Діагностика та лікування в медичному центрі Клініка МедітонДіагностика та лікування в медичному центрі Клініка МедітонДовідкова інформація для потенційних клієнтів клініки, які шукають якісні медичні послуги в нашому місті і вимагають більше інформації про розташування, точну адресу, маршрути і проїзд, безпосередньо медцентр на Філатова, 10 Кривий Ріг!

 

Раніше ми публікували на офіційному сайті нашої клініки контакти з картою проїзду на Філатова, 10 та пр. Поштовий, 52 – в кожну з наших філій. Далі, за запитом відвідувачів, детально описували прийом лікарів, послуги та ціни, симптоми і конкретно захворювання в урології, дерматології, гінекології, щоб кожен бажаючий міг отримати корисну інформацію, дізнатися про діагностику та методики лікування, записатися на прийом фахівця і пройти курс терапії для зміцнення власного здоров'я і вирішення проблем певних захворювань.

 

Сьогодні, вивчаючи попит населення міста та регіону на послуги, а також основні запити, які отримує Реєстратура на Філатова та Поштовому, ми підготували цілий перелік питань для обговорення!

 

Звернення жителів міста

 

Пошук медичних послуг через Інтернет за допомогою домашніх ПК, смартфонів і планшетів показує різні цифри запитів. Але часто серед них ми знаходимо ті, які вимагають пояснень. Ось тільки деякі:
• Медітон на Філатова. Клініка Медітон – багатопрофільний лікувально-діагностичний медичний центр, одна з філій якого розташована на Філатова, 10, Кривий Ріг. Але звертаємо Вашу увагу, що в районі площі Визволення працює друга філія, а саме на проспекті Поштовому, 52;
• Лікарня на Філатова, Кривий Ріг. Наш медичний центр за визначенням не є лікарнею, хоча ви можете відвідати денний стаціонар, якщо здаєте комплекс аналізів або вам призначені процедури;
• УЗД медцентр Філатова. Дійсно, у нас працює УЗД кабінет і приймають кваліфіковані фахівці, які застосовують для ультразвукової діагностики сучасне обладнання. Детальніше види досліджень УЗД і ціни описані в прайс-листі, а також у відповідному розділі, де багато корисної інформації про УЗД і прийом лікарів!

 

Запитів значно більше, і всі вони включають терміни лікарня, поліклініка на Філатова, мед центр або Клініка Медітон. А це означає, що ми надаємо кваліфіковану допомогу і якісні послуги, і цікаві населенню міста. Дякуємо вам за довіру і завжди готові допомогти тим, хто звернувся!

 

Запис на прийом: медцентр на Філатова


Як записатися на прийом: робота контакт центру клінікиЯк записатися на прийом: робота контакт центру клініки

Реєстратура – 6 днів на тиждень, у відповідний робочий час, call-центр – 7 днів тиждень. Детальніше про графік можна дізнатися в розділі Контакти!
• Лікувально-діагностичний комплекс на Філатова, номер телефону: (098) 530-60-40;
• Спеціалізована дерматологічна клініка на Поштовому, телефон: (098) 530-60-40 – багатоканальний, працює call-центр!

 

Ми ведемо соціальні мережі, в яких надаємо корисну інформацію, відстежуємо коментарі, відповідаємо на питання. Кнопки для переходу відображені в нижній частині кожної сторінки сайту. Але додатково пропишемо їх назви і в даному матеріалі, щоб ви мали можливість без проблем знайти сторінки соціальних мереж і додати їх в закладки:
• Facebook Mediton Clinic – наша сторінка в Фейсбук, де розміщена важлива інформація про медичний заклад, постійно додаються новини;
• Instagram mediton.krog – ми в Instagram, де постійно ділимося думками, розповідаємо про нові технології в медицині, акції та знижки на процедури і лікування;
• YouTube Mediton Clinic – канал нашого медичного центру на Ютуб, де представлені різні відео: інтерв'ю з фахівцями, опис захворювань і методик їх лікування!

 

Для зручності відвідувачів запропонована карта проїзду, яка розміщена на Головній сторінці і в розділі Контакти. Також рекомендуємо звернути увагу на маршрути громадського транспорту, завдяки яким ви зможете дістатися до нас з будь-якої точки міста!

 

Тернівський, Жовтневий та Саксаганський райони:
• З напрямку Гірницький, Сонячний, Вечірній на Філатова: маршрутне таксі №208;
• З Гірницького, 173-го кварталу, 200 років Кривого Рогу та Спаської: маршрутка №214;
• З Сонячного, 30 років Перемоги та Ашан, готелю Київ: маршрутка № 364;
• Гірницький, Ювілейна, Тинка, кінотеатр "Оліпм": тролейбус №8
• Зі Східного-2 та Східного-1, Балакіна та ст. пл. Артема: маршрут №201;
• З Східного і Космонавтів: маршрут № 208!

 

Довгинцівський, Дзержинський та Інгулецький райони:
• З Розвилки, Дніпропетровського шосе, Взуттєвої фабрики, Автовокзалу, Гагаріна, 95-го кварталу та Мудрьоної: маршрутка №3;
• З Довгинцево, ст. Кривий Ріг Головний, Дружби, Сучасника та 95-го кварталу: маршрутка №307;
• З Соцміста, МакДональдса, пл. Горького: маршрут №236 і 248;
• Кільце НКДЗК, 9-й квартал, ринок ПГЗК, 1-а дільниця, ст. Червона, АрселорМіттал, через авторинок Термінал і Соцмісто в клініку на Філатова: маршрутка № 372;
• З 1-ї та 3-ї дільниць через стадіон Металург: маршрут №261;
• З Трампарка, Червоної через пр. Металургів і Волгоградську: №281 і 248!

 

Центрально-Міський район:
• Всебратське-2 з пересадкою на Карачунах, пл.Визволення, Соцгороді або 95-му кварталі. Далі, слідуючи відповідним маршрутам, можна дістатися в лабораторію на Філатова, на УЗД або прийом лікаря;
• З Карачунів через МОПР і пл. Визволення, Ц-Г ринок, Балхаську, Дзержинку і 95-й квартал: маршрутне таксі № 312;
• Зі Змички, Авіаколеджу, Кривбасівської та Харитонова з пересадкою на пл. Визволення на відповідний транспорт до Клініки на Філатово;
• З пл. Визволення, Ліцею, Ц-Г ринку, через Балхаську, 1-у міськлікарню, Ремпобуттехніку і 95-й квартал: маршрутки № 201, 217, 312, 214, 211, 240!

 

На жаль, ми не можемо вказати достовірну інформацію по маршрутах з найближчих населених пунктів, з яких до нас також приїжджають люди: Апостолове, Радушне, Жовті Води, Казанка, а також р-н Інгулець. Причина в обмеженні сполучення, скасуванні або частій зміні графіка поїздів і електричок, автобусів і маршрутного таксі у зв'язку з карантинними нормами через пандемію COVID-19!


Кваліфікована допомога професіоналів: експертна медицинаКваліфікована допомога професіоналів: експертна медицинаДодаткова інформація за посиланнями, наведеними нижче. Ознайомтеся, або зателефонуйте нам за номером (098) 530-60-40!

 

Звертаємо увагу:

Вартість УЗД: ціна на Філатова

Новини та медичні статті

Лікарі медичного центру

Поділитися