Карбокситерапія на Визволення – омолодження шкіри вуглекислим газомКарбокситерапія на Визволення – омолодження шкіри вуглекислим газомКарбоксі терапія обличчя – це унікальна процедура омолодження та оздоровлення шкіри, яка дозволяє поліпшити кровообіг і обмінні процеси, зволожити шкіру, скоротити кількість зморшок і підвищити тонус. Карбоксітерапія у Кривому Розі, косметолог на Поштовому біля площі Визволення: неінвазивне омолодження вуглекислим газом CO2!

 

Carboxy CO2 призначена для стимулювання вироблення в епідермісі власного колагену, для чого фахівці застосовують медичний вуглекислий газ. Потрапляючи під шкіру, він викликає спазмолітичний і знеболюючий ефект, дає сигнал про нестачу кисню, завдяки чому посилюється кровотік і збагачення клітин О2.

 

Додатково процедура сприяє утриманню кисню і подальшому харчування корисними речовинами, що позитивно відбивається на здоров'ї шкіри та її зовнішніх показниках!

 

Сьогодні, поряд з іншими дієвими процедурами омолодження, серед яких пілінги, мезотерапія та ручний масаж обличчя, використовується ін'єкційна карбоксітерапія та неінвазивна карбоксітерапія у косметології. Залежно від виду процедури, можуть застосовуватися карбоксі гелі і маски, а також підшкірне введення вуглекислого газу в більш глибокі шари епідермісу.

 

У різних центрах та кабінетах фахівці освоюють методики, які вважають продуктивнішими, тому і ми зробили свій вибір. Косметологами Клініки Медітон не використовується ін'єкційна карбоксітерапія обличчя – введення внутрішньошкірно чи підшкірно вуглекислого газу CO2 або, інакше, газові уколи. Процедура ефективна, але дещо травматична, а також має більше протипоказань. Ми визначили більш практичний напрямок. Це безін'єкційна карбоксі терапія Demax з професійною косметикою виробництва Японії!

 

Види карбоксітерапіі

 

• Інвазивна процедура – газові уколи тонкими голками. Точність дозування препарату та глибина його доставки – основні переваги;
• Неінвазивна карбоксітерапія – застосування аплікативного методу з нанесенням активної речовини на поверхню шкіри. Для її проникнення всередину епідермісу потрібні підготовчі процедури, які проводяться на місці. Переваги безін'єкційної кар боксі – збереження цілісності шкірного покриву і відсутність больових відчуттів!

 

Карбоксітерапія: показання до призначення процедури

 

Carboxy CO2 – види та переваги, показання для карбоксітерапіїCarboxy CO2 – види та переваги, показання для карбоксітерапіїCarboxy призначається з 20-25 років, так як саме в цьому віці, через погану екологію та інші зовнішні фактори, вироблення власного колагену організмом починає знижуватися.

 

Коли рекомендується безін'єкційна карбоксі терапія Демакс:
• Зміна кольору обличчя, тьмяність і блідість, сліди акне та інших подібних дефектів і шкірних захворювань;
• В'ялість шкіри, поява мімічних і статичних зморшок, стандартні вікові зміни;
Підвищена набряклість, темні кола під очима, судинні порушення, гематоми;
• Розширені пори, підвищення жирності шкіри, поверхневі шкірні висипання, пігментація;
Сухість і лущення поверхні шкіри!

 

Карбоксі терапія Demax у Клініці Медітон

 

Омолодження вуглекислим газом має відразу кілька переваг. Але важливою є не лише технологія, а й методики, препарати. Виробник Демакс – один із світових лідерів виробництва косметики, що підтверджує наш правильний вибір. У лінійці Demax такі пропозиції:
• 3D-ліфтинг карбоксі терапія з помітним ефектом одразу після процедури. Склад засобу активує синтез еластану, колагену та, що важливо, гіалуронової кислоти. Рекомендується 3D ліфтинг карбоксі при куперозі, гіперпігментації, кератозі, коли ви помітили сухість шкіри, якщо на обличчі зморшки, шкіра втрачає колір та пружність;
• Карбоксітерапія акне-реконструктор. Оксигенація шкіри сприяє звуженню пор та очищенню сальних проток, а також показує відмінний результат при необхідності повернути здоровий колір шкіри. Рекомендована процедура карбоксі обличчя при акне, набряклості, пігментації шкіри, як комплексне лікування вугрового висипу та постакне!

 

Карбоксітерапія, Кривий Ріг – переваги

 

Завдяки високій кваліфікації фахівців, позитивним особливостям процедури, а також застосуванню сучасних препаратів, ми готові забезпечити наступні переваги:
• Комфорт пацієнта – безболісність і відсутність неприємних відчуттів під час карбоксітерапії обличчя та інших процедур;
• Безпека карбоксітерапії – відсутність алергічних реакцій, стерильність, виключення негативних реакцій шкіри;
• Комплексний підхід – при необхідності, фахівці медичного центру призначать додаткові процедури омолодження шкіри;
• Пролонгований ефект – активація відновлювальних процесів, якісне живлення і зволоження шкіри протягом тривалого періоду!

 

Розглядаючи різні методики, варто розуміти, як карбоксітерапія впливає на шкіру і організм в цілому. Процедура підсилює кровообіг, за рахунок чого поліпшується живлення тканин та їх постачання киснем, з організму виводяться токсини, а шкіра оновлюється, відновлюється і омолоджується. Додатковою перевагою є ціна карбокситерапії у Кривому Розі, вартість омолодження у Клініці Медітон!

 

Ми пропонуємо записатися на прийом косметолога, отримати консультацію по методиці, дізнатися про показання та протипоказання процедур, яка вартість мезотерапії, біоревіталізації та карбоксітерапії, ціна інших послуг. У нашому медичному центрі ви також можете відвідати дерматолога, дерматохірурга, дерматоонколога, пройти цифрове дослідження шкіри, виконати видалення новоутворень!

 

Карбоксітерапія у Кривому Розі, Клініка Медитон на ПоштовомуКарбоксітерапія у Кривому Розі, Клініка Медитон на ПоштовомуКарбоксітерапія обличчя у Кривому Розі: покращення якості шкіри, боротьба зі зморшками, лікування акне та гіперпігментації, лікування куперозу шкіри, корекція рубців, ефект ліфтингу. Звертайтесь за телефоном: (098) 530-60-40!

 

Допоміжна інформація:

Естетична медицина і косметологія

Карбоксі терапія ціна – прайс

Комбінована чистка обличчя

Поділитися