Хворобливі відчуття під час статевого актуХворобливі відчуття під час статевого актуБольові відчуття під час статевого акту – досить поширене явище, яке вкрай негативно відбивається на якості життя жінки і сексуальних партнерів в цілому. Причин може бути маса, тому важливо вчасно звернутися за допомогою і записатися на консультацію гінеколога в Кривому Розі. Лікування болю під час статевого акту, свербіння і печіння, інших дискомфортних станів!

 

Біль під час сексу відзначають до 60% дівчат і жінок різного віку. Неприємне відчуття може виникати з різних причин і залежати банально від регулярності сексуальних відносин, техніки статевого акту. Але частіше біль при сексі говорить про специфічні відхилення, хронічні гінекологічні патології або гострі запальні захворювання. Важливо вчасно розібратися з проблемою, щоб виключити складні наслідки, яких в гінекології предостатньо. Незважаючи на делікатність питання, відчуття сорому або життєві труднощі, потрібно приділити здоров'ю всього годину часу, щоб пройти профілактичне обстеження і при необхідності здати відповідні аналізи. Своєчасна турбота про здоров'я – найкраще рішення, яке можна прийняти в подібній ситуації!

 

Болі під час сексу: відчуття і їх значення

 

Нижче ми наведемо кілька основних скарг, які чують на прийомі гінекологи, а також розповімо, з чим вони можуть бути пов'язані і якими захворюваннями обумовлені!

 

Різкий біль внизу живота в момент проникнення. Подібні болі іноді відчуваються під час місячних.

 

Ймовірна причина болю – кіста яєчника. Слід записатися на консультацію і гінекологічне УЗД, пройти відповідне лікування при необхідності. Важливо стежити за динамікою, адже деякі кісти зникають самостійно, але частина їх розвивається і вимагає терапії. Тому потрібно поспостерігати стан яєчника!


Різкий біль під час статевого контактуРізкий біль під час статевого контакту

В момент статевого акту присутнє відчуття стороннього предмету в піхві, ніби щось перешкоджає процесу. Також з'являється біль під час менструації, що віддає в поперек, болі в нижньому відділі спини, частішають позиви в туалет.

 

В даному випадку можливий розвиток міоми матки, яка являє собою доброякісну пухлину. Потрібне обстеження у гінеколога для підтвердження діагнозу, отримання результатів про розміри новоутворення і безпосередньо його локалізацію. В індивідуальному порядку призначається консервативне лікування або операція, яка на даному етапі розвитку медицини є швидкою і безпечною!

 

Гострий біль під час сексу, що віддає в задній прохід, в м'яз ноги і область тазу. Додатково, хворобливі місячні, рясні виділення, присутні кровотечі і виділення навіть в міжменструальний період.

 

Часта причина подібних відчуттів – ендометріоз. Це захворювання, для якого характерним є розростання клітин внутрішньої оболонки матки поза її стандартних кордонів. Ендометріоз може стати причиною втрати репродуктивної здатності, тому необхідна термінова діагностика і лікування!

 

Біль внизу живота і позиви до сечовипускання. Бувають різі в момент походу в туалет.

 

Одна з можливих причин – інфекція сечового міхура або сечівника, уретрит. Необхідно відвідати фахівця, здати аналізи і пройти інструментальні обстеження для отримання підтвердженого результату. Сьогодні подібні інфекції лікуються медикаментозними препаратами протягом декількох тижнів!


Висип, подразнення і запалення після сексуВисип, подразнення і запалення після сексу

Подразнення після статевого акту, свербіж і почервоніння, легкі різі і болі.

 

Причиною може бути банальна молочниця, грибкові захворювання жіночих статевих органів, або інфекції, що передаються статевим шляхом. Поставити самостійно діагноз, встановивши зв'язок тільки з декількома симптомами, не вийде. Тому необхідний огляд у фахівця, збір анамнезу, аналізи на ЗПСШ і мазки, можливе призначення інструментальних обстежень. Після підтвердження діагнозу, в залежності від виявленого захворювання, призначається дієта, антибактеріальне лікування, прийом вітамінів, антибіотиків і пробіотиків, відповідні процедури для підвищення ефективності лікування!

 

Біль в матці при сексі після вагітності.

 

Причина в надриві промежини, який відбувається в момент пологів, або в утворенні рубцевої тканини на місці проведення епізіотомії – надрізу для полегшення родового процесу. Якщо ви відчуваєте біль при статевому контакті навіть через кілька місяців, слід звернутися за допомогою. Найчастіше гінекологи призначають медикаментозну терапію, фізіотерапію, масажі, знеболюючі гелі та мазі!

 

Біль у піхві під час проникнення і фрикцій, біль віддає вниз живота. Додатково, присутній свербіж або печіння.

 

Необхідно відвідування клініки. Важливо прийти на прийом з партнером, так як причина частіше в статевих інфекціях, які є дуже заразними. Потрібно лікуватися разом, встановивши характер інфекції шляхом обстеження і аналізів!

 

Хворобливий статевий акт з кров'яними виділеннями під час або по завершенню.

 

Причина може критися в запаленні органів малого таза. Захворювання найрізноманітніші. Це вульвовагініт, кольпіт, ендометрит, сальпінгоофорит та інші... тому важлива точна диференціальна діагностика і виключення самолікування. Спеціаліст встановить захворювання і призначить комплексну терапію, в залежності від природи захворювання. Можливий мультидисциплінарний підхід за участю лікаря-уролога, дерматовенеролога, ендокринолога!


Прийом гінеколога: з'ясування причин дискомфорту під час статевого актуПрийом гінеколога: з'ясування причин дискомфорту під час статевого акту

Біль при вході в піхву, сухість, мікротріщини слизової після статевого акту.

 

Причина в недостатньому збудженні і малій кількості змазки, завдяки чому виникає складність з проникненням і неприємне тертя в процесі статевого акту. Вирішується питання збільшенням часу попередніх ласк, більш тривалою прелюдією. Якщо змазка не виділяється в потрібній кількості, фахівці порекомендують лубриканти або призначать відповідну терапію!

 

Причин болю при статевому контакті, в момент першого проникнення, або болю під час оргазму, десятки і сотні. І варто розуміти, що дискомфорт може виникати через просту молочницю або алергію на гігієнічні засоби для інтимного догляду, але також внаслідок розвитку жіночих захворювань: ЗПСШ, фіброміома, спайкова хвороба органів малого тазу, ерозії шийки матки, запалення маткових труб і яєчників – аднексит, та інші!

 

Біль під час сексу: лікування в Кривому Розі

 

Не потрібно терпіти, якщо боляче при проникненні члена в піхву або в процесі статевого акту. Необхідно знайти причину і вирішити питання на професійному рівні. Звичайно, дискомфорт може бути присутнім через недосвідченість партнерів або з причини незручною пози, при різних експериментах або під час грубих статевих контактів, а також на психологічному рівні. Але якщо подібні відчуття стають систематичними, розвиваються і значно знижують рівень одержуваного задоволення, рекомендуємо терміново звернутися за допомогою!

 

Консультація гінеколога, аналізи і мазки на флору, гінекологічне УЗД і кольпоскопія: комплексний підхід для відновлення і підтримки жіночого здоров'я!


Консультація гінеколога в Кривому РозіКонсультація гінеколога в Кривому Розі

Приділіть собі всього годину часу, запишіться на прийом і приїжджайте на огляд. Телефон реєстратури Клініки Медітон: (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Гінекологічна ультразвукова діагностика

Кольпоскопія: діагностика жіночих захворювань

Лазерне вагінальне омолодження

Поділитися