Лікування фіброми шкіри: видаленняЛікування фіброми шкіри: видаленняФіброма шкіри являє собою зростаюче м'яке або щільне, еластичне гладке або горбисте новоутворення. Нерідко, за рахунок постійного дискомфорту або з інших причин, рекомендується радикальне втручання. Пропонуємо безпечне видалення фіброми в Кривому Розі, лікування захворювань і утворень шкіри!

 

Фіброма шкіри є доброякісним новоутворенням, яке формується зі сполучної тканини, і рідко перероджується в злоякісну пухлину. Незважаючи на обмеженість ризиків, зростання фіброми може привести до певних незручностей і проблем!

 

Класифікація фіброми шкіри

 

Фіброма – новоутворення, яке формується з клітин сполучної тканини. Локалізація на будь-якій ділянці тіла, включаючи слизові оболонки. Утворення підшкірне або внутрішньошкірне, гладке або бугристе, що має більше десяти варіантів. Якщо говорити про основні типи, вони наступні:
• Тверда фіброма або дерматофіброма – безболісне щільне утворення на широкій ніжці, що виступає над поверхнею шкіри;
• М'яка фіброма шкіри – невеликий мішечок або вузлик, м'який і зморшкуватий, розміщений на ніжці. Акрохордон утворюється в паховій зоні, під грудьми, в пахвах, на повіках та шиї!

 

Новоутворення невелике, і тільки злегка виступає над шкірою, або поступово збільшується, має звичайний колір шкіри з можливим потемнінням. Фіброма не доставляє дискомфорту, але при терті, постійному контакті або травматизмі, може боліти і кровоточити. Іноді виникає свербіж, присутня незручність при зростанні фіброми. На дотик ущільнення м'яке або тверде, рухливе, досягає різних розмірів – від 1,0 мм до 15,0 мм і більше!

 

Чи потрібна операція: видалення фіброми

 

Багато людей живе з подібними утвореннями, навіть не знаючи про їх існування, інші скептично ставляться до власного здоров'я або банально мають страх відвідування медичних установ. Але нерідко фіброму потрібно видалити, і причин цьому декілька:
• Новоутворення схильні до травматизації, що може привести до запального процесу, а також серйозного інфікування;
• Існує ймовірність жорсткої травми фіброми, коли тканина самостійно відмирає;
• Естетично негативний ефект при появі фібром на відкритих ділянках біля ока, на обличчі і шиї!

 

Діагностика шкірних новоутворень


Діагностика новоутворень шкіри: огляд, дерматоскопія, біопсіяДіагностика новоутворень шкіри: огляд, дерматоскопія, біопсія

Для прийняття правильного рішення щодо консервативного лікування шкірних захворювань або застосування радикальних методик для видалення новоутворень, необхідна професійна думка фахівця, для чого виконується діагностика:
• Огляд в кабінеті лікаря, пальпація ділянки з новоутворенням, проведення дерматоскопії;
• При необхідності, призначення додаткових аналізів та інструментальних досліджень;
• Біопсія фіброми для виключення злоякісного процесу в тканинах!

 

Варто сказати і кілька слів про інші доброякісні утворення, які можуть ускладнювати життя в естетичному плані, або викликати деякі дискомфортні відчуття. Це ліпома, атерома і гігрома!

 

Ліпома шкіри або жировик – доброякісна пухлина з локалізацією на будь-якій ділянці з жировим прошарком, в структурі шкіри або на її поверхні. Ліпома – повільно зростаюче утворення округлої форми, яке є рухливим. Спосіб видалення – оперативний;
• Атерома – доброякісна пухлина, що походить з сальної залози за рахунок її закупорки, з подальшим формуванням мішечка, заповненого шкірним салом. Зазвичай діагностується атерома на голові, волосистій її частини. М'яка безболісна пухлина частіше невеликих розмірів, від 5 мм, може нагноюватися з подальшим інфікуванням. Видалення атероми шкіри – оперативне втручання, лазерне видалення кісти сальної залози;
• Гігрома шкіри – доброякісне утворення, що примикає до сухожилля, являє собою капсулу з желеподібною серозною рідиною. Найчастіше, пухлина невеликого розміру, округла, з розташуванням в області зап'ястя і на кисті, може боліти після фізичних навантажень. Лікування гігроми консервативне, а також із застосуванням методики плазмоліфтинг!

 

Видалення фіброми в Кривому Розі

 

Сьогодні фахівцями застосовується кілька основних методик для видалення фіброми шкіри в разі отримання подібних рекомендацій від дерматолога. Це звичайне хірургічне висічення скальпелем, яке практикується все рідше, а також лазерне і радіохвильове видалення, електрокоагуляція.

 

Запишіться на прийом лікаря в Клініці Медітон, щоб отримати професійну консультацію та обстеження, а також швидко і безпечно видалити фіброму або інші шкірні новоутворення з використанням сучасного обладнання та технологій, з урахуванням відповідних медичних протоколів!

 

Переваги звернення в наш медичний центр:
• Пряма спеціалізація – робота із захворюваннями і патологіями шкіри;
• Високий професіоналізм співробітників, постійне навчання лікарів новим методикам;
• Покращена матеріально-технічна база, систематичне оновлення обладнання для відповідності вимогам сучасних технологій медицини;
• Кілька видів послуг, що надаються для підвищення якості обслуговування і можливості вибору пацієнтом – лазерне видалення, застосування радіохвильової хірургії та електрокоагуляції;
• Підвищена безпека – точність роботи, відсутність ризиків інфікування, виключення кровотеч;
• Видалення фіброми та інших новоутворень без болю, під місцевою анестезією;
• Малоінвазивна операція протягом 15-30 хвилин, скорочений реабілітаційний період за рахунок мінімальної травматизації.


Діагностика та лікування шкірних утвореньДіагностика та лікування шкірних утворень

Запис на консультацію за телефоном (098) 530-60-40 (контакт-центр, вайбер). Прийом дерматолога, дерматовенеролога, дерматоонколога. Якщо під час огляду діагностована фіброма шкіри, ліпома або інше новоутворення, лікар запропонує відповідне лікування, метод видалення!

 

Важлива інформація:

Небезпека родимок. Консультація фахівця

Видалення бородавок та папілом

Дерматологічні захворювання: тлумачний словник

Поділитися