Ефективне лікування аднекситу у Кривому Розі, терапія запальних процесівЕфективне лікування аднекситу у Кривому Розі, терапія запальних процесівАднексит або сальпінгоофорит – це запальне захворювання придатків матки, маткових труб і яєчників. Патологія значним чином відбивається на якості життя жінки, тому наші гінекологи рекомендують своєчасне лікування аднекситу в Кривому Розі, лікування запалення придатків у гінекології на Філатова.

 

Назва захворювання об'єднує відразу два запальних процеси. Сальпінгіт – це запалення маткових труб, а також оофорит – запалення яєчників. Серед причин виникнення і розвитку – інфекційні збудники, зокрема, золотистий стафілокок, стрептококи, гонококи, хламідії, різні патогенні гриби. Однією з особливостей запалення придатків є хороша стійкість збудників до широкого спектру антибіотиків, що ускладнює лікування. Тому важливо не приймати рішень самостійно, вибираючи різні засоби та препарати від запалення маткових труб та яєчників, не підтвердивши захворювання та його характер. Необхідно вчасно звернутися до гінеколога, встановити діагноз та отримати індивідуальний план лікування при аднекситі відповідно до медичних протоколів!

 

Крім зазначених мікроорганізмів, у пацієнтів з діагнозом сальпінгоофорит в аналізах часто виявляються кишкова паличка, віруси ВПЛ і ВПГ, мікобактерії туберкульозу, ентерококи, уреаплазми. Відбувається інфікування через піхву та канал шийки матки, далі попадає інфекція у маткові труби, маючи висхідний шлях, або з кров'ю, наприклад, від легень або інших органів, вказуючи на спадний шлях інфікування аднекситом.

 

Причини запалення яєчників та маткових труб

 

Патологічний процес викликає інфекція. Тому варто згадати безпосередньо причини аднекситу, а також фактори запалення жіночих придатків:
• ЗПСШ – венеричні захворювання, безпосередньо незахищений статевий контакт;
• Неправильна інтимна гігієна, її порушення та загальне ігнорування;
• Ускладнені пологи чи переривання вагітності;
• Зниження функції імунної системи та інші запалення статевих органів;
• Хірургічні втручання, ендоскопія, встановлення внутрішньоматкової спіралі;
• Переохолодження, коли жінка застудила придатки: купання в холодній воді, неправильний вибір одягу взимку, переохолодження ніг, у зв'язку з чим можна застудити яєчники!

 

Лівосторонній і правосторонній аднексит розвивається стандартно, у вигляді запального процесу, і саме зазначені раніше чинники сприяють посиленню патології, і навіть придбанню можливих ускладнень. Тому важливо відвідувати лише ті медичні заклади, де ви впевнені у кваліфікації фахівців та рівні санітарної обстановки, одягатись за погодою, застосовувати рекомендовані правила гігієни інтимних органів, вчасно лікувати інші жіночі захворювання та уникати незахищених статевих контактів!

 

Симптоми аднекситу, ознаки сальпінгоофориту

 

Симптоми запалення жіночих придатків, ускладнення аднекситуСимптоми запалення жіночих придатків, ускладнення аднекситу• Тяжкість і спазмуючий біль внизу живота, що віддає в поперек і крижі;
• Підвищення температури тіла, порушення менструального циклу;
• Хворобливість під час сечовипускання, гнійні виділення;
• Дискомфорт під час статевого акту та втрата бажання до близькості, зниження загального тонусу і працездатності!

 

Небезпека запалення придатків, ускладнення сальпінгоофориту

 

При аднекситі запальний процес неприємний індивідуальною симптоматикою. Це болючість, температура та порушення менструації, виділення з піхви, загальна слабкість.

 

Гострий аднексит має чіткі сигнали, з якими потрібно звернутися по допомогу. Слід пам'ятати, що безвідповідальне ставлення до свого здоров'я призводить до ускладнень. Це збої менструального циклу, утворення спайок у маткових трубах із рядом відповідних симптомів та наслідків, а також перитоніт, ризик позаматкової вагітності та безпліддя. Хронічний аднексит – це більш складні проблеми з періодами загострення, рецидивами!

 

Діагностика аднекситу – гінекологія Клініки Медітон

 

Для підтвердження діагнозу необхідна диференціальна діагностика, так як деякі симптоми перетинаються з ознаками інших запальних захворювань. Тому вам можуть бути запропоновані наступні види обстеження та інструментальної діагностики:
• Первинне опитування, стандартний гінекологічний огляд, прощупування, лабораторний аналіз крові і сечі, тест на вагітність;
• Обстеження на захворювання, що передаються статевим шляхом, гінекологічне УЗД, трансвагінальне обстеження;
• Цитологічний аналіз і бактеріологічний посів!

 

Залежно від форми і стадії захворювання, підтверджений гострий аднексит або виявлено хронічний перебіг, встановлений односторонній або двосторонній аднексит, буде запропонована відповідна терапія!

 

Аднексит – консультація гінеколога: відео

 

 

Аднексит – лікування в Кривому Розі

 

Серед стандартів лікування сальпінгоофориту антибіотикотерапія, внутрішньовагінальні ванночки, фізіотерапевтичні процедури на етапі відновлення, симптоматична терапія для стимуляції імунної системи та зниження больових відчуттів. Лікування аднекситу спирається на окремі фактори та результати обстеження, як і при інших запальних процесах.

 

Призначення лікування гінекологом строго після підтвердження діагнозу. Розробляється індивідуальна схема, яка адаптована під конкретного пацієнта і сприяє мінімізації загострень і рецидивів запального захворювання, навіть якщо розвився хронічний аднексит!

 

Запалення маткових труб та яєчників – запитання

 

• Що таке правосторонній та лівосторонній аднексит, симптоми запалення яєчників відрізняються чи ні;
• Як зрозуміти, що у мене запалення придатків – запалення маткових труб чи яєчників;
• Що таке сальпінгіт та сальпінгоофорит – різниця, відмінності захворювань;
• Які основні ознаки при аднекситі, як відбувається запалення яєчників – симптоми у жінок та відмінності;
• Наскільки небезпечним є гостре запалення придатків, куди звернутися;
• Як проводиться діагностика сальпінгоофориту, лікування запалення маткових труб та аднекситу яєчника;
• Чи можна самостійно розпочати лікування при аднекситі, якщо це загострення хронічного процесу?

 

Існують десятки питань про сальпінгіт, інфекції, розвиток запалення статевих органів, ускладнення та лікування яєчників. На деякі з них наші фахівці вже відповіли у цьому матеріалі. Інших можна торкнутися при особистому відвідуванні гінеколога. Найбільш правильне рішення – своєчасне звернення до лікаря для огляду та загальної діагностики!


Лікування сальпінгіту та сальпінгоофориту в Кривому Розі, гінеколог на ФілатоваЛікування сальпінгіту та сальпінгоофориту в Кривому Розі, гінеколог на Філатова

Лікування запалення придатків у Кривому Розі, лікування аднекситу на Філатова. Жіноча консультація, гінекологія, цифрове обстеження, призначення лікування, апаратні процедури та ін'єкційна терапія. Запис на прийом лікаря у реєстратурі клініки, або за телефоном: (098) 530-60-40!

 

Важлива інформація:

Гінекологія у Кривому Розі

Лікування кісти яєчника

Лікування ерозії шийки матки аргоном

Поділитися