Лікування кондилом у Кривому Розі – видалення генітальних бородавокЛікування кондилом у Кривому Розі – видалення генітальних бородавокГострокінцеві кондиломи або, інакше, генітальні бородавки і вірусні кондиломи, являють собою шкірні утворення невеликого розміру, які можуть виникати в області статевих органів і близько заднього проходу, доставляючи масу незручностей. Ми пропонуємо швидко вирішити проблему силами наших фахівців. Ефективне лікування гострокінцевих кондилом у Кривому Розі, видалення генітальних бородавок у Клініці Медітон

 

Виникнення гострих кондилом обумовлено вірусною інфекцією, яка викликана ВПЛ – вірусом папіломи людини, і є поширеним захворюванням. Крім дискомфорту, вираженого почервонінням шкіри і свербінням, новоутворення розростаються, збільшуються в кількості і займають все більше площі в зоні ураження. Ускладненням є приєднання вторинної інфекції, для якої характерні вже запальні реакції і нагноєння, а також можливість зрощення крайньої плоті і виникнення злоякісних утворень. Виявивши у себе гострокінцеві кондиломи аногенітальної області, не варто видаляти їх самостійно – припікати кондиломи або зривати папіломи статевих органів, зрізати новоутворення. Важливо вчасно записатись на прийом дерматовенеролога для отримання кваліфікованої допомоги!

 

Кондиломи у чоловіків і жінок – причини

 

• Ослаблена захисна функція, зниження імунітету;
• Загальне використання різних побутових предметів, а також засобів гігієни із зараженими людьми;
Незахищені статеві контакти – папіломи на геніталіях;
• Погіршення захисних механізмів при сифілісі або ВІЛ;
• Ендометріоз, дисбактеріоз піхви – кондиломи на статевих губах, папіломи у піхву;
Гормональні збої і стресові ситуації – провокація появи новоутворень;
• Механічні пошкодження слизової, нестача вітамінів, вагітність!

 

Шляхи зараження різноманітні, так як ВПЛ присутній в слині, сечі і спермі, клітинах статевих органів. На жаль, поліпшення умов гігієни і якісний захист при статевих актах не можуть стати надійним щитом від подібних захворювань. Заразитися можна через поцілунок, при використанні загального рушника або мочалки, і в певних випадках навіть через звичайний побутовий контакт. Нерідко, кондиломатоз розвивається в найнесподіваніших місцях – у складках шкіри та пахвах, з'являються кондиломи в куточках рота, бородавки в паху – на статевому члені, лобку, внутрішній поверхні стегна!

 

Гострокінцеві кондиломи – локалізація

 

Поодинокі та множинні, широкі та гострокінцеві кондиломи у жінок і чоловіків можуть бути виявлені практично на будь-якій ділянці тіла. Звичніше спостерігати кондиломи на статевих органах, зокрема, генітальні бородавки на головці члена, слизовій оболонки піхви, біля статевих губ. Також з'являються анальні кондиломи біля анусу, на мошонці, папіломи під руками, на шиї та обличчі. Мінімальна увага до власного здоров'я та зовнішності провокує розростання новоутворень, їхнє поширення. При поганому імунітеті та гормональній перебудові кондилом стає більше, вони помітніші.

 

Трапляється, що лікар діагностує кондиломатоз під час профілактичного огляду, якщо утворення приховані та симптоми їхньої появи ніяк не виражені. Але, незалежно від розміщення, потрібне лікування вірусних кондилом. Важливо вчасно видалити аногенітальні бородавки, утворення на статевих органах, прибрати папіломи з шиї, шкіри пахвових западин, де вони не просто заважають, але можуть бути травмовані з підвищенням ризику інфікування!

 

Лікування кондилом у Кривому Розі – видалення радіохвилею, консервативна терапія

 

Діагностика може мати на увазі стандартний зовнішній огляд, але також кольпоскопію, аналіз на ВПЛ, цитологію, ПЛР-тест. При отриманні та підтвердженні діагнозу, призначається лікування гострокінцевих кондилом. Лікар виписує мазі і таблетки, спеціальні розчини і свічки. Але можливо і більш ефективне, комплексне лікування – видалення кондилом радіохвилею, лазером, методом кріодеструкції або електрокоагуляції, видалення методом АПА з подальшою терапією виявлених супутніх захворювань і зміцненням імунітету для виключення рецидиву.

 

Малоінвазивна операція виконується профільним лікарем. Якщо виявлена кондилома у жінки на статевих органах – видалення проводить гінеколог, якщо кондилома на стегні, під рукою, на шиї – дерматолог, дерматоонколог чи дерматокосметолог. У нашій клініці ми запропонуємо розширений спектр послуг – огляд, апаратна діагностика та лабораторні аналізи, консервативне лікування, відновлення, терапія основного захворювання, зміцнення імунітету, видалення новоутворень – генітальних папілом та бородавок, кондилом, родимок. Найбільш важливий етап – раннє звернення та своєчасна діагностика у фахівця!


Венеричні бородавки та кондиломи – видалення радіохвилею, Кривий РігВенеричні бородавки та кондиломи – видалення радіохвилею, Кривий РігВидалення кондилом у Кривому Розі, дерматологічний центр на Поштовому та Філатова. Зверніться до call-центру клініки та запишіться на прийом дерматолога, уролога або гінеколога, і ми швидко вирішимо питання. Телефон для зв'язку: (098) 530-60-40!

 

Звертаємо увагу:

Радіохвильове видалення новоутворень

Діагностика та лікування інфекцій ЗПСШ

Лабораторія: аналізи, гістологія, біохімія

Поділитися