Установка ВМС спіралі в Кривому РозіУстановка ВМС спіралі в Кривому РозіВнутрішньоматкова спіраль являє собою спеціальний внутрішньоматковий контрацептив для запобігання небажаної вагітності з ефективністю від 95-98%. Якщо вам необхідна експертна консультація, профілактичний огляд гінеколога і установка внутрішньоматкової спіралі в Кривому Розі, рекомендуємо звернутися в реєстратуру Клініки Медітон для запису на прийом!

 

ВМС або внутрішньоматкова спіраль – ефективний і надійний метод контрацепції, який відомий більшості жінок і застосовується провідними фахівцями гінекології!

 

Установка внутрішньоматкової спіралі перешкоджає руху і прикріплення яйцеклітини до слизової матки, а також уповільнює просування сперматозоїдів. Це сприяє зниженню випадків непередбаченої і небажаної вагітності, а також скороченню випадків абортів!

 

Сучасна ВМС спіраль – невелике медичне пристосування Т-подібної форми, хоча також використовуються Ф-подібні і кільцеподібні спіралі. Внутрішньоматкові засоби можуть бути гормональними з вмістом левоноргестрелу, і негормональними – мідьвмісні, срібловмісні і золотовмісні!

 

Основна дія – перешкода проходження сперматозоїдів. Допоміжна гормональна дія ВМС – згущення цервікального слизу і запобігання овуляції. Якщо ж запліднення відбувається, спіраль перешкоджає імплантації.

 

Слід знати, що при установці гормональної спіралі менструація стає менш рясною, що є нормальною реакцією ендометрія, але ніяк не побічним ефектом. Після видалення внутрішньоматкової спіралі цикл відновлюється в повній мірі!

 

Як вибрати внутрішньоматкову спіраль


Яка внутрішньоматкова спіраль кращеЯка внутрішньоматкова спіраль краще

• Петля Ліппса – відома раніше спіраль, яка вироблялася на основі поліетилену і показувала мінімальну ефективність;
• Мідьвмісні спіралі – більш дієві ВМС з терміном служби від 3-5 років, з ефектом ослаблення активності сперматозоїдів;
• Внутрішньоматкові спіралі зі сріблом і золотом – більш дорогі спіралі з підвищеним терміном безпечної служби і поліпшеним ефектом запобігання;
• Гормональні спіралі з наявністю активних речовин, що виділяються всередину. Додатковими показаннями для установки ВМС з гормоном можуть бути міоматоз і ендометріоз!

 

Тільки звернувшись до фахівця, ви зможете уточнити, яку внутрішньоматкову спіраль вибрати, купити і встановити. Лікар-гінеколог розповість і про показання, протипоказання, вплив ВМС на організм, позитивні ефекти і особливості процесу установки і видалення спіралі від незапланованої вагітності!

 

Сьогодні на ринку безліч виробників, які добре себе зарекомендували. Це ВМС Мірена з гормоном, Novaplus з міддю і сріблом, внутрішньоматковий засіб Юнона з вмістом срібла, спеціальні спіралі для жінок, що народжували або тільки планують у майбутньому, ВМС Goldlily Exclusive з рівномірним виділенням іонів золота. Пропозицій десятки і сотні, тому важливо вчасно звернутися до провідного лікаря і отримати консультацію, необхідні рекомендації!

 

Крім вирішення даного питання, гінекологія Клініки Медітон на Філатова готова запропонувати наступні послуги:
• Профілактичний гінекологічний огляд з УЗД та відеокольпоскопією;
• Експертна диференціальна діагностика для отримання найбільш точного діагнозу;
• Ряд спеціальних аналізів, дослідження матки і придатків c доплерометрією;
• Моніторинг менструального циклу, УЗД вагітності та ведення вагітності;
• Лікування ЗПСШ, запальних захворювань статевих органів і безпліддя;
• Ряд малоінвазивних гінекологічних операцій і лазерне вагінальне омолодження!


Прийом гінеколога: установка і видалення ВМСПрийом гінеколога: установка і видалення ВМС

Запис на прийом ведеться за телефоном (098) 530-60-40!

 

Необхідна інформація:

Вплив гормонів на жінок та їх самопочуття

Аргоноплазмова коагуляція шийки матки

Ефективне лікування вагініту і вагінозу

Поділитися