Лікування вен при варикозі: склеротерапія в Клініці МедітонЛікування вен при варикозі: склеротерапія в Клініці МедітонСклерооблітерація вен, або звичніше, склеротерапія вен при варикозі – це сучасна методика, яку все частіше практикують судинні хірурги, коли необхідно провести лікування варикозної хвороби без операції. Вона заснована на введенні у просвіт судини флебосклерозуючих препаратів, склерозантів для склеювання стінок та подальшого поступового розсмоктування вени. Пропонуємо ефективне лікування вен на ногах – склеротерапія у Кривому Розі на Філатова!

 

Методика дозволяє виконати контрольований вплив склерозанту на внутрішні стінки вен, завдяки чому можна склеїти вени та ліквідувати їх для виключення розвитку патології. Сьогодні судинні хірурги використовують тільки перевірені і найбільш успішні препарати, що показують кращі результати, а також методики, ефективність яких підтверджена практичним методом. Склерооблітерація при варикозній хворобі ніг – це не лікування варикозу в домашніх умовах із кремом та маззю або іншими зовнішніми препаратами. Пінне склерозування, ціаноакрилатна абляція VenaBLOCK та склеротерапія при варикозі – це спеціалізовані процедури у флебології!

 

Завдяки наявності професійного обладнання, витратних матеріалів і сучасних препаратів для проведення склеротерапії, а також високої кваліфікації судинного хірурга і особливостям технології, ми можемо говорити про цілий список переваг процедури склерозування вен на ногах!

 

Чим відрізняється склеротерапія вен – переваги та пропозиції

 

• Склерооблітерація варикозних вен – малоінвазивна операція, при якій немає необхідності застосування наркозу. Процедура виконується під місцевою анестезією;
• Виключений період тривалого лікування з розміщенням у стаціонарі, а також курс дорогої реабілітації;
• Склеротерапія вен нижніх кінцівок проводиться через тонкий прокол поверхні шкіри, що мінімізує дискомфортні відчуття;
• Після процедури склеювання вен на ногах відсутні шрами та рубці, інші видимі дефекти;
• Мінімальний термін перебування пацієнта в клініці – відразу після процедури можна йти додому або займатися необхідними справами;
• Сувора ультразвукова навігація дій лікаря під час операції;
• Високий рівень безпеки склеротерапії – застосування якісного сучасного обладнання та сертифікованих препаратів;
• Кваліфікація флеболога, що виконує маніпуляції;

• Доступна вартість склеротерапії, ціна склеювання вен для подальшого їх розсмоктування!

 

Склерооблітерація варикозних вен ніг – до та після операціїСклерооблітерація варикозних вен ніг – до та після операціїНа базі медичного центру Клініка Медітон на Філатова 10 проводиться повна УЗД діагностика варикозу, огляд нижніх кінцівок пацієнта для встановлення захворювання, визначення стадії варикозної хвороби ніг і ступеню розвитку для призначення коректного лікування. За рекомендацією флеболога проводиться відповідна операція.

 

Це може бути мікросклеротерапія судинних зірочок і сіточок, пінне склерозування foam-form, склеротерапія ретикулярних вен при легкій формі варикозу, склеротерапія неестетичних вен, ціаноакрилатна абляція VenaBLOCK з використанням біоклея, стентування коронарних артерій для відновлення кровопостачання, балонна ангіопластика.

 

Це передові і перевірені методики, які затверджені і системно застосовуються міжнародними інститутами та лікувальними закладами!

 

Важлива перевага склеротерапії вен ніг – ціна. Скільки коштує склерооблітерація, ви можете уточнити у наших консультантів!

 

Показання до склеротерапії

 

• Телеангіоектазії та ретикуляторний варикоз вен ніг;
• Патологічний рефлюкс в перфорантних венах;
• Ізольований варикоз приток великої або малої підшкірної вени;
• Виявлені фахівцем патології, до яких може застосовуватися склерооблітерація вен!

 

Найбільш правильно – це встановити можливість застосування склеротерапії варикозних вен під час відвідування лікаря, після обговорення скарг та зовнішнього огляду!

 

Протипоказання: коли не варто проводити склеротерапію

 

• Вагітність, а також період лактації, алергія на застосовувані склерозанти;
• Тромбофілії і тромбози вен, запалення в зоні проведення операції;
• Серцево-легенева недостатність, визначення варикозних вен в якості єдиного шляху відтоку крові, аутоімунні захворювання;
• Онкологічні захворювання, цукровий діабет, різні захворювання шкіри індивідуально!

 

Лікування варикозу на ногах без операції, Кривий Ріг

 

Показання та протипоказання, як і методи лікування варикозу або препарати і безпосередні види склеротерапії, обговорюються строго індивідуально, під час консультації з флебологом. Існують численні індивідуальні фактори, які впливають на попередні рішення. Можливо, з метою встановлення впливу захворювань внутрішніх органів чи патологічних процесів в організмі, лікар проведе ультразвукову діагностику або призначить лабораторні аналізи, видасть направлення на процедури чи відвідування інших фахівців!

 

Обстеження у флеболога: УЗД вен, лікування варикозу – склеротерапіяОбстеження у флеболога: УЗД вен, лікування варикозу – склеротерапіяСклеротерапія у Кривому Розі – лікування варикозу вен на ногах біоклеєм, пінне склерозування, лазерна склеротерапія вен нижніх кінцівок. Безопераційне лікування вен, ендовенозна лазерна абляція, VenaBLOCK з гарантіями. Запис по телефону: (098) 530-60-40!

 

Додатково по темі:

Судинний хірург, Кривий Ріг

Лікування атеросклерозу: програма "Чисті судини"

Видалення судин лазером

Поділитися