Видалення родимок і папілом радіохвильовим методомВидалення родимок і папілом радіохвильовим методомСпеціалісти дерматологічного центру Клініка Медітон неодноразово розповідали про новоутворення шкіри, ефективні методики діагностики та лікування дерматологічних захворювань. Але сьогодні ми вирішили показати вам видалення родимки радіохвилею: відео з нашого каналу на YouTube!

 

Хірургічна дерматологія і естетична медицина – найважливіші напрямки, завданням яких є усунення різних уражень і утворень вродженого та набутого характеру. Серед них родимки, папіломи, бородавки та інші новоутворення, які видаляються лазером, радіохвилею, із застосуванням кріодеструкції або шляхом класичного хірургічного висічення. Але ми постійно вдосконалюємося і працюємо з новітнім обладнанням, що дозволяє забезпечити мінімальний травматизм, підвищену безпеку і належний рівень комфорту для пацієнта. Тому фахівці медичного центру використовують передові технології, однією з яких є радіоніж або радіоскальпель, а простіше, радіохвильовий апарат Сургітрон, який і забезпечує максимум переваг!

 

Видалення новоутворень радіохвильовим методом

 

Одним з переваг апарату Сургітрон є мінімальний некроз оброблюваних тканин. Методика має переваги перед діатермокоагуляторами або електрокаутеризаторами, а також лазерами, які виконують хірургічні розрізи з більш глибоким термічним ураженням тканин. Додатковий плюс – атравматичний розріз, а також миттєва коагуляція судин і поверхонь, які кровоточать. Відповідають за позитивний ефект радіохвилі з частотою 3,8-4,0 МГц. Безпосередньо під час операції розріз або видалення новоутворення проводиться хірургічним електродом – інструментом з тонкого вольфрамового дроту, товщина якого становить не більше 50-150 мкм!

 

Специфіка методики дозволяє робити надточне, прецизійне розсічення зі збереженням межуючих тканин. Радіохвилі поглинаються внутрішньоклітинною рідиною, і тому можуть впливати тільки на поверхневі тканини без проникнення, пошкодження тканин і органів глибше!

 

Радіохвильовий розріз при видаленні невусів і інших новоутворень шкіри проводиться без фізичного тиску, без руйнування тканин і їх обвуглювання, без болю і крові. Процедура проводиться під місцевою анестезією, знеболюється безпосередньо область, в якій буде видалятися родимка. Спеціально для вас ми підготували відео про видалення родимки радіохвильовим методом, вивчаючи яке ви зможете зрозуміти специфіку процедури і її позитивні відмінності вже не за допомогою прочитання тексту, а візуально!

 

Радіохвильове видалення родимок: відео


 

Переваги та особливості видалення родимки Сургітроном

 

• Видалення новоутворень не вимагає загальної анестезії, а також реабілітації та госпіталізації;
• Практично виключений ризик запалення або нагноєння в місці розрізу;
• Вплив строго на новоутворення, відсутнє пошкодження інших ділянок шкіри;
• Існує можливість забору і проведення гістологічного дослідження матеріалу;
• Процедура видалення невусу радіохвильовим методом без болю і крові, без опіків і тривалого загоєння!

 

На операцію в середньому йде до 10-15 хвилин, на загоєння – всього 2-7 днів, в залежності від новоутворення, а також індивідуальних особливостей організму пацієнта. Більш детально про особливості процедури розповість наш фахівець, який також проінформує про показання і протипоказання, дасть рекомендації по догляду та обробці!


Видалення родимок Сургітрон: Кривий РігВидалення родимок Сургітрон: Кривий РігЗапис на консультацію дерматолога і дерматоонколога, а також на видалення родимок радіохвилею в Кривому Розі за телефоном (098) 530-60-40, або через реєстратуру в філіях Клініки Медітон на Філатова і Поштовому!

 

Варто знати:

Консультація дерматовенеролога

Рання діагностика родимок та меланоми

Небезпека родимок. Консультація лікаря

Поділитися