагою. Нерідко п'яткова шпора утворюється і у пацієнтів, що страждають захворюваннями опорно-рухового апарату.

 

П'яткова шпора: ударно-хвильова терапія (відео)

 


Профілактика п'яткової шпори: це ефективно?

 

Для профілактики п'яткової шпори рекомендується вчасно зайнятися власним здоров'ям, спробувати понизити вагу, при цьому постійно дотримуючись активного способу життя, але тільки без перенапруг, які можуть нашкодити!

 

Необхідно також займатися лікуванням проблем з суглобами і хребтом на ранніх стадіях!

 

При плоскостопості необхідно дотримуватися рекомендацій фахівця. У тому випадку, якщо ви не можете вчасно потрапити до лікаря з різних причин, використовуйте ортопедичні устілки для взуття, намагайтеся купувати зручні туфлі і черевики!


Лікування п'яткової шпори: Кривий Ріг, Клініка Медітон

 

Профілактика п'яткової шпори може дати відмінний результат, особливо під наглядом лікаря. Але якщо проблема вже має місце, потрібно буде пройти курс спеціальних процедур. Це ударно-хвильова терапія, лазеротерапія, фізіолікування, а також спеціальні лікувальні блокади!

 

П'яткова шпора: прийом ортопеда-травматологаП'яткова шпора: прийом ортопеда-травматолога

Намагайтеся не займатися самолікуванням, адже це небезпечно для вашого здоров'я. Якщо відчули перші симптоми, обов'язково звертайтеся до лікарів!

 

Лікування п'яткової шпори в Кривому Розі проводиться фахівцями нашого медичного закладу, які використовують тільки сучасні, перевірені методики. Кваліфікована терапія плантарного фасциїту в Клініці Медітон. Завітайте на прийом лікаря!

 

Важливо знати:

Ударно-хвильова терапія: переваги методики

Лікувальні блокади від болю в колінах

Лікування, видалення врослого нігтя

 

Поділитися