Установка ВМС у Кривому Розі, видалення протизаплідної спіраліУстановка ВМС у Кривому Розі, видалення протизаплідної спіраліВнутрішньоматкова спіраль являє собою спеціальний внутрішньоматковий контрацептив для запобігання небажаної вагітності з ефективністю від 95-98%. Якщо вам необхідна експертна консультація, профілактичний огляд гінеколога і установка внутрішньоматкової спіралі в Кривому Розі, рекомендуємо звернутися в реєстратуру Клініки Медітон для запису на прийом!

 

ВМС або внутрішньоматкова спіраль – це ефективний і надійний метод контрацепції, який відомий більшості жінок і застосовується провідними фахівцями гінекології!

 

Установка внутрішньоматкової спіралі перешкоджає руху і прикріплення яйцеклітини до слизової матки, а також уповільнює просування сперматозоїдів. Це сприяє зниженню випадків непередбаченої і небажаної вагітності, а також скороченню випадків абортів!

 

Сучасна ВМС спіраль – це невелике медичне пристосування Т-подібної форми, хоча також використовуються Ф-подібні і кільцеподібні спіралі. Існують гормональні внутрішньоматкові засоби із вмістом левоноргестрелу, та негормональні ВМС спіралі – мідьвмісні, срібловмісні і золотовмісні!

 

Основна дія спіралі контрацепції – перешкода проходження сперматозоїдів. Допоміжна гормональна дія ВМС – згущення цервікального слизу і запобігання овуляції. Якщо ж запліднення відбувається, маточна спіраль перешкоджає імплантації.

 

Слід знати, що при установці гормональної спіралі менструація стає менш рясною, що є нормальною реакцією ендометрія, але ніяк не побічним ефектом. Після видалення внутрішньоматкової спіралі цикл відновлюється в повній мірі!

 

Як вибрати внутрішньоматкову спіраль

 

• Петля Ліппса – відома раніше жіноча спіраль, яка вироблялася на основі поліетилену і показувала мінімальну ефективність в контрацепції;
• Мідьвмісні протизаплідні спіралі – більш дієві ВМС з терміном служби від 3-5 років, з ефектом ослаблення активності сперматозоїдів;
• Внутрішньоматкові спіралі зі сріблом і золотом – більш дорогі спіралі з підвищеним терміном безпечної служби і поліпшеним ефектом запобігання вагітності;
• Гормональні спіралі з наявністю активних речовин, що виділяються всередину. Додатковими показаннями для установки ВМС з гормоном можуть бути міоматоз і ендометріоз.

 

Тільки звернувшись до фахівця, ви зможете уточнити, яку внутрішньоматкову спіраль вибрати, купити і встановити. Лікар-гінеколог розповість і про показання, протипоказання, вплив ВМС на організм, позитивні ефекти і особливості процесу введення і видалення спіралі від незапланованої вагітності!

 

Сьогодні на ринку безліч виробників, які добре себе зарекомендували. Це ВМС Мірена з гормоном, Novaplus з міддю і сріблом, внутрішньоматковий засіб Юнона з вмістом срібла, спеціальні спіралі для жінок, що народжували або тільки планують у майбутньому, ВМС Goldlily Exclusive з рівномірним виділенням іонів золота. Пропозицій десятки і сотні, тому важливо вчасно звернутися до провідного лікаря і отримати консультацію, необхідні рекомендації. Лікар звертає увагу на побажання, вік, гормональний фон, наявність гінекологічних захворювань. Також лікарі нашої клініки допоможуть вибрати спіраль ВМС, ціна якої буде найбільш доступною без втрати якості та ефективності!

 

Крім вирішення даного питання, гінекологія Клініки Медітон на Філатова готова запропонувати наступні послуги:
• Профілактичний гінекологічний огляд з УЗД та відеокольпоскопією;
• Експертна диференціальна діагностика для отримання найбільш точного діагнозу;
• Ряд спеціальних аналізів, дослідження матки і придатків c доплерометрією;
• Моніторинг менструального циклу, УЗД вагітності та ведення вагітності;
Лікування ЗПСШ, запальних захворювань статевих органів і безпліддя;
• Ряд малоінвазивних гінекологічних операцій і лазерне вагінальне омолодження!


Гінеколог на Філатова – введення та зняття жіночої спіралі ВМСГінеколог на Філатова – введення та зняття жіночої спіралі ВМС

Введення внутрішньоматкової спіралі у Кривому Розі, зняття жіночої спіралі ВМС, консультація гінеколога, лабораторні аналізи та гінекологічне УЗД, апаратне лікування, фізіопроцедури. Запис на прийом ведеться за телефоном (098) 530-60-40!

 

Необхідна інформація:

Введення внутрішньоматкової спіралі – ціна

Аргоноплазмова коагуляція шийки матки

Ефективне лікування вагініту і вагінозу

Поділитися