Видалення базаліоми – Кривий Ріг, дерматологічний центр на ПоштовомуВидалення базаліоми – Кривий Ріг, дерматологічний центр на ПоштовомуБазаліома – це злоякісне шкірне утворення, яке розвивається з атипових базальних клітин епідермісу. Новоутворення схильне до рецидивів і здатне проростати в сусідні тканини з їх руйнуванням. Тому ми закликаємо бути уважними до власного здоров'я та рекомендуємо своєчасне лікування базальноклітинного раку шкіри, видалення базаліоми у Кривому Розі – відділення дерматоонкології на Визволення!

 

Незважаючи на факт відсутності метастазів в переважній кількості випадків діагностування базально-клітинного раку, патологію шкіри необхідно лікувати. І важливо звернутися за допомогою вчасно, щоб уникнути розвитку проблеми і можливих ускладнень. Якщо лікар призначає видалення базаліоми ціна вже не має значення, оскільки фахівець помітив аномальне прогресування і прийняв рішення про необхідність радикального лікування раку шкіри. Вартість операції, на жаль, відлякує багатьох пацієнтів, які стикаються із небезпечними для життя наслідками. Розуміючи даний факт, ми дотримуємося іншої політики і на постійному рівні стабілізуємо ціни видалення базаліоми та інших злоякісних новоутворень на прийнятному рівні, що і підтверджує прайс-лист відділення дерматоонкології!

 

Причини базаліоми

 

Найбільш часто базальноклітинний рак виникає у людей, шкіра яких систематично, протягом тривалого періоду, піддається ультрафіолетовому опроміненню. Фахівці виділяють цілий ряд факторів, що провокують утворення пухлини:
• Генетична схильність, зокрема, типи шкіри, які більш сприйнятливі до впливу ультрафіолету;
• Чоловіча стать, люди старше 40-50 років, старечий кератоз;
• Ослаблення імунної системи людини, реакції на пестициди, миш'як, дьоготь і сажу, продукти горіння;
• Систематичний механічний вплив на шкіру, її подразнення і пошкодження;
• Часте перебування на сонці заради засмаги, систематичне відвідування солярію;
• Робота на шкідливому виробництві, постійний контакт з канцерогенами!

 

Нагадуємо, що можливі поєднані причини базальноклітинного раку шкіри – ультрафіолет та пошкодження шкіри, вплив хімії та радіації, генетична схильність до раку шкіри та пошкодження новоутворень!

 

Види базаліоми


Види, причини та симптоми пухлини шкіри, видалення базаліоми на обличчіВиди, причини та симптоми пухлини шкіри, видалення базаліоми на обличчі

Базальноклітинний рак шкіри класифікується за будовою, розмірами, зовнішніми ознаками і локалізацією, за рахунок чого діагностується вузликово-виразкова, плоска або поверхнева базаліома, а також склеродермальна, поверхнева мультицентрична та фіброзно-епітеліальна базаліома по міжнародній гістологічній класифікації!

 

Базаліома – як розпізнати симптоми раку шкіри

 

• Поява на шкірі утворення, яке поступово збільшується в розмірах;
• Утворення округлої форми, трохи опукле;
• Колір рожевий або червонуватий, поверхня блискуча, зовнішньо нагадує вросле волосся;
• На поверхні з часом з'являється поглиблення, темна корка;
• Новоутворення може кровоточити та боліти!

 

Частіше виникає базаліома на обличчі, на крилах носа та волосистій частині голови, базальна карцинома шкіри на шиї та в області зони декольте, але також на спині та грудях. Якщо ви помітили новоутворення та його переродження, цятка на шкірі турбує, змінює форму і кровоточить, темніє або змінюється в розмірі, важливо своєчасно записатися до дерматоонколога – Поштовий та Філатова, дерматологічний центр Клініка Медітон: повний діагностичний комплекс, лікування патологій шкіри, видалення базаліом на обличчі, шиї, інших ділянках!

 

Діагностика базаліоми в Клініці Медітон

 

• Первинно проводиться зовнішній огляд, а також цифрова дерматоскопія для визначення структури утворення;
• Фахівець призначає аналізи крові і сечі, поверхневий зішкріб в разі наявності відмерлих лусочок шкіри;
• Для уточнення діагнозу призначається гістологія і цитологічний аналіз, інструментальні дослідження!

 

Якщо підтверджено базальний рак шкіри, лікування негайне. Швидкий розвиток онкопатології загрожує здоров'ю та життю, тому будьте уважні до рекомендацій лікаря онколога!

 

Видалення базаліоми – відео Клініки Медітон

 

 

Лікування базаліоми в Кривому Розі

 

Фахівці медичних установ пропонують різні методики лікування і видалення базальноклітинного раку, в залежності від стадії розвитку і локалізації новоутворення, наявності досвіду і власної технічної бази.

 

• Один з основних способів – хірургічна операція з пошаровим видаленням базаліом до повного видалення уражених клітин. Але вона має обмежену застосовність – операція не проводиться при базаліомі шкіри обличчя;
• Кріодеструкція – сучасна методика видалення утворень шкіри, застосовна і для видалення базаліоми. Методика характеризується використанням рідкого азоту і руйнуванням тканин шляхом охолодження до наднизьких температур;
• Лазерна терапія – пошарове усунення осередку пухлини шкіри з випаровуванням злоякісних клітин і запаюванням кровоносних судин!

 

Наші фахівці практикують комплексне видалення базаліоми із застосуванням апарату Сургітрон і кріогенної терапії. Трохи вище запропоновано відео, в якому показана операцію видалення базаліоми радіохвилею та кріодеструкцією, усунення вогнища базальноклітинного раку біля ока. Операція швидка та безпечна, проводиться амбулаторно після експертної діагностики!

 

Лікування базальноклітинного раку – переваги Клініки Медітон

 

• Попередня консультація дерматолога, дерматоонколога та дерматохірурга, огляд та апаратне дослідження раку шкіри;
• Інцизійна біопсія, ексцизійна біопсія, гістологічний аналіз, мікроскопія біоптату та патоморфологія;
• Малоінвазивне втручання, яке виключає тривалий підготовчий процес та реабілітацію;
• Лікування пухлини базаліоми у важкодоступних місцях, швидке та безпечне видалення базаліоми біля ока, на крилі носа;
• Професійний підхід та дотримання медичних протоколів, досвід у видаленні злоякісних утворень шкіри;
• Мінімальний шанс рецидиву захворювання при ранньому зверненні, своєчасному діагностуванні та видаленні новоутворення;
• Відсутність помітних рубців після лікування, швидке загоєння шкіри з виключенням кровотечі рани, інфікування та запалення;
• Спеціальний кабінет дерматохірургії на Визволення, наявність необхідного діагностичного оснащення та обладнання для видалення новоутворень шкіри, лікування дерматологічних патологій;
• Доступна вартість видалення базаліоми – ціна вказана у прайс-листі на сайті клініки;
• Можливість подальшого відстеження динаміки лікування та загоєння, повторні огляди у дерматоонколога з відповідними рекомендаціями лікаря!

 

Якщо вас турбує новоутворення на шкірі, пляма або висипання, сухість і лущення, витончення шкіри, виразки та кровоточивість, або діагностований плоскоклітинний рак шкіри, базальноклітинна карцинома або меланома, терміново зверніться за допомогою!


Безпечне лікування базальноклітинного раку у Кривому Розі на ВизволенняБезпечне лікування базальноклітинного раку у Кривому Розі на Визволення

Видалення базаліоми – Кривий Ріг, Поштовий, 52! Запишіться на прийом лікаря, якщо вам потрібна консультація дерматоонколога або дерматолога. Первинний прийом, огляд, лабораторні аналізи, апаратне дослідження шкіри призначення, видалення злоякісних пухлин шкіри. Телефон для зв'язку: (098) 530-60-40!!

 

Рекомендуємо прочитати:

Рання діагностика меланоми і немеланомних раків

Радіохвильове видалення родимок

Видалення базаліоми – ціна процедури

Поділитися