Ефективне лікування аднекситу в Кривому РозіЕфективне лікування аднекситу в Кривому РозіАднексит або сальпінгоофорит – це запальне захворювання придатків матки, маткових труб і яєчників. Патологія значним чином відбивається на якості життя жінки, тому наші гінекологи пропонують лікування аднекситу в Кривому Розі, і рекомендують не відкладати похід до лікаря!

 

Назва захворювання об'єднує відразу два запальних процеси. Це сальпінгіт – запалення маткових труб, а також оофорит – запалення яєчників. Серед причин виникнення і розвитку – інфекційні збудники, зокрема, золотистий стафілокок, стрептококи, гонококи, хламідії, різні патогенні гриби. Однією з особливостей захворювання є хороша стійкість збудників до широкого спектру антибіотиків, що ускладнює лікування. Тому важливо не займатися самолікуванням, випробовуючи різні засоби і препарати, а вчасно звернутися до гінеколога, підтвердити діагноз і отримати схему лікування аднекситу відповідно до сучасних протоколів!

 

Крім зазначених мікроорганізмів, у пацієнтів з діагнозом сальпінгоофорит в аналізах часто виявляються кишкова паличка, віруси ВПЛ і ВПГ, мікобактерії туберкульозу, ентерококи, уреаплазми. Інфікування відбувається через піхву, канал шийки матки і далі маткові труби, маючи висхідний шлях, або з кров'ю, наприклад, від легень або інших органів, вказуючи на спадний шлях інфікування аднекситом.

 

Причини розвитку і небезпека аднекситуПричини розвитку і небезпека аднекситуПричиною розвитку захворювання може бути не тільки незахищений статевий контакт, але також хірургічне втручання, установка внутрішньоматкової спіралі, ендоскопія. Тому дуже важливо відвідувати тільки ті медичні установи, де ви впевнені в кваліфікації фахівців і рівні санітарної обстановки!

 

Небезпека запалення придатків

 

Сам запальний процес неприємний індивідуальною симптоматикою. Але розвиток захворювання може привести до ряду ускладнень. Це збій менструального циклу, утворення спайок в маткових трубах, перитоніт, ризик позаматкової вагітності і безпліддя!

 

Симптоми аднекситу: ознаки сальпінгоофориту

 

• Тяжкість і спазмуючий біль внизу живота, що віддає в поперек і крижі;
• Підвищення температури тіла, порушення менструального циклу;
• Хворобливість під час сечовипускання, гнійні виділення;
• Дискомфорт під час статевого акту та втрата бажання до близькості, зниження загального тонусу і працездатності!

 

Діагностика аднекситу: гінекологія Клініки Медітон

 

Для підтвердження діагнозу необхідна диференціальна діагностика, так як деякі симптоми перетинаються з ознаками інших запальних захворювань. Тому вам можуть бути запропоновані наступні види обстеження та інструментальної діагностики:
• Первинне опитування, стандартний гінекологічний огляд, прощупування, лабораторний аналіз крові і сечі, тест на вагітність;
• Обстеження на захворювання, що передаються статевим шляхом, гінекологічне УЗД, трансвагінальне обстеження;
• Цитологічний аналіз і бактеріологічний посів!

 

Залежно від форми і стадії захворювання, підтверджений гострий аднексит або виявлено хронічний перебіг, встановлений односторонній або двосторонній аднексит, буде запропонована відповідна терапія!

 

Аднексит. Консультація гінеколога Клініки Медітон: відео

 

 

Аднексит: лікування в Кривому Розі

 

Серед стандартів лікування сальпінгоофориту антибіотикотерапія, внутрішньовагінальні ванночки, фізіотерапевтичні процедури на етапі відновлення, симптоматична терапія для стимуляції імунної системи та зниження больових відчуттів.

 

Призначення лікування гінекологом строго після підтвердження діагнозу. Розробляється індивідуальна схема, яка адаптована під конкретного пацієнта і сприяє мінімізації загострень і рецидивів запального захворювання, навіть якщо розвився хронічний аднексит!


Помітили симптоми аднекситу? Запишіться на прийом гінекологаПомітили симптоми аднекситу? Запишіться на прийом гінеколога

Лікування запалення маткових труб, вторинних процесів та можливих ускладнень. Запис на прийом лікаря в реєстратурі клініки, або за телефоном (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Консультація гінеколога: Кривий Ріг

Лікування кісти яєчника

Лікування ерозії шийки матки аргоном

Поділитися