Центр реабілітації дітей "Надія", АпостоловеЦентр реабілітації дітей "Надія", АпостоловеНинішня економічна ситуація, на жаль, б'є по незахищених категоріях населення. І найбільше страждають діти, які не можуть за себе постояти, заробити собі на життя і гідне існування в суспільстві. Розуміючи дану ситуацію, наша команда запрошує приєднатися до ініціативи!

 

Представники Клініки Медітон разом з волонтерами відвідали Апостолівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей "Надія", і відразу вирішили висвітлити власну діяльність, щоб закликати більшу кількість фізичних і юридичних осіб, звичайних людей і представників бізнесу благотворно вплинути на ситуацію!

 

Побувавши в дитячому будинку "Надія", в якому виховуються сироти або діти, чиї батьки позбавлені батьківських прав, ми в черговий раз переконалися, наскільки подібні установи потребують допомоги. І, доставивши з собою медикаменти, зрозуміли, що це лише мала частина, дійсно крапля в морі від реальної потреби.

 

Сьогодні державою для забезпечення даного центру виділяється близько 100 000 грн на медикаменти. Кошти витрачаються дуже швидко, в період загострення сезонних захворювань їх вистачає лише на 3 місяці. А варто зауважити, що за рік фахівці надають допомогу 160-180 вихованцям!


Допоможемо разом! Благодійність та волонтерствоДопоможемо разом! Благодійність та волонтерство

В подібних умовах дітям-сиротам досить складно не тільки з медикаментами, а й з медичним обслуговуванням, одягом. Давайте допомагати їм разом та піклуватися, адже діти – квіти нашого життя!

 

Звертаємо увагу:

Клініка Медітон: адреси філій, контакти

Лікарі медичного центру

Новини та медичні статті

Поділитися