Вилікувати демодекоз можна!Вилікувати демодекоз можна!

Демодекоз – шкірне захворювання, що розвивається за рахунок життєдіяльності кліща демодекс, залозниці вугрової. Паразит може бути виявлений і на поверхні здорової шкіри, тому захворювання вважається умовно-патогенним. Пропонуємо ефективне лікування демодекозу в Кривому Розі, сприяємо виключенню неприємних симптомів і ускладнень!

 

Кліщі живуть всередині волосяних цибулин, в секреті, а також протоках сальних залоз. Локалізація стандартна – це гладка шкіра обличчя, повіки і надбрівні дуги, лоб і підборіддя, зони поблизу носогубних складок. Виявляється паразит і в області зовнішнього вуха, біля слухового проходу.

 

Шкірне захворювання являє собою хронічну патологію з можливістю сезонних загострень, найбільш активне в теплу пору року.

 

Існування кліща в структурі шкіри безсимптомне, але при активації діяльності паразитів демодекоз прогресує, сприяє прояву алергічних реакцій на продукти життєдіяльності, а також розвитку себорейного дерматиту і акне, специфічних захворювань очей – демодекозному блефарокон'юнктивіту і блефариту!

 

Чому з'являється і розвивається демодекоз

 

Існує безліч факторів для розмноження паразитів і активації їх життєдіяльності. В першу чергу, це поганий імунітет і ендокринні захворювання, зловживання алкоголем і неправильним харчуванням, деякі патології травного тракту, безконтрольний прийом кортикостероїдів, використання невідповідної типу шкіри і неякісної косметики, інших засобів зовнішнього застосування!

 

Також серед факторів ризику хронічні мікробні та вірусні захворювання, інші паразитарні інвазії, гельмінтози. Підвищують шанси розвитку аутоімунні захворювання, онкологія, гормональні розлади, дерматологічні хвороби!

 

Симптоми демодекозу


Демодекоз: шкірна і очна формаДемодекоз: шкірна і очна форма

Прояви паразитарної діяльності варто розглядати з урахуванням двох форм захворювання – шкірної та очної. Прояви демодекозу шкіри:
• Відчувається свербіж, який посилюється ввечері і в нічний час;
• Почервоніння ділянок шкіри, запалення;
• Підвищена жирність поверхні шкіри, що є сприятливим середовищем для розвитку і розмноження кліщів;
• Поява вугрової висипки, на поверхні шкіри виникають прищі, вузлики і гнійники;
• При ігноруванні проблеми можливе зростання крил носа, що характеризується заміною функціональної тканини на сполучну!

 

Очна форма. Симптоми демодекозу повік:
• Подразнення повік, початок запального процесу, вираженого почервонінням;
• Відзначається втома очей, погіршення зору;
• Злипання вій через запальний процес, набряклість, наліт по краю повік;
• Випадання вій через пошкодження волосяних фолікулів!

 

Також в списку загальних симптомів свербіж і печіння шкіри, сухість і можливе лущення поверхні шкіри, стійкі червоні плями, ущільнення, розширення і підвищення помітності кровоносних судин. Присутнє випадіння волосся, чутливість шкіри голови та обличчя!

 

Можливо поєднання демодекозу з іншими шкірними захворюваннями, а відповідно, об'єднання симптомів, посилення негативного стану і відчуття дискомфорту. Тому важливо почати лікування вчасно, звернутися за допомогою до фахівця, отримати точний діагноз і призначення!

 

Методи діагностики демодекозу


Діагностика демодекозу: дерматоскопія та аналізиДіагностика демодекозу: дерматоскопія та аналізи

• Опитування пацієнта, огляд на прийомі лікаря, виявлення факторів розвитку, проведення цифрової дерматоскопії;
• Мікроскопічні аналізи: зішкріби з шкіри, забір біологічного матеріалу шкіри і вій, екстракція волосяного фолікула;
• Скотч-проба для оцінки стадії захворювання, підрахунку поширення кліща, вивчення епідермісу і вмісту сальних залоз при мікроскопії;
• Біопсія шкіри із застосуванням сучасних методик. Для діагностики демодекозу може використовуватися panch-біопсія або бритвена біопсія!

 

Лікування демодекозу: Кривий Ріг, Клініка Медітон

 

Лікування паразитарного захворювання досить складне. Крім того, воно є заразним і небезпечним для оточуючих. Тому в обов'язковому порядку необхідна професійна допомога!

 

Наші фахівці використовують комплексний підхід, завдяки чому можна отримати позитивний результат. Якщо паразитує демодекс, лікування слідуюче:
• Рекомендується відповідна дієта з обмеженням споживання вуглеводів і жирів;
• Призначається місцеве лікування, що сприяє відновленню здоров'я шкіри – антибактеріальні препарати, мазі і креми;
• Системне лікування – застосування імунозміцнюючих комплексів, призначення засобів, що регулюють виробництво шкірного сала;
• Симптоматична терапія, спрямована на усунення свербежу і больових відчуттів, що надає протизапальну і протиалергічну дію;
• Фізіотерапія. Призначаються пілінги, озонотерапія, лазерне лікування, мікрострумова терапія.

 

Додатково рекомендується ряд профілактичних заходів, які є невід'ємною частиною лікування.


Допоможемо позбутися демодекозуДопоможемо позбутися демодекозу

Запишіться на прийом вже сьогодні, якщо маєте найменші підозри на демодекоз. Телефон для зв'язку з консультантами контакт-центру: (098) 530-60-40!

 

Звертаємо увагу:

Лікування вугрової хвороби

Короста, прищі, сонячні опіки

Діагностика та лікування себореї голови

Поділитися