Комплексні аналізи: знижки на пакетні дослідженняКомплексні аналізи: знижки на пакетні дослідженняНова акційна пропозиція від Клініки Медітон – комплексні дослідження або пакетні аналізи для щорічного обстеження, найбільш точної діагностики захворювань, контролю динаміки лікування. Комплексне обстеження в Кривому Розі: ціна знижена (обов'язково уточнюйте перед записом)!

 

Існує перелік аналізів і цілий список спеціальних досліджень, які необхідно здавати і проходити щорічно. Правильне ставлення до власного здоров'я допоможе не тільки вчасно встановити захворювання і призначити ефективне лікування, але також проводити диференціальну діагностику, відстежувати можливі ускладнення в період сезонних загострень. Комплексні аналізи і дослідження сьогодні необхідні як для дітей, що йдуть у дитсадок або школу, так і дорослому населенню, особливо, після 40-45 років!

 

Ми розробили цілий список пакетів, які презентуємо! На даний момент, встановлена акційна ціна на аналізи в Кривому Розі, завдяки чому кожен клієнт медичного центру зможе заощадити власні кошти!

 

Пакет № 1"Стандарт" Профілактичне обстеження
Загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, глюкоза.
Вартість – 230 грн, акційна ціна – 185 грн!

 

Пакет № 2 Розширений "Щорічне профілактичне обстеження"
Загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, HBsAg – антиген вірусу гепатиту B, HCV – антитіла до вірусу гепатиту С, експрес-тест на сифіліс, глюкоза, ТТГ – тиреотропний гормон (дослідження щитовидної залози).
Вартість – 1035 грн, акційна ціна – 830 грн!

 

Пакет № 3 "Біль у суглобах"
Загальний аналіз крові, СРБ – С-реактивний білок, РФ – ревматоїдний фактор, АСЛО-антистрептолізин О (антитіла до стрептококів), сечова кислота.
Вартість – 370 грн, акційна ціна пакету аналізів – 300 грн!

 

Пакет № 4 Стандарт "Стан нирок"
Загальний аналіз сечі і загальний аналіз крові.
Ціна – 170 грн, вартість аналізів пакетом – 145 грн!

 

Пакет № 5 Розширений "Стан нирок"
Загальний аналіз крові і сечі, креатинін, сечовина.
Вартість – 280 грн, акційна – 225 грн!

 

Пакет № 6 Стандарт "Чоловік 40+"
Глюкоза крові, загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, холестерин загальний, АЛТ – аланінамінотрансфераза, АСТ – аспартатамінотрансфераза, білірубін і його фракції, ПСА загальний – простатспецифічний антиген.
Стандартна ціна – 580 грн, вартість комплексного дослідження – 475 грн!

 

Пакет № 7 Розширений "Чоловік 40+"
Загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, ПСА загальний – простатспецифічний антиген, глюкоза крові і печінковий профіль.
Вартість – 800 грн, акційна ціна – 640 грн!

 

Пакет № 8 Стандарт "Контроль лікування вірусного гепатиту"
Загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, АЛТ – аланінамінотрансфераза, АСТ– аспартатамінотрансфераза, білірубін.
Ціна – 380 грн, пакетне обстеження – 305 грн!

 

Пакет № 9 Стандарт "Хвороби щитовидної залози" (скринінг)
ТТГ – тиреотропний гормон, Т4 вільний (гормон щитовидної залози), ат-ТПО – антитіла до тиреопероксидази.
Вартість – 410 грн, ціна по акції – 330 грн!

 

Пакет №10 розширений "Хвороби щитовидної залози"
ТТГ – тиреотропний гормон, Т4 вільний, ат-ТПО – антитіла до тиреопероксидази, ат-ТТГ– тиреоглобулін антитіла.
Вартість – 580 грн, ціна комплексу аналізів – 466 грн!

 

Комплексне дослідження або пакетні аналізи – це економія грошей і часу. Вам не потрібно кілька разів приїжджати в клініку і відвідувати лабораторію. Весь пакет можна здати за один раз, додатково знизивши витрати на забір біологічного матеріалу, а також виключивши психологічний і фізичний дискомфорт, що стандартно присутній при здачі аналізів!

 

Додатково пропонуємо здати комплекс аналізів перед операцією – лабораторна діагностика перед госпіталізацією, передопераційне обстеження (крім тесту на COVID-19): ЗАК – загальний аналіз крові, ЗАС – загальний аналіз сечі, група крові, RW – реакція Вассермана (аналіз на сифіліс), коагулограма (комплексний аналіз крові, через лабораторію Сінево), глюкоза крові, печінковий комплекс, нирковий комплекс, ВІЛ, гепатит В, гепатит С, ЕКГ, висновок терапевта!
Стандартна вартість – 2485 грн, ціна при оформленні всього комплексу – 1620 грн!


Комплексне обстеження, аналізи перед операцієюКомплексне обстеження, аналізи перед операцієюДля запису на аналізи в лабораторію Клініки Медітон, а також на прийом профільного фахівця, звертайтеся за телефоном (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Лабораторний комплекс: аналізи на Філатова

Дослідження гормонального статусу

Визначення онкомаркерів в Кривому Розі

Поділитися