Лікування гельмінтозів в Клініці МедітонЛікування гельмінтозів в Клініці МедітонГельмінтози, викликані червами, характеризуються неприємним перебігом, а також численними проявами і ускладненнями. Тому важливо вчасно звернути увагу на власне здоров'я. Ми пропонуємо якісне лікування гельмінтів в Кривому Розі, терапію гельмінтозів, яка допоможе швидко позбутися глистів, гостриків і лямблій!

 

За даними статистики, практично кожен житель планети протягом життя переносить паразитарне захворювання. На частку дітей молодшого віку, які відвідують дитячий сад і школу, припадає до 95% заражень ентеробіозом, а також до 65% аскаридозом. У той же час, кожен третій житель планети на даний момент інфікований хробаками-паразитами, а це означає, що немає сумнівів паразитарної інвазії більшості населення хоча б раз протягом життя!

 

У побуті практично всіх черв'яків-паразитів називають глистами, не звертаючи уваги на їх загальну кількість. Але з медичної точки зору, спочатку їх варто розділити на три основні групи. Представник кожної з них здатний жити і розвиватися в людському організмі:
• Нематоди, які мають пряме відношення до круглих гельмінтів. Це гострики і аскариди, трихінели, що викликають аскаридоз, бругіоз, токсокароз;
• Паразити-сисуни, інакше кажучи, трематоди, здатні викликати цілий список серйозних патологій – фасцилеоз, гетерофіоз, парагонімоз, опісторхоз та інші;
• Плоскі або стрічкові глисти – цестоди. У їх числі ехінококи і різні види ціп'яків, що викликають ценуроз, гіменоліпедоз, спарганоз!

 

Причини гельмінтозу: глисти у дітей і дорослих


Причини гельмінтозу: чому з'являються глистиПричини гельмінтозу: чому з'являються глистиГельмінтоз – одне з захворювань, причиною якого є глисти. Воно виникає, коли яйця і личинки паразитів потрапляють в організм. Основні шляхи зараження глистами:
• Недотримання правил стандартної гігієни, коли людина не миє руки перед прийняттям їжі, після відвідування туалету або прогулянки на вулиці;
• Звичайні звички дітей і деяких дорослих – покусувати ручку або олівець, гризти нігті;
• Наявність домашніх тварин, які проживають на вулиці в приватному секторі або вигулюються на вулиці;
• Зараження гельмінтами навіть від щеплених собак і кішок, які можуть переносити яйця глистів на шерсті, морді і лапах;
• Недотримання правил підготовки їжі перед приготуванням або вживанням в сирому вигляді, паразити можуть бути на поверхні овочів, фруктів;
• Гельмінти можуть міститися в м'ясі і рибі, які не оброблені і не приготовані. У свинині знаходять свинячий ціп'як, в яловичині – бичачий ціп'як, а в рибі можна виявити широкий стьожак;
• Пиття сирої води з-під крану або обробка водою з невідомого джерела їжі, що буде відразу вживатися;
• Заразитися глистами можна в разі несистематичного прибирання в будинку, де ви проживаєте, але носите вуличне взуття, дозволяєте перебувати тваринам після прогулянки без миття лап;
• Ризики присутні під час відпустки або звичайного пікніка у вихідний день, коли на природі ви вживаєте напої та їжу без належної обробки;
• Зараження відбувається при контакті з хворою людиною через загальні речі і посуд, і навіть при тривалому спілкуванні!


Брудні руки і необроблені продукти – перші причини зараженняБрудні руки і необроблені продукти – перші причини зараження

Глисти у дитини – явище більш часте з банальних причин. Малюки неусвідомлено тягнуть до рота предмети, якими грають. Це кубики, машинки, ляльки, м'ячики. Нерідко, це предмети, підняті з підлоги, або навіть з землі на вулиці. Недотримання правил гігієни, які прищепити дитині досить складно в малому віці, підвищують ризик. А діти без нагляду, які весь день грають з вуличними тваринами, п'ють з одного посуду з іншими дітьми і діляться немитою їжею, принесеної кимось із компанії, це вже потенційні кандидати заразитися гельмінтами, готовими паразитувати всередині організму!

 

Симптоми гельмінтозу: коли звернутися до лікаря

 

Залежно від виду зараження і його стадії, проявів патології і віку пацієнта, лікуванням глистів може займатися педіатр, якщо гельмінти виявлені у дитини, але також терапевт, інфекціоніст і алерголог.

 

Доведено, що алергічні реакції викликає не тільки пилок рослин або укуси комах, але також паразитарні організми, які вражають товстий кишечник, легені і бронхи, печінку і шлунок, слизові оболонки і поверхню шкіри. Цікавий факт в продовженні алергічної реакції на гельмінтів навіть після їх загибелі і розкладання. Але спочатку, реакція організму спостерігається в гострій фазі зараження, протягом перших 2-8 тижнів. Далі гостра фаза переходить в хронічну, і симптоматика може бути індивідуальною, в залежності від виду гельмінтів, активності паразитів в організмі, ураження певних органів, віку пацієнта та інших факторів.

 

Основні симптоми гельмінтозуОсновні симптоми гельмінтозу

Спостерігаються такі прояви присутності паразитів в організмі:
• Алергія, яка може проявлятися кашлем і нападами астми або висипаннями на шкірі, свербінням і лущенням;
• Слабкість організму, швидка стомлюваність;
• Порушення апетиту, порушення стільця, нудота і блювота;
Біль в животі, в області шлунку або кишечника;
• Поступове зниження ваги, навіть при наявності гарного апетиту і харчування;
• Підвищення температури тіла, запалення лімфовузлів;
• Безсоння, скрегіт зубами під час сну, можливе хропіння;
• Анальний свербіж, наявність черв'яків в калі;
• Біль в руках і ногах – суглобах і м'язах навіть без навантажень;
• Підвищена дратівливість і нервозність, виражена апатія;
• Блідість шкірних покривів, можливий прояв підвищеної пітливості!

 

Наслідками зараження і тривалої відмови від лікування може бути постійний головний біль, тремор кінцівок, авітаміноз з відповідними наслідками, випадання волосся і розшарування нігтів, серйозні захворювання шлунково-кишкового тракту і опорно-рухового апарату!

 

Діагностика гельмінтозів в Клініці Медітон: аналізи на глисти

 

Щоб виявити гельмінтоз, а також підтвердити зараження аскаридами, гостриками, котячою двуусткою, трихінелами або ехінококами, після бесіди з фахівцем призначається ряд специфічних досліджень!

 

Як виявити глистів в організмі: діагностикаЯк виявити глистів в організмі: діагностика

• Загальний аналіз крові розгорнутий;
• Антитіла сумарні до гельмінтів;
• Антитіла до лямблій і аскарид;
• Зішкріб на ентеробіоз;
• Аналіз калу на яйця глиста;
Цитологічні дослідження!

 

Залежно від отриманих результатів, можливе призначення додаткових аналізів: дослідження сечі і жовчі, дослідження мокротиння, імунологічні методи діагностики, УЗД, дослідження обсіменіння шкіри та інші!

 

Лікування гельмінтозів в Кривому Розі: як вивести глистів

 

Позбутися гельмінтів можна, якщо звернутися за допомогою вчасно. Пам'ятайте про це, коли відчуваєте себе погано, але відкладаєте візит до лікаря через сором або нестачу часу!

 

У Клініці Медітон проводиться ефективне лікування глистів, аскаридозу, трихінельозу, ехінококів, опісторхозу, лямбліозу, а також терапія токсокарозу, ентеробіозу, трихоцефальозу та інших подібних захворювань. Для вас працює педіатр і терапевт, алерголог і інфекціоніст, а також дерматолог для діагностики шкірних реакцій, УЗД кабінет і лабораторія для проведення точних досліджень. Швидке вирішення проблем з гельмінтами і консультація з профілактики паразитарних захворювань. Призначення ефективних протигельмінтних препаратів, антигістамінних засобів, пробіотиків і гепатопротекторів, ентеросорбентів і вітамінних комплексів!


Ефективне лікування гельмінтозу: позбутися глистів можна!Ефективне лікування гельмінтозу: позбутися глистів можна!

Все ще хочете лікувати гельмінтоз народними засобами? Мабуть, не варто! Якщо ви припускаєте, що у вас глисти, лікування рекомендуємо довірити кваліфікованому фахівцю!

 

Запис через реєстратуру клініки або по телефону. Звертайтеся в call-центр за номером (098) 530-60-40!

 

Додаткові посилання:

Інфекційне відділення Клініки Медітон

Лікування кишкових інфекцій

Дисбактеріоз кишечника

Поділитися