Акція! Знижка 40% на відновлення волоссяАкція! Знижка 40% на відновлення волоссяRegenera Activa – єдина методика, здатна забезпечити швидку і ефективну регенерацію. Активне застосування апаратного комплексу Regenera дає можливість значно підвищити ефект лікування облисіння, витончення, порідіння і випадання волосся. Сьогодні ми пропонуємо відновлення волосся Regenera Activa в Кривому Розі за акційною ціною!

 

Випадання волосся – широко поширене явище, яке має відношення до чоловіків і жінок. Дана патологія зачіпає доросле населення, але нерідко облисінням страждає і молодь. З протоколом Regenera лікування андрогенної алопеції можливо в будь-якому віці і незалежно від статі. Основні показання застосування методики: рубцева алопеція, андрогенна алопеція у чоловіків і жінок, порідіння волосся!

 

Як це працює?

 

Медичне лікування Regenera спонукає "сплячі" волосяні фолікули виробляти нове волосся і зміцнює вже активне. У терапії задіяні власні васкуло-стромальні стовбурові клітини пацієнта. Невелика кількість тканин поміщається в фільтраційний апарат для механічної дезагрегації, завдяки чому на виході ми отримуємо суспензію з вмістом до 70-90 тисяч стовбурових клітин і фібропластів. Забір матеріалу проводиться зі здорової ділянки шкіри голови з неушкодженими фолікулами, а готовий матеріал вводиться шляхом ін'єкцій тонкою голкою!

 

Переваги Regenera Activa

 

• Донором матеріалу виступає сам пацієнт, що виключає можливість відторгнення або алергічних реакцій. Забезпечена максимальна біосумісність;
• Методика Регенера Актива передбачає використання одноразового білка, що зводить до мінімуму ризик інфікування;
• Для підготовки суспензії потрібна мінімальна кількість матеріалу, і його забір проводиться малоінвазивним методом, дозволяючи уникнути болю, кровотечі і тривалого загоєння;
• Обробка біоматеріалу виключає ферментацію і хімічні реакції, тому пацієнт отримує виключно концентровану сироватку з власних стовбурових клітин без сторонніх препаратів;
• Процедура займає всього 30-40 хвилин, ефект проявляється вже через 21 день!

 

Вражаючі результати всього за одну процедуру, а з сьогоднішнього дня, і за більш доступною ціною, зі знижкою в 40%!


Переваги Regenera Activa, показання та вартість процедуриПереваги Regenera Activa, показання та вартість процедури

Показання:
• Андрогенетична алопеція;
• Дифузна алопеція;
• Телогенова алопеція (гострий, хронічний перебіг, але без фіброзу);
• Рубцева алопеція;
• Порідіння волосся після стресу!

 

Як довго тримається ефект після проведення процедури Regenera Activa?

 

За умови виключення гормонального дисбалансу, або його усунення і системної профілактики, результати зберігаються назавжди!

 

Методика Regenera Activa – справжній переворот в області терапії андрогенної алопеції, яка є найбільш поширеним видом облисіння у чоловіків і жінок і виникає на тлі генетичної схильності!

 

За допомогою методики Regenera зупинити випадання волосся і відновити його зростання, нарешті, можливо!

 

Відновлення волосся Regenera, Кривий Ріг: ціна

 

З 01.09 по 30.11 2020-го року Клініка Медітон пропонує серйозне зниження вартості відновлення волосся.

 

Зверніть увагу!!! Знижка – 40%!!!

 

• Стандартна ціна процедури – 1300 євро (курс 32,57) = 42 340 грн
• Акційна ціна – 770 євро (курс 32,57) = 25 000 грн


Вирішення проблеми облисіння за одну процедуру!Вирішення проблеми облисіння за одну процедуру!Записуйтеся на прийом і бронюйте час. Телефон: (098) 530-60-40!!

 

Додаткова інформація:

Консультація трихолога

Regenera Activa: докладніше про методику

TrichoScience – експертна діагностика захворювань волосся

Поділитися