Лікування захворювань шкіри, видалення новоутвореньЛікування захворювань шкіри, видалення новоутвореньКлініка Медітон періодично знайомить вас з новітніми методиками лікування шкірних захворювань, сучасними технологіями і напрямками в дерматології. Але сьогодні у нас більш цікава новина. Ми відкриваємо дерматологічний центр на пл. Визволення, пр. Поштовий, 52!

 

За даною адресою працює філія Клініки Медітон, яка працює для пацієнтів міста вже декілька років. Спочатку, тут вели прийом педіатр, косметолог і дерматолог. Але ми намагаємося розвиватися і розширювати спектр діяльності, охоплюючи нові напрямки і вдосконалюючи ті, які є основою медичного центру.

 

Цього року ми відкрили кабінет УЗД на Поштовому, де можна зробити УЗД дитині. Для вас працює Сертифікований фахівець Євдокимова Лілія Леонідівна.

 

Пропонуємо дитяче УЗД нирок і черевної порожнини, УЗД м'яких тканин, щитовидної залози та інші види ультразвукового дослідження для дітейі!

 

Додатково, розширили штат, залучили нових кваліфікованих лікарів, закупили та встановили спеціалізоване медичне обладнання, зробивши наголос на розвиток основного напрямку діяльності клініки, яким є дерматологія!

 

Раді повідомити про відкриття Центру сучасної медицини. Спеціально для жителів міста новий дерматологічний центр на площі Визволення, пр. Поштовий, 52!

 

Дерматологи в Кривому Розі: консультації та лікування


Дерматологи в Кривому Розі: консультації та призначенняДерматологи в Кривому Розі: консультації та призначення

Хто веде прийом? Це наші фахівці, які в колективі не перший рік, а також нові люди в команді, які мають серйозну кваліфікацію!

 

Ротарь Ганна Миколаївна – лікар дерматолог, дерматоонколог, трихолог;
Буток Ігор Євгенійович – лікар дерматолог, дерматовенеролог, трихолог;
Савостіна Марія Віталіївна – дерматолог, дерматовенеролог, фахівець УЗД діагностики!

 

У клініці приймають косметологи і дерматокосметологи, які пропонують доглядові процедури і практикують унікальні методики відновлення шкіри!

 

Дерматологія, дерматовенерологія, дерматоонкологія та інші напрямки медицини, пов'язані з лікуванням шкіри і видаленням новоутворень, являють собою складні науки, що вимагають специфічних знань. Тому наші дерматологи – це лікарі з відповідною вищою освітою, які практикують не менше 15 років в даній галузі медицини, проходять додаткове навчання і курси підвищення кваліфікації, що підтверджено дипломами та сертифікатами. Зверніть увагу, фахівці медичного центру є постійними слухачами курсів провідних вітчизняних інститутів і беруть участь у міжнародних науково-практичних конференціях, додатково навчаються в Києві, Харкові, Одесі, відвідують медичні конгреси дерматологів і трихологів в Німеччині, Латвії, Іспанії!

 

Прийом дерматолога – це збір скарг і бесіда з пацієнтом, яка необхідна для з'ясування фактів перебігу хвороби, більш ретельної діагностики патології шкіри, волосся або нігтів. Консультація дерматолога доповнена спеціалізованими діагностичними методиками, які дозволяють без аналізів встановити більшість захворювань. Цифрова дерматоскопія, трихограма і трихоскопія останнім часом використовуються нами на постійній основі і сприяють визначенню патології!

 

Якщо вам потрібен хороший дитячий дерматолог або фахівець, який приймає доросле населення, звертайтеся за вказаними контактами, через соціальні мережі, або записуйтеся на прийом дерматолога онлайн. Ми впровадили в роботу контакт-центр, де на ваші запитання дадуть відповідь консультанти клініки, а також розробили зручну форму онлайн запису, де після реєстрації за номером телефону ви маєте можливість самостійно вибрати лікаря, день і час відвідування!

 

Послуги дерматолога: діагностика, призначення, лікування


Діагностика захворювань і новоутворень шкіри, лікування та видаленняДіагностика захворювань і новоутворень шкіри, лікування та видалення

Розвиток медичного центру дозволяє нам не тільки вести прийом приватного дерматолога. Серед основних послуг диференціальна діагностика із застосуванням інструментальних методик, аналізи, призначення за результатами досліджень, проведення малоінвазивних операцій, якщо необхідно видалення базаліоми, фіброми, папіломи або родимки, інших новоутворень.

 

Вже сьогодні ми позиціонуємо себе як центр діагностики та видалення новоутворень шкіри, для чого маємо достатній досвід, кваліфікацію та сучасне обладнання!

 

Центр дерматології на Поштовому

 

• Прийом дерматолога, дерматовенеролога, дерматоонколога і трихолога, послуги косметолога і дерматокосметолога: вичерпні консультації;
• Сучасна діагностика захворювань шкіри, нігтів і волосся – дерматоскопія і трихоскопія, програма діагностики захворювань волосся – TrichoScience;
• Забір аналізів для уточнення діагнозу, доросле і дитяче УЗД на місці, при необхідності, в разі підозри наявності захворювань внутрішніх органів, що мають вплив на розвиток шкірних патологій;
• Гематологічні та цитологічні аналізи, загальноклінічні аналізи, зішкріби шкіри і нігтів, забір біологічного матеріалу шкіри і вій для аналізу на демодекс, панч-біопсія новоутворень шкіри, гістологія біоматеріалів;
• Сучасна фармакотерапія, призначення засобів місцевого і системного впливу, симптоматичне лікування;
• PRP-теарапія, плазмоліфтинг, мезотерапія, біоревіталізація та інші сучасні ін'єкційні методики для лікування шкіри, відновлення і підвищення якостей її життєздатності;
• Фотодинамічна терапія новоутворень шкіри, відновлення волосся Regenera Activa;
• Видалення судин лазером, кріодеструкція папілом і бородавок Cryo Pro, видалення фіброми і кератоми, кріодеструкція атипових новоутворень, видалення базаліоми;
• Радіохвильове видалення бородавок, папілом і кератом Surgitron, видалення доброякісних утворень – невусів, видалення злоякісних утворень, гострих кондилом і ускладнених шкірних новоутворень;
• Застосування комбінованого методу видалення радіохвилею і кріодеструкцією;
• Спеціальна косметика Сатура Росту та інші препарати за рекомендацією фахівців, відповідно до діагнозу або необхідністю застосування доглядових процедур, для профілактики захворювань шкіри!

 

Наші дерматологи застосовують інноваційні методики для лікування атопічного дерматиту, вугрової хвороби, дерматомікозів, лікування псоріазу і вітіліго, випадання волосся, зміни структури і форми нігтів!


Центр дерматології на Поштовому, Кривий РігЦентр дерматології на Поштовому, Кривий Ріг

Запрошуємо на прийом дерматолога в Кривому Розі: пл. Визволення, пр. Поштовий, 52. Зручна адреса, простий маршрут, затишна обстановка в клініці. Відповіді на будь-яке питання, а також попередній запис за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важливо знати:

Видалення новоутворень методом кріодеструкції

Фіброма шкіри: видалення в Клініці Медітон

Видалення судин лазером: універсальна методика

Поділитися