Ефективне лікування гемоспермії і основного захворюванняЕфективне лікування гемоспермії і основного захворюванняДалеко не кожен чоловік помічав кров в спермі, але зіткнутися з подібним симптомом протягом життя шанс є у всіх. Причиною патології може бути ЗПСШ і простатит, але також аденома і онкологія. Тому ми рекомендуємо відразу звернутися до лікаря, як тільки помітили домішки крові в спермі. Ми забезпечимо ефективне лікування гемоспермії в Кривому Розі!

 

Домішка крові в спермі означає появу підвищеної кількості еритроцитів в еякуляті при сім'явиверженні, і даний ефект не є захворюванням, а тільки клінічним симптомом, ознакою певної патології!

 

Кров в спермі може бути виявлена тільки у хлопців і чоловіків, що живуть статевим життям. Прояв патологічного ефекту визначається візуально, у випадках відкритого сім'явиверження, під час мастурбації і статевого акту, по завершенню якого перед еякуляцією статевий член витягується з піхви.

 

В інших випадках, якщо пара не використовує презервативи, кров в еякуляті не виявляється тривалий час!

 

Основні причини появи крові в спермі

 
На жаль, визначити причину відразу, на прийомі лікаря, під час збору анамнезу і поверхневого огляду, неможливо. Крім того, в певних ситуаціях, одноразова поява крові в еякуляті вважається нормальною, як і в період тривалого утримання. Для коректної постановки діагнозу необхідна експертна диференціальна діагностика, адже причин крові в спермі чоловіка є кілька:
Чому з'являється кров в еякуляті: причини гемосперміїЧому з'являється кров в еякуляті: причини гемоспермії

ЗПСШ – підвищена кількість еритроцитів в еякуляті виявляється при розвитку і перебігу інфекційних захворювань сечостатевої системи, зокрема, захворювань, які передаються статевим шляхом – трихомоніазі, гонореї або хламідіозі;
• Везикуліт або сперматоцистит – запалення насіннєвих бульбашок, яке супроводжується болем при сечовипусканні, під час актів дефекації або статевих контактів, болем внизу живота і в паху. Патологія може привести до порушення і втрати репродуктивної функції;
• Конкременти в насіннєвих бульбашках – явище рідкісне і кров в спермі проявляється тільки при механічному пошкодженні їх стінок;
Простатит – запалення передміхурової залози, виражене різними симптомами, в тому числі болем і різями при сечовипусканні, частими позивами. Можливий хронічний перебіг, утворення каменів в простаті, розвиток циститу і уретриту, значне ослаблення ерекції і втрата репродуктивної функції, доброякісна гіперплазія передміхурової залози;
Аденома простати – розростання парауретральних залоз простати на тлі простатиту, ЗПСШ, гормональних збоїв. Складне захворювання, що має значний негативний вплив на життя чоловіка;
• Сперма з кров'ю може бути після операцій, в реабілітаційний період, після біопсії або фізіотерапевтичних процедур і маніпуляцій під час лікування урогенітальних інфекцій, хронічного простатиту. Присутність домішок можливо аж до 2-4 тижнів;
• Кістозні утворення в насіннєвих бульбашках, вроджені і набуті, що викликають біль і тяжкість в області мошонки, почастішання позивів до сечовипускання та еректильну дисфункцію в якості симптомів!

 

Більш рідкісними причинами гемоспермії вважаються різні вірусні захворювання, гіпертонія, патологічні порушення згортання крові, рак передміхурової залози або яєчок, онкологія сечового міхура!

 

Клінічні ознаки гемоспермії

 

На початкових стадіях мінімальні порції крові в еякуляті виявити складно, тим більше, не знаючи про існування даного симптому і не намагаючись самостійно знайти кров в спермі без причини. Тому варто звернути увагу на наступні можливі прояви, які і вкажуть на необхідність відвідування фахівця:
• Стандартні ознаки ІПСШ – виділення з уретри, припухлість мошонки, біль і печіння при сечовипусканні, болючість в області таза і паху, іррадіація в спину, поперек;
• Часті позиви до сечовипускання, ускладнений процес відтоку сечі;
• Підвищений артеріальний тиск і скачки температури тіла;
• Неприємні відчуття під час статевого контакту або мастурбації, хворобливе сім'явиверження!

 

Що робити, якщо виявив кров в спермі


Гемоспермія: діагностика для виявлення причиниГемоспермія: діагностика для виявлення причини

В разі виявлення подібного симптому, слід негайно звернутися до уролога. Основу діагностики становить цілий ряд спеціальних лабораторних досліджень. Після бесіди з пацієнтом і огляду, може призначатися:
Загальний аналіз крові та загальний аналіз сечі;
• Коагулограма, спермограма для ретельного аналізу еякуляту;
• Серологічний метод діагностики для визначення антитіл у разі підозри на запальні захворювання та ІПСШ;
• Дослідження сечі і крові на онкомаркери;
Трансректальне УЗД, КТ та МРТ, уретроскопія!

 

Лікування гемоспермії в Кривому Розі

 

Кров в насіннєвій рідині і спермі – досить небезпечний і неприємний симптом. Тому не варто відкладати на завтра похід до лікаря, адже патологія, виявлена сьогодні, могла розвиватися вже кілька місяців і значно вплинути на сечостатеву систему і організм в цілому.

 

Запишіться на прийом уролога Клініки Медітон, щоб пройти обстеження і отримати точний діагноз, а також індивідуально розроблену схему лікування, яка буде основана на фармакотерапії. Тільки в більш складних випадках, при виявленні раніше зазначених серйозних патологій, додатково призначаються процедури. Оперативне втручання можливо при відсутності реакції на консервативне лікування, якщо спочатку виявлено варикозне розширення вен малого таза, доброякісні пухлинні захворювання, визначено наявність каменів в протоках передміхурової залози!


Кров в спермі: лікування в Кривому Розі. Консультація урологаКров в спермі: лікування в Кривому Розі. Консультація урологаПам'ятайте, що сперма рожевого або червоного кольору, з прожилками або рясними домішками крові, не є вироком. Важливо не ігнорувати проблему, а вчасно записатися на консультацію. В такому випадку, лікування гемоспермії і основної патології будуть ефективними. Звертайтесь за телефоном (098) 530-60-40!

 

Зверніть увагу:

Лікування чоловічих захворювань

Наслідки бурхливого сексуального життя

Урологічні захворювання: профілактика

Поділитися