Лікування тендиніту плеча: Кривий Ріг, ортопед-травматолог на ФілатоваЛікування тендиніту плеча: Кривий Ріг, ортопед-травматолог на ФілатоваКальцифікуючий тендиніт – це відкладення солей кальцію в сухожиллях і м'язах обертальної манжети плеча, завдяки чому виникає запалення і больовий синдром, обмеженість і скутість рухів. Проблема досить серйозна, тому ми наполягаємо на своєчасному зверненні до фахівця, і пропонуємо ефективне лікування кальцинуючого тендиніту плеча в Кривому Розі, лікування запалення сухожиль у відділенні ортопедії на Філатова!

 

Причини патології погано вивчені, і тому мало хто з лікарів бере на себе відповідальність за рішення по патогенезу. Але практичний досвід фахівців вказує на можливість зародження і розвитку тендиніту плеча з мікротравм сухожиль, які утворюються через тиск, розриви та перенапруги, недостатнє надходження кисню, порушення нормального кровопостачання.

 

Подібні проблеми можуть привести до обмінних порушень, мікроскопічних некрозних вогнищ і фіброзування, що визначає зони депозитів кальцію в тканинах. Паралельно даному процесу, виникає дегенерація сухожиль, а саме порушення їх морфологічної структури!

 

Відкладення солей в плечі, симптоми тендиніту

 

• Біль у плечі під час руху, біль при піднятті руки вгору, так як часто відкладення солей виявляється саме в сухожиллі надостного м'язу;
• Обмеження рухів, виражена скутість, обумовлена виробленим рефлексом;
• Нічні болі, болі в плечі в стані спокою, посилення відчуття дискомфорту і больового синдрому з розвитком захворювання!

 

Тендиноз плеча відрізняється почервонінням шкіри, легкою набряклістю. Можливе утворення підшкірних вузликів, при посиленні запалення сухожиль і зв'язок – збільшення лімфатичних вузлів.

 

Діагностика кальцифікуючого тендиніту

 

• Первинний огляд ортопеда-травматолога, збір скарг, перевірка рухової функції плеча;
• Ультразвукова діагностика навколосуглобових тканин і суглоба плеча;
• Рентгенографія для візуалізації відкладення солей кальцію;
• Комп'ютерна томографія та магнітно-резонансна томографія;
• Аналізи і додаткове обстеження для діагностування патології, що викликала порушення обміну речовин або можливе захворювання сполучної тканини!

 

Болі у плечі можуть означати не лише відкладення солей, а й розтягнення, травму іншого характеру. Діагностика потрібна для точної ідентифікації патології та її підтвердження, а також коректних призначень лікаря з можливістю точкового впливу. Отримання результатів апаратного обстеження дозволяє розробити індивідуальну схему та розпочати ефективне лікування теносиновіту, тендинопатії та інших запальних захворювань!

 

Лікування тендиніту в Кривому Розі, терапія запалень плеча

 

Лікування тендиніту плеча – ударно-хвильова терапія на ФілатоваЛікування тендиніту плеча – ударно-хвильова терапія на ФілатоваЛікування комплексне, але індивідуальне, так як схема терапії розробляється для пацієнта з урахуванням особливостей організму і розвитку безпосередньо патології, запалення сухожиль, зв'язок та м'язів!

 

Консервативне лікування плечового тендиніту з відкладеннями солей кальцію полягає в зниженні больового синдрому і мінімізації запального процесу. Разом з медикаментозними препаратами, які включають протизапальні та знеболюючі засоби, рекомендується режим спокою. Для зняття набряклості можуть призначатися кортикостероїди. Лікар рекомендує стандартні мазі від тендиніту, уколи з протизапальними та протинабряковими препаратами, але також може призначити аналоги на прохання пацієнта.

 

У разі посилення болю в плечі в процесі реабсорбації кальцію, можливо часткове або повне видалення депозитів кальцинатів промиванням з використанням фізрозчину. Дана процедура сприяє розчиненню або розбиттю солей на більш дрібні фракції, їх видаленню, а також полегшенню болю і прискоренню відновлення сухожилля. Процедура лікування тендиту призначається дома, лікар видає направлення.

 

Лікування кальцинуючого тендиніту плеча: фізіотерапія

 

Спектр методик лікування тендинопатії сухожиль досить широкий. Це уколи від тендиніту, мазі та препарати для прийому всередину, але також ряд процедур: електрофорез, магнітна терапія, ультразвук. Але також нашими лікарями відділення ортопедії та травматології Клініки Медітон активно використовується ударно-хвильова терапія, про переваги якої ми вже говорили. У разі необхідності боротьби з відкладеннями солей в сухожиллі плеча, УХТ показує відмінний результат:
• Активація макрофагів і фібропластів, які сприяють елімінації, розчиненню кальцифікатів;
• Значне посилення кровообігу, що покращує обмінні процеси;
• Стимуляція факторів росту, що сприяють швидкому відновленню тканин;
• Активація лімфотоку, завдяки чому продукти розпаду солей кальцію швидко виводяться із зони патологічного впливу!

 

Варто пам'ятати, що можливо і хірургічне втручання, яке призначається при негативній реакції на консервативне лікування і продовження розвитку патології. Але також необхідно розуміти, що сьогодні є безліч шансів не доводити до радикальних методик. Так, у разі кальцинуючого тендиніту вони і є щадними, адже операція малоінвазивна і проводиться артроскопічним методом. Але куди більш правильне рішення – своєчасне звернення за допомогою та лікування тенісиновіту та тендинозу відразу після підтвердження патологічного процесу.

 

Профілактика кальцифікуючого тендиніту

 

Фахівці рекомендують:
• Регулярні фізичні навантаження, заняття спортом;
• Дотримання режимів сну і відпочинку, щоденні прогулянки на свіжому повітрі;
• Стабільно правильне харчування з виключенням шкідливих продуктів;
• Правильний розподіл навантажень під час тренувань, поступове збільшення навантажень, виключення однотипних вправ!


Кальцинуючий тендиніт та запалення сухожиль – лікування у Кривому РозіКальцинуючий тендиніт та запалення сухожиль – лікування у Кривому РозіТендиніт плеча – лікування у Кривому Розі: запалення сухожилля та відкладення солей. Огляд, діагностика та призначення. Запис на прийом лікаря через контакт-центр Клініки Медітон: (098) 530-60-40!

 

Важливі матеріали:

Лікування розтягнення зв'язок

Діагностика та лікування забоїв

Тейпування ліктів та колін

Поділитися