Акція! Знижка 40% на відновлення волосся у Кривому Розі, Regenera ActivaАкція! Знижка 40% на відновлення волосся у Кривому Розі, Regenera ActivaRegenera Activa – це єдина методика, здатна забезпечити швидку та ефективну регенерацію волосся. Застосування апаратного комплексу Regenera значно підвищує ефект лікування облисіння, стоншення, порідіння та випадання волосся. Сьогодні ми пропонуємо відновлення волосся Regenera Activa зі знижкою, лікування волосся у Кривому Розі за акційною ціною!

 

Випадання волосся – це широко поширене явище, яке має відношення до чоловіків і жінок. Дана патологія зачіпає доросле населення, але нерідко облисінням страждає і молодь. З протоколом Regenera Activa лікування андрогенної алопеції можливо в будь-якому віці і незалежно від статі. Основні показання застосування методики: рубцева алопеція, андрогенна алопеція у чоловіків і жінок, порідіння волосся!

 

Як працює методика Регенера Актива

 

Медичне лікування волосся Regenera спонукає "сплячі" волосяні фолікули виробляти нове волосся і зміцнює вже активне. У терапії задіяні власні васкуло-стромальні стовбурові клітини пацієнта. Невелика кількість тканин поміщається в фільтраційний апарат для механічної дезагрегації, завдяки чому на виході ми отримуємо суспензію з вмістом до 70-90 тисяч стовбурових клітин і фібропластів. Забір матеріалу проводиться зі здорової ділянки шкіри голови з неушкодженими фолікулами, а готовий матеріал для відновлення волосся ін'єкцією вводиться в шкіру голови із застосуванням тонкої голки!

 

Лікування волосся Regenera Activa у Кривому Розі – переваги

 

• Донором матеріалу виступає сам пацієнт, що виключає можливість відторгнення або алергічних реакцій. Забезпечена максимальна біосумісність при відновленні росту волосся на голові;
• Методика Регенера Актива передбачає використання одноразового білка, що зводить до мінімуму ризик інфікування;
• Для підготовки суспензії потрібна мінімальна кількість матеріалу, і його забір проводиться малоінвазивним методом, дозволяючи уникнути болю, кровотечі і тривалого загоєння;
• Обробка біоматеріалу виключає ферментацію і хімічні реакції, тому пацієнт отримує виключно концентровану сироватку з власних стовбурових клітин без сторонніх препаратів;
• Процедура займає всього 30-40 хвилин, ефект проявляється вже через 21 день;

• Найкраща ціна регенерації волосся Regenera Activa у Кривому Розі та Дніпропетровській області!

 

Вражаючі результати лише за одну процедуру, а від сьогодні, ще й акційна ціна на відновлення росту волосся – знижка 40% у відділенні трихології Клініки Медітон!

 

Показання для застосування технології Регенера:
• Андрогенетична алопеція, дифузна алопеція;
• Телогенова алопеція (гострий, хронічний перебіг, але без фіброзу);
• Рубцева алопеція та порідіння волосся після стресу!

 

Як довго тримається ефект після процедури Regenera Activa?

 

За умови виключення гормонального дисбалансу, або його усунення і системної профілактики, результати зберігаються назавжди!

 

Методика Regenera Activa – це справжній переворот в області терапії андрогенної алопеції, яка є найбільш поширеним видом облисіння у жінок та чоловіків, і виникає на тлі генетичної схильності!

 

Як зупинити випадіння волосся та відновити зростання волосся – технологія Regenera!

 

Відновлення волосся Regenera, Кривий Ріг – ціна

 

З 01.09 по 30.11 2020-го року Клініка Медітон серйозно знижує вартість відновлення волосся у Кривому Розі – ціна стає доступнішою!

 

Зверніть увагу!!! Знижка на процедуру регенерації волосся – 40%!!!

 

• Стандартна ціна Регенера Актива – 1300 євро (курс 32,57) = 42 340 грн
• Акційна ціна відновлення волосся – 770 євро (курс 32,57) = 25 000 грн

 

Обов'язково уточніть можливість проведення процедури та актуальну вартість!


Лікування облисіння за 1 процедуру – Кривий Ріг, методика Regenera ActivaЛікування облисіння за 1 процедуру – Кривий Ріг, методика Regenera ActivaВідновлення росту волосся за 1 процедуру – Кривий Ріг, відділення трихології Клініки Медітон. Лікування алопеції та порідіння волосся, активна регенерація волосся! Запис на прийом: (098) 530-60-40!

 

Додаткова інформація:

Скільки коштує відновлення волосся – ціна

Regenera Activa: докладніше про методику

TrichoScience – експертна діагностика волосся

Поділитися