Лікування кондилом в Кривому РозіЛікування кондилом в Кривому РозіГострокінцеві кондиломи або, інакше, генітальні бородавки і вірусні кондиломи, являють собою шкірні утворення невеликого розміру, які можуть виникати в області статевих органів і близько заднього проходу, доставляючи масу незручностей. Ми пропонуємо швидко вирішити проблему силами наших фахівців. Ефективне лікування гострих кондилом в Кривому Розі: видалення кондилом в Клініці Медітон!

 

Виникнення гострих кондилом обумовлено вірусною інфекцією, яка викликана ВПЛ – вірусом папіломи людини, і є поширеним захворюванням. Крім дискомфорту, вираженого почервонінням шкіри і свербінням, новоутворення розростаються, збільшуються в кількості і займають все більше площі в зоні ураження. Ускладненням є приєднання вторинної інфекції, для якої характерні вже запальні реакції і нагноєння, а також можливість зрощення крайньої плоті і виникнення злоякісних утворень. Виявивши у себе гострі кондиломи аногенітальной області, не варто видаляти їх самостійно, припікати, зривати або зрізати. Важливо вчасно записатися на прийом дерматовенеролога для отримання кваліфікованої допомоги!

 

Чому виникають кондиломи у чоловіків і жінок: причини

 

• Ослаблена захисна функція, зниження імунітету;
• Загальне використання різних побутових предметів, а також засобів гігієни із зараженими людьми;
Незахищені статеві контакти;
• Погіршення захисних механізмів при сифілісі або ВІЛ;
• Ендометріоз, дисбактеріоз піхви;
Гормональні збої і стресові ситуації;
• Механічні пошкодження слизової, нестача вітамінів, вагітність!

 

Шляхи зараження різноманітні, так як ВПЛ присутній в слині, сечі і спермі, клітинах статевих органів. На жаль, поліпшення умов гігієни і якісний захист при статевих актах не можуть стати надійним щитом від подібних захворювань. Заразитися можна через поцілунок, при використанні загального рушника або мочалки, і в певних випадках навіть через звичайний побутовий контакт!

 

Лікування кондилом в Кривому Розі: видалення і консервативна терапія

 

Діагностика може мати на увазі стандартний зовнішній огляд, але також кольпоскопію, аналіз на ВПЛ, цитологію, ПЛР-тест. При отриманні та підтвердженні діагнозу, призначається лікування гострокінцевих кондилом. Лікар виписує мазі і таблетки, спеціальні розчини і свічки. Але можливо і більш ефективне, комплексне лікування – видалення кондилом радіохвилею, лазером, методом кріодеструкції або електрокоагуляції, видалення методом АПА з подальшою терапією виявлених супутніх захворювань і зміцненням імунітету для виключення рецидиву.


Венеричні бородавки, кондиломи і папіломи: видаленняВенеричні бородавки, кондиломи і папіломи: видаленняЗверніться у call-центр клініки і запишіться на прийом дерматолога, уролога або гінеколога, і ми швидко вирішимо питання. Телефон для зв'язку: (098) 530-60-40!

 

Звертаємо увагу:

Радіохвильове видалення новоутворень

Діагностика та лікування інфекцій ЗПСШ

Лабораторія: аналізи, гістологія, біохімія

Поділитися