Видалення родимок радіохвильовим методом – Кривий Ріг, Поштовий та ФілатоваВидалення родимок радіохвильовим методом – Кривий Ріг, Поштовий та ФілатоваВід лікарів нашого дерматологічного центру надходить багато цікавої інформації у відповідних статтях: новоутворення шкіри, цифрова діагностика дерматологічних захворювань, лікування складних шкірних патологій, профілактика. Сьогодні ми розширюємо базу знань і докладно описуємо метод видалення родимки радіохвилею – відео на сторінці. Також запрошуємо пройти апаратну діагностику шкіри зі складанням карти новоутворень. При необхідності, буде виконано видалення родимок – Кривий Ріг, Поштовий, 52: відділення дерматології, дерматоонкології та дерматохірургії!

 

Хірургічна дерматологія і естетична медицина – найважливіші напрямки, завданням яких є усунення різних уражень і утворень вродженого та набутого характеру. Проводиться хірургічне висічення великих родимок, кріодеструкція утворень шкіри азотом, видалення родимок лазером, застосовуються і комплексні методики. Наш дерматологічний центр удосконалюється, і лікарі працюють з найновішим обладнанням, що дозволяє забезпечити мінімальний травматизм, підвищену безпеку та належний рівень комфорту для пацієнта. Сьогодні ми раді запропонувати кожному сучасні послуги. Це цифрова діагностика шкіри FotoFinder, лабораторні аналізи для підтвердження діганозу, а також кілька методів усунення патологічних або естетичних дефектів шкіри. Одним з таких є видалення новоутворень радіоножем – видалення родимок радіохвилею Сургітрон у Кривому Розі!

 

Видалення новоутворень радіохвилею

 

Однією з переваг апарату Сургітрон є мінімальний некроз оброблюваних тканин. Методика має переваги перед діатермокоагуляторами або електрокаутеризаторами, а також лазерами, які виконують хірургічні розрізи з більш глибоким термічним ураженням тканин. Додатковий плюс – атравматичний розріз, а також миттєва коагуляція судин і поверхонь, які кровоточать. Відповідають за позитивний ефект радіохвилі з частотою 3,8-4,0 МГц. Безпосередньо під час операції розріз або видалення новоутворення проводиться хірургічним електродом – інструментом з тонкого вольфрамового дроту, товщина якого становить не більше 50-150 мкм!

 

Специфіка методики дозволяє робити надточне, прецизійне розсічення зі збереженням межуючих тканин. Радіохвилі поглинаються внутрішньоклітинною рідиною, і тому можуть впливати тільки на поверхневі тканини без проникнення, пошкодження тканин і органів глибше!

 

Радіохвильовий розріз при видаленні невусів і інших новоутворень шкіри проводиться без фізичного тиску, без руйнування тканин і їх обвуглювання – видалення родимки без болю та крові, з виключенням ризику інфікування та подальшого запального процесу. Процедура проводиться під місцевою анестезією, знеболюється безпосередньо область, в якій буде видалятися родимка. Спеціально для вас ми підготували відео про видалення родимки радіохвильовим методом, подивившись яке ви зможете зрозуміти специфіку процедури і її позитивні відмінності вже не за допомогою прочитання тексту, а візуально!

 

Радіохвильове видалення родимок – відео


 

Видалення родимки Сургітроном – переваги

 

Після діагностики шкіри та призначення видалення новоутворення, фахівці рекомендують метод, що поєднує мінімальний травматизм, можливість швидкого загоєння, а також високу ефективність процесу видалення родимок, бородавок та папілом. Все частіше, завдяки перевагам технології, наші лікарі проводять видалення родимок радіохвилею Сургітрон!

 

• Видалення новоутворень не вимагає загальної анестезії, а також реабілітації та госпіталізації;
• Практично виключений ризик запалення або нагноєння в місці розрізу;
• Вплив строго на новоутворення, відсутнє пошкодження інших ділянок шкіри;
• Існує можливість забору і проведення гістологічного дослідження матеріалу;
• Процедура видалення невусу радіохвильовим методом без болю і крові, без опіків і тривалого загоєння!

 

На операцію в середньому йде до 10-15 хвилин, на загоєння – всього 2-7 днів, в залежності від новоутворення, а також індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Одразу після операції ви можете йти додому або працювати, займатися своїми справами без обмежень. На прийомі наш лікар відповість на всі питання і дасть необхідні рекомендації:

• Які родимки можна видаляти і навіщо проводиться видалення невусів та інших новоутворень;
• Який метод кращий і дешевший: видалення родимки радіохвилею або лазером;
• Чому все частіше рекомендується радіохвильове видалення родимок – відгуки, рекомендації, переваги;
• Чи боляче проходить видалення новоутворення, скільки гоїться рана після Сургітрона;
• Чи можна видаляти радіохірургічним методом папіломи та бородавки;
• Скільки коштує видалення родимки радіоножем Сургітрон, вартість електрокоагуляції родимки;
• Чим обробляти шкіру після маніпуляції: антисептики, мазі, відновлюючі засоби?

 

Ви можете поставити й інші питання, якщо вас цікавить ціна видалення родимки в Кривому Розі, швидкість проведення операції, можливість запису в філії на Поштовому або Філатова. По телефону вам дадуть відповідь консультанти контакт-центру, які допоможуть підібрати зручну дату і час для запису на прийом дерматоонколога або дерматохірурга!


Видалення родимок Сургітрон у Кривому Розі – відділення дерматоонкологіїВидалення родимок Сургітрон у Кривому Розі – відділення дерматоонкологіїВидалення родимок у Кривому Розі радіохвилею! Запис на консультацію та огляд, апаратну діагностику, лабораторні аналізи та безпосередньо лікування новоутворень шкіри та інших дерматологічних патологій. Телефон: (098) 530-60-40!

 

Варто знати:

Консультація дерматовенеролога

Рання діагностика родимок та меланоми

Небезпека родимок. Консультація лікаря

Поділитися