Медицина для дітей у Кривому Розі, прийом дитячих лікарів на Філатова та ПоштовомуМедицина для дітей у Кривому Розі, прийом дитячих лікарів на Філатова та ПоштовомуЖиття наших дітей піддається багатьом випробуванням несприятливою суспільною обстановкою і стресами, поганою екологією, збоями в роботі імунної системи, за рахунок чого дитина все частіше хворіє, має погане самопочуття. Ми готові надати кваліфіковану допомогу, щоб нівелювати подібні проблеми і стани. Медицина для дітей у Кривому Розі – педіатр, консультація дитячого дерматолога та алерголога, прийом дітей у отоларинголога та інфекціоніста!

 

Дитяча медицина в Кривому Розі – це професійна діяльність наших фахівців, спрямована на зміцнення здоров'я вашої дитини. Відділення педіатрії на Поштовому працює вже багато років, приділяючи увагу найменшим пацієнтам, з народження, складаючи спеціальні програми для грудного вигодовування і введення прикорму, здійснюючи післяпологове спостереження. Але ми розширюємо сферу діяльності: педіатр на Визволення, дитячий дерматолог на Поштовому – поряд з площею Визволення, дитячий дерматовенеролог на Філатова, дитячий отоларинголог на Філатова, обстеження дитини у інфекціоніста на Філатова, дитячий алерголог на Філатова. Зателефонуйте нам, і співробітники контакт-центру допоможуть оформити запис дитини до лікаря у Кривому Розі, у відповідну філію клініки на зручний час!

 

Медичні послуги для дітей в Кривому Розі

 

Відвідування дитячого лікаря має на увазі виявлення патологічних станів і визначення захворювань, на які слід звернути увагу. Ми діємо з позиції диференціальної діагностики та доказової медицини, щоб встановити не тільки захворювання, але також його форму, етапи прогресування, загальні причини виникнення і розвитку. Саме подібний підхід забезпечує коректні призначення і ефективне лікування дитячих захворювань!

 

Прийом педіатра на Поштовому – завдання лікаря

 

• Активне спостереження за станом і здоров'ям дитини першого року життя з самого народження;
• Складання індивідуальної програми спостереження в залежності від самопочуття і рівня здоров'я;
Медогляд дитини перед школою, загальне обстеження та консультації відповідно до медичних протоколів;
• Реалізація індивідуально складених планів лікувальних і профілактичних заходів для дітей, враховуючи результати диспансеризації;
• Лікування поточних дитячих захворювань і загострень хронічних патологій;
• Надання допомоги у відновленні здоров'я дитини після перенесених хвороб і травм;
• Розробка графіка щеплень дитини, допомога у визначенні з необхідністю вакцинації;
Консультація з грудного вигодовування, складання раціону харчування для мам і дітей, виявлення причин занепокоєнь і поганого сну;
• Спостереження за правильним ростом і розвитком, набором ваги!

 

У разі необхідності залучення вузьких фахівців, запропонуємо консультації алерголога, дерматолога, отоларинголога, інфекціоніста. Запис через направлення від педіатра або самостійно, через реєстратуру клініки на Філатова або Поштовому, по телефону, з інформативною консультацією від операторів контакт-центру. Додатково, дитяче УЗД та лабораторні дослідження, аналізи для дітей!

 

Консультація дитячого дерматолога, прийом дитячого інфекціоніста та алерголога

 

Клініка Медітон пропонує послуги дитячих лікарів для своєчасного медичного обстеження дитини, профілактики захворювань або лікування поточних патологій. У нас ви можете відвідати наступних спеціалістів:
• Педіатр Кубрак В. П. – прийом дітей з народження;
• Дитячий дерматолог Ротарь Г. М. – з народження;
• Дитячий дерматолог, дерматовенеролог Бесараб А. О. – з народження (лікування дерматологічних захворювань, а також інфекцій, що передаються статевим шляхом);
• Дитячий дерматолог Буток І. Є. – консультація з народження;
• Дитячий дерматолог, дерматокосметолог Горбенко Л. М. – проколювання вух (з 3-х років), видалення новоутворень (з народження);
• Дитячий отоларинголог Закржевська Н. О. – прийом дітей з народження;
• Дитячий ЛОР лікар Яворська Н. В. – консультації дітей з 4-х років;
• Дитячий інфекціоніст Наумов І. Б. – медична консультація інфекціоніста з народження;
• Дитяче УЗД – пр. Поштовий, 52;
Здати аналізи дитині можна на Філатова і Поштовому!

 

Ознайомитися зі спеціалізацією лікарів та їх біографією можна у відповідному розділі – Фахівці клініки!

 

Розширення сфери діяльності обумовлено необхідністю надання якісних медичних послуг і пацієнтам молодше 18 років. Тому сьогодні в Клініці Медітон вас готові консультувати дитячий дерматолог, дитячий алерголог, дитячий ЛОР та інші лікарі!

 

Звертаємо увагу жителів Кривого Рогу, що в нашому медичному центрі також працюють фахівці, які приймають тільки з 18-ти років. Це терапевт, невролог, уролог, ендокринолог і гастроентеролог, флеболог, гінеколог, ортопед-травматолог!

 

Аналізи, УЗД, експертне обстеження організму – повний спектр послуг для своєчасного і точного діагностування, за результатами якого буде призначено ефективне лікування і додаткові профілактичні заходи!


Дитяча медицина: УЗД для дитини, аналізи, консультація лікарівДитяча медицина: УЗД для дитини, аналізи, консультація лікарів

Консультація дитячого дерматолога у Кривому Розі, дитячий отоларинголог та алерголог, а також консультація інфекціоніста, огляд та обстеження дітей у педіатра. Звертайтесь по телефону: (098) 530-60-40 для запису!

 

Звертаємо увагу:

Школа для матері "Здорова дитина"

Прийом отоларинголога

Консультація інфекціоніста

Поділитися