Антицелюлітний масаж, лімфодренажАнтицелюлітний масаж, лімфодренажАнтицелюлітний масаж – хороший спосіб швидко позбутися целюліту і зайвих жирових відкладень в області живота, стегон і сідниць. Основне завдання фізичного впливу – поліпшення кровопостачання тканин для прискорення метаболічних процесів, підвищення пружності шкіри і її тонусу. Антицелюлітний масаж в Кривому Розі, корекція фігури в Клініці Медітон!

 

Целюліт, а інакше кажучи, ліподистрофія, являє собою структурну зміну підшкірного жирового шару, яка призводить до порушення лімфотоку і мікроциркуляції. Це місцеве накопичення і збільшена кількість жирових клітин з поганим кровообігом і розрослою сполучною тканиною!

 

Завдяки поверхневим механічним впливам, якими є антицелюлітний масаж і інші схожі методики із застосуванням спеціалізованих засобів і апаратних комплексів, можна значно прискорити обмін речовин і знизити накопичення жирів. Масаж допомагає виключити застійні явища, поліпшити кровообіг, стимулювати вироблення еластину і колагену, посилити відтік лімфи і налагодити обмінні процеси, щоб повернути пружність, еластичність і здоровий вигляд шкіри!

 

Види антицелюлітного масажу

 

Сьогодні майстри практикують ручний і апаратний антицелюлітний масаж:
• Стандартний фізичний вплив на проблемні ділянки зі спеціальною косметикою або без її застосування, медовий ручний масаж;
• Апаратний антицелюлітний масаж з ефективним впливом на тканини: роликовий масаж, із застосуванням стисненого повітря, вакуумний і вібраційний, ультразвуковий і LPG-масаж!

 

Клініка Медітон пропонує ручний антицелюлітний масаж, який показує найбільш ефективний результат за рахунок кваліфікації фахівця, прямого контакту і тактильного сприйняття з корекцією техніки масажу. Завдяки фізичному впливу на проблемні зони, можна швидко позбутися целюліту з корекцією фігури протягом курсу. Комплексний підхід і правильно підготовлена антицелюлітна програма – це магістральний лімфодренаж, подальший лімфодренаж для прокачування лімфи і поліпшення відтоку, а також точковий вплив на проблемні зони – стегна, сідниці, галіфе або так звані "вушка на стегнах". Можливе застосування відразу декількох технік і методик, підключення додаткових технологій для омолодження і відновлення шкіри, спалювання жиру і корекції фігури, щоб максимально поліпшити остаточний результат після серії процедур і призначеного курсу!

 

Попередній запис на антицелюлітний масаж в Кривому Розі. Ціни, тривалість курсу, показання та протипоказання можна уточнити при особистому відвідуванні фахівця, в реєстратурі медичного центру Клініка Медітон на пр. Поштовому, 52, або по телефону.


Корекція фігури, усунення жиру, схудненняКорекція фігури, усунення жиру, схуднення

Додатково практикуємо класичний масаж, відновлюючий, хіропластичний, дитячий і лікувальний масаж від фахівців з досвідом і високою кваліфікацією!

 

Звертайтесь за телефоном (098) 530-60-40!

 

Звертаємо увагу:

Лікувальні масажі

Схуднення і зниження ваги

Професійне тейпування

Поділитися