Карбоксітерапія – омолодження шкіри вуглекислим газомКарбоксітерапія – омолодження шкіри вуглекислим газомКарбоксі – унікальна процедура омолодження та оздоровлення шкіри, яка дозволяє поліпшити кровообіг і обмінні процеси, зволожити шкіру, скоротити кількість зморшок і підвищити тонус. Карбоксітерапія в Кривому Розі проводиться на базі медичного центру Клініка Медітон. Запис на прийом фахівця щодня!

 

Carboxy CO2 призначена для стимулювання вироблення в епідермісі власного колагену, для чого фахівці застосовують медичний вуглекислий газ. Потрапляючи під шкіру, він викликає спазмолітичний і знеболюючий ефект, дає сигнал про нестачу кисню, завдяки чому посилюється кровотік і збагачення клітин О2. Додатково процедура сприяє утриманню кисню і подальшому харчування корисними речовинами, що позитивно відбивається на здоров'ї шкіри та її зовнішніх показниках!

 

Сьогодні, поряд з іншими дієвими процедурами омолодження, серед яких пілінги, мезотерапія, ручний масаж обличчя та інші, використовується ін'єкційна карбоксітерапія і неінвазивна безін'єкційна карбоксітерапія. Залежно від виду процедури, можуть використовуватися різні гелі і маски, а також сучасне обладнання для введення невеликих доз вуглекислого газу в більш глибокі шари епідермісу!

 

Види карбоксітерапіі

 

• Інвазивна процедура – газові уколи найтоншими голками, які практично не приносять больових відчуттів і дискомфорту. Висока точність дозування препарату і глибини його доставки, абсолютна безпека процедури;
• Неінвазивна карбоксітерапія – застосування аплікативного методу з нанесенням активної речовини на поверхню шкіри. Для її проникнення всередину епідермісу потрібні підготовчі процедури, які проводяться на місці. Переваги безін'єкційної кар боксі – збереження цілісності шкірного покриву і відсутність больових відчуттів!

 

Карбоксітерапія: показання до призначення процедури

 

Carboxy може призначатися з 20-25 років, так як саме в цьому віці, через погану екологію та інші зовнішні фактори, вироблення власного колагену організмом починає знижуватися.

 

Carboxy CO2 – види процедури, переваги і показанняCarboxy CO2 – види процедури, переваги і показання

Терапію рекомендують у наступних випадках:
• Зміна кольору обличчя, тьмяність і блідість, сліди акне та інших подібних дефектів і шкірних захворювань;
• В'ялість шкіри, поява мімічних і статичних зморшок, стандартні вікові зміни;
• Підвищена набряклість, темні кола під очима, судинні порушення, гематоми;
• Розширені пори, підвищення жирності шкіри, поверхневі шкірні висипання, пігментація;
Сухість і лущення поверхні шкіри!

 

Карбоксітерапія, Кривий Ріг: переваги

 

Завдяки високій кваліфікації фахівців, позитивним особливостям процедури, а також застосуванню сучасних препаратів і апаратних комплексів, ми готові забезпечити наступні переваги:
• Комфорт пацієнта – безболісність і відсутність неприємних відчуттів;
• Безпека карбоксітерапії – відсутність алергічних реакцій, стерильність, виключення негативних реакцій шкіри;
• Комплексний підхід – при необхідності, фахівці медичного центру призначать додаткові процедури омолодження шкіри;
• Пролонгований ефект – активація відновлювальних процесів, якісне живлення і зволоження шкіри протягом тривалого періоду!

 

Розглядаючи різні методики, варто розуміти, як карбоксітерапія впливає на шкіру і організм в цілому. Процедура підсилює кровообіг, за рахунок чого поліпшується живлення тканин та їх постачання киснем, з організму виводяться токсини, а шкіра оновлюється, відновлюється і омолоджується!


Карбоксітерапія в Кривому Розі, Клініка МедітонКарбоксітерапія в Кривому Розі, Клініка Медітон

Ми пропонуємо записатися на прийом косметолога, отримати консультацію по методиці, дізнатися про показання та протипоказання процедур, яка вартість мезотерапії, біоревіталізації та карбоксітерапії, ціна інших послуг.

 

Звертайтеся за телефоном (098) 530-60-40 для попереднього запису та уточнення інформації, що цікавить!

 

Допоміжна інформація:

Естетична медицина і косметологія

Усунення зморшок: уколи ботоксу

Комбінована чистка обличчя

Поділитися