Лікування вен: склеротерапія в Клініці МедітонЛікування вен: склеротерапія в Клініці МедітонСклерооблітерація, або більш звично, склеротерапія вен – ефективна сучасна методика, яку судинні хірурги використовують для лікування варикозної хвороби. Вона заснована на введенні в просвіт судини флебосклерозуючих препаратів, склерозантів для склеювання стінок і подальшого поступового розсмоктування вени. Склеротерапія в Кривому Розі на Філатова – лікування вен без операції!

 

Методика дозволяє виконати контрольований вплив склерозанту на внутрішні стінки вен, завдяки чому їх можна склеїти і ліквідувати для виключення розвитку патології. Сьогодні судинні хірурги використовують тільки перевірені і найбільш успішні препарати, що показують кращі результати, а також методики, ефективність яких встановлена практичним методом!

 

Завдяки наявності професійного обладнання, витратних матеріалів і сучасних препаратів для проведення склеротерапії, а також високої кваліфікації судинного хірурга і особливостям технології, ми можемо говорити про цілий список переваг процедури!

 

Чим відрізняється склеротерапія: наші пропозиції


Склерооблітерація: до і після операціїСклерооблітерація: до і після операції

• Малоінвазивна операція, при якій немає необхідності застосування наркозу – процедура виконується під місцевою анестезією;
• Виключений період тривалого лікування з розміщенням у стаціонарі, а також курс дорогої реабілітації;
• Склеротерапія вен проводиться через тонкий прокол поверхні шкіри, що мінімізує дискомфортні відчуття;
• Відсутність шрамів і рубців після процедури;
• Мінімальний термін перебування пацієнта в клініці, після процедури можна йти додому або займатися необхідними справами;
• Сувора ультразвукова навігація дій лікаря під час операції;
• Високий рівень безпеки – застосування якісного сучасного обладнання та сертифікованих препаратів;
• Кваліфікація судинного хірурга, досвід фахівця – більше 7 років!

 

На базі спеціалізованого медичного центру Клініка Медітон на Філатова 10 проводиться повна УЗД діагностика варикозу, огляд нижніх кінцівок пацієнта для встановлення захворювання, його стадії і ступеню розвитку для призначення коректного лікування. За рекомендацією флеболога проводиться відповідна операція. Це може бути мікросклеротерапія судинних зірочок і сіточок, пінне склерозування foam-form, склеротерапія ретикулярних вен при легкій формі варикозу, склеротерапія неестетичних вен, ціаноакрилатна абляція VenaBLOCK з використанням біоклея, стентування коронарних артерій для відновлення кровопостачання, балонна ангіопластика. Це передові і перевірені методики, які затверджені і системно застосовуються міжнародними інститутами та лікувальними закладами!

 

Показання до склеротерапії


Показання та протипоказання уточніть у фахівцяПоказання та протипоказання уточніть у фахівця

• Виявлення телеангіоектазій і ретикуляторного варикозу;
• Присутність патологічного рефлюксу в перфорантних венах;
• Ізольований варикоз приток великої або малої підшкірної вени;
• Виявлені фахівцем патології, до яких може застосовуватися склерооблітерація вен!

 

Протипоказання: на що звернути увагу

 

• Вагітність, а також період лактації, алергія на застосовувані склерозанти;
• Тромбофілії і тромбози вен, запалення в зоні проведення операції;
• Серцево-легенева недостатність, визначення варикозних вен в якості єдиного шляху відтоку крові, аутоімунні захворювання;
• Онкологічні захворювання, цукровий діабет, різні захворювання шкіри (індивідуальне визначення)!

 

Лікування вен без операції в Кривому Розі

 

Показання та протипоказання, як і методи лікування варикозу або препарати і безпосередні види склеротерапії, обговорюються строго індивідуально, під час консультації з флебологом!

 

Запис на обстеження: УЗД вен та лікування варикозу, склеротерапіяЗапис на обстеження: УЗД вен та лікування варикозу, склеротерапіяСклеротерапія в Кривому Розі. Запис до судинного хірурга за телефоном (098) 530-60-40 або через реєстратуру клініки Медітон. Безопераційне лікування вен, ендовенозна лазерна абляція, VenaBLOCK з гарантіями фахівця!

 

Додатково по темі:

Судинний хірург, Кривий Ріг

Лікування атеросклерозу: програма "Чисті судини"

Видалення судин лазером

Поділитися